Şimdi Ara

cccam tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
8
Favori
57.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,özellikle futbol maçları için cccam server almak istiyorum fakat;uydu camiasında bu konuda kim güvenilir olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, yardımcı olursanız sevinirim..

• internette biraz araştırma yapıp bilgi alabilirsiniz. bizin gibi 10 yıllarda sektörde deneyim sahibi firma yeterince var. Saygılar.
  • firma yetkilisinden ziyade ben cccam kullanan arkadaşlardan yorum almak istiyorum,,zaten internette herkes kendi serverini övüyor :))
  • Güvenilir firmalar bakımından yazdım ama cccam konusunda elbette kullanıcılara sorunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDsatış -- 16 Ocak 2015; 17:10:55 >
  • supersatforum veya uyduturk buralara bakabilirsin
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    peki uydumarket hakkında bilgin var mı ,,sitelerinde iddialı olduklarını gördüm kullanan varmı acaba
  • Bir bilgim yok ben supersatforum burdan alıp kullanıyorum son derecede memnunum

Dediğin sitede o fiyatlar ne öyle bide allayıp pullamışlar bence hiç bulaşma o siteye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugayy -- 16 Ocak 2015; 18:24:56 >
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    valla benide fiyatlar genel seviyesini bilmediğim için danışayım dedim,,günümüzde çoğu kişinin server kullandığını farkettim bu konuda danışayım dedim,,teşekkürler ilgin için
  • Eylul uydu 3 sezon 3 aylik farkli dönemlerde kullandim prima filla kanallarından gece kusagi kapali digiturk acik ama salon ve hd ler lig tv kapali polsat hd acik eurosportlar acik ayrica makinenin islevide bunu etkiliyor bilgin olsun google amcaya eylul uydu yaz bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdışı sitelerinden al
  • orneğin? yurtdışında bu işin hakkını veren neresi var ?
  • bu konuyu bende merak ediyorum ..
  • cccam konusunda garanti verilecek bi yer bulmak zor. herhan herşey olabilir :)
  • bende arıyorum bir süredir.
    cccam veya iptv. sorunsuz bir server var mıdır acaba ? yurt dışı da olabilir. yurt dışından bikaç kişiyle yazıştım ama hepsi aynı şeyi söylüyor :) donmasız takılmasız.. hikaye gibi geliyor nedense..
  • bende şuan arayış içerisindeyim.....13 ve 19 için kullanacağım....tavsiyesi olan varsa paylaşsın bizimle...pm de atabilirsiniz....
  • Bende arayış içerisindeyim. Yardımınızı bekliyorum. Pm

• Supersatforum.com bu sitenin cccam ını kullanıyorum uzun zamandır memnunum sizlerede tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Supersatforum.com bu sitenin cccam ını kullanıyorum uzun zamandır memnunum sizlerede tavsiye ederim

merhaba ben korax min ipbox hd uydu alıcı kullanıyorum cccam ile digitürk platformunda ki idman azerbaycanı birkaç güne kadar seyrediyordum şimdi şifreli yazıyor bunuda hotbirdderki sky sport ve canal + fox sport kanallarını açan bildiğin cccam varmı selamlar
  • konuya mesaj yazan arkadaslar buldunuzmu birseyler?

herkesi etiketliyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 14 Ekim 2015; 16:58:00 >
  • Eylül uydu .com ve satcafesi.com firmalarinin cccamlarini kullandim sikinti yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.