Şimdi Ara

Tekken 7 [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
3
Favori
12.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Delverano

Playstation 1'de vazgeçilmez oyunlarımdan birisiydi. Zamanında çok oynardım, Tekken 7 başlığını görünce heyecanlanmadım değil. Oyun çıktı mı arkadaşlar PC'ye ?

2 Haziran'da çıkıyor. Ön sipariş ile 75 Lira.

http://store.steampowered.com/app/389730/

TEKKEN 7 Deluxe Edition ile Tekken 7 arasında çok fark var mı?
    Değer mi 114 tl vermeye?

Bence değer fiyat uygunken delüxe alınır ben ön siparişe girdiği gün aldım gelecek 2 karakteri stage leri ve gelecek bütün kostümleri yani oyuna eklenecek bütün içerikleri almış olacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat 79TL'den 149TL oldu, önceki fiyattan alanlara hayırlı, bundan sonra alacaklara geçmiş olsun
  • Arkadaşlar Tekken 7'yi 75 lira iken aldım. Ekstradan para gömçürmezler bana değil mi
  • Bu oyuna 149 verilmez , keske 75 iken alsaydım :S
  • tekken 7 fiyat 145 tl ye çıktı.isteyene sıfır 75 tl ye temin edebilirim.mail atın isoo2003@gmail.com
  • aral effect'e uğraşmış malesef oyun
  • Az kaldı gün sayıyorum resmen

• quote:

Bandai Namco, Tekken 7'nin resmi PC sistem gereksinimlerini oyunun Steam sayfası üzerinden paylaştı.

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
    İşlemci: Intel Core Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent
    Bellek: 6 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB, or equivalent
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
    İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or equivalent
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 equivalent or higher
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Tekken 7, 2 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Bence sistem gereksinimleri, özellikle önerilen sistem biraz abartı. Dövüş oyunu minimum 6 GB RAM ve önerilen sistemde 8 GB RAM ve 1060 ekran kartı istiyor, maşallah.

• BJK kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz hemen hemen bütün oyunlar için geçerli 1080p için gtx 960, r9 280x, 380 yeterli olacaktır diye düşünüyorum

• Oyun dün ön yüklemeye açıldı oyunu indirdim şimdi oyunun açılmasını bekliyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Oyun dün ön yüklemeye açıldı oyunu indirdim şimdi oyunun açılmasını bekliyeceğiz

Ben de indirdim de ne zaman açılacak tam saatini biliyor musunuz?
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Yarın gece açılır heralde, Ps store de 1 haziran kullanılabilir diyormuş galiba Ps bi gün erken olabilir yada ön sipariş bi gün erken açılıyor olabilir bu gece de bakmak lazım
  • Beraber oynamak isteyen Steam üzerinden ekleyebilir. Bu arada Tekken 7'de crossplay yok sanırım.

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    At midnight CEST on June 2nd! diyor. Yani 2 Haziran saat 00:00'da açılacak heralde.
  • geliyor az kaldi

• 150 lira nerden buldunuz be arkadaş
  • Bir dövüş oyunu için yüksek sistem gereksinimi istiyor. Highda 47 fps üstüne çıkamadım. Mediumda 60fps üstüne çıkabildim. İnsanı kendinden geçirecek grafikleride yok yani. Bence optimizasyon sorunu var. 2-3 multiplayer yaptım tatmin edici. Tekken 7 çıkacak diye PS4 almıştım. PC yede çıkınca makina başa çıktı dedim ama 1000tl lik PS4 daha iyi oynatacaktır.
    İ5 3570k 8gb 2gb HD7850.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dotan -- 2 Haziran 2017; 12:20:58 >
  • abi niye 79 liradan 150 liraya çıkmış? kesin buradaki oyun dağıtıcıları müdahale etmiştir yine, sırf bu yüzden almıyorum anasını satayım, kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trezeguet17

abi niye 79 liradan 150 liraya çıkmış? kesin buradaki oyun dağıtıcıları müdahale etmiştir yine, sırf bu yüzden almıyorum anasını satayım, kalsın.

ARAL denilen firma Steam'deki fiyatı yükseltti.
  • Şuraya bak koskoca TEKKEN gibi bir oyun çıkmış, mesaj atan oyunu oynayan yok. Harbiden bu yeni nesil bir acayip. Mortal Komnbat X bile daha çok yorum almıştı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.