Şimdi Ara

.:Yeni Oyun Arıyorum Gm Topiği:. Başka Topic Açmayın! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
31.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir zamanların efsane oyunu SAVAGE'ın 2.si çıkmış ama 30 dolarlık hesap aktivasyon ücreti var :(
    Eski savage fanlarına duyurulur.
    Not:bu oyun o paraya değmez ama demo account diye bir olay var ne kadar takılabiliyorsunuz bilemiyorum ama canınız cok sıkldysa kota sorununuz yoksa indirin demoyla takılın :D
  • Arkdaşlar öncelikle lütfen açıklayıcı cvplar verin.Geyiğe dönmüş burasıda.
    Slm arkadaşlar forumunuza bu gün üye oldum.İş yerinde bi arkadaşın açtığı konuyu görünce onu cvp yazıcaktım ama işteydim yazamadım.Akşam eve geldiğimde konuyu göremedim o yüzden yeni konu açtım.
    Arkdaşlar şimdi oyunda PvP'de bi character hepsinden daha güçlü olsun ama diğerlerine göre dez avantajları olsun.Örnek vermek gerekirse Silkroad adlı oyunda ilk zamnaları örnek verim Blader diğer character lerden 10 kat daha zor exp kasardı fakat pvpde herkesin anasını ağlatırdı böyle olursa mükemmel olur.Bide oyunda Skill kullanımı ön planda olması bence gerekli düz vurulmamalı en azından ilerleyen lvl'erde.Bide oyunun gerekli yapılandırmalarının olduğu TÜRKÇE bi site veya TÜRKÇE bi döküman olursa tadından yenmez.Biliyorum çok şey istedim hepinz tekrar saolun bu arada yazıyı buraya kadar okuyanlar ve cvp veren herkese teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMEforover -- 20 Haziran 2008; 22:38:06 >

• Kardeşim mu onlinedeyi eklersen iyi olur.
  • guzel çalışma eline sağlık
  • 1 lvl adamın 90 lvl adamı kesebileceği tamamen klavye kordinasyonuna bağlı odalara girmeli olmayan, w,a,s,d ile kullanılan, bol pvp li ve pvm li olan ve devasa bir haritaya sahip bir oyun biliyormusunuz??
  • Ben tüm spor oyunlarının online larını arıyorum(futbol,basketbol,hentbol,su topu, tenis) ne varsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: wingo119

varol bence biraz editlemelisin

Ust konu sahipleri nedeni bilinmez bir sekilde kayboluyor. Umarim seninde basina gelmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandy

Ben tüm spor oyunlarının online larını arıyorum(futbol,basketbol,hentbol,su topu, tenis) ne varsa

ee yok mu bilen biri.bide eğer level atlamanın kolay olduğu mmorpg varsa onlarıda yazın ama grafikler berbat olmasın lütfen

bide çizgi filmi olan bir mmorpg arıyorum.ne çok şey arıyorum
  • futbol oynu I can football var
  • Uppa hoppaa UP UP Bu konu en en en başta olmalı

Arkadaşlar Hero Online oynamayanlar veya daha önceden oynayıpta bırakanlar varsa bekleriz oyun pek bir güzel oldu herkesi bekleriz.
  • güzel calısma emege saygı
  • full pvp olan oyun söler misiniz?

Rakion ve Gunz gibi ama bunların haricinde
  • muhtelif oyunların full pvp tarzı özel serverları açılır oldu bu aralar knight wow mu linage2 cabal vb benzeri çeşitli mmogların private serverları full pvp amaçlı ayrıca full pvp şeklinde genelde fps oyunlar çıkıyor. Warrock, huxley vb örnek olarak... Frienz network bu işde ii dir. frienzin sitesine bi bak fikir verir...
  • işte bende rakion ve gunz'a benzeyen arıyorum ama askerlii olmasın
  • yeteneğe dayalı güzel bi mmorpg var mı?age of conan ın dövüş sistemi dikkatimi çekti beğendim ama o oyun oturmamış diyorlar.en önemlisi oyunda hiçbir şekilde gold alım satım,ne bilim bot muş falanmış olmayacak.aion nasıl bir oyun oynayan varsa bilgilendirebilir mi?lag az olursa fevkalade olur.
  • T-Crew!! Yepyeni bi mmorpg! Skilleri Gunz Online'daki gibi çeşitli tuşlara basılarak yapılıyor. Rot, Free, Dudungga ve Raya olmak üzere 4 sınıf var. Oyunda 3 mod var. Adventure, Boss, Pvp! İngilizcesi iyi olanlar sitesinden ayrıntılı bilgiyi öğrenebilirler.
    Sitesi:tcrew.gamengame.com
    Oyunun boyutu:220 Mb
  • Eline sağlık topic güzel olmuş ama yalnız bazı video linkleri ölmüş. Cabal online nı az önce oynadım ve grafiklerini çok beğendim. Bunun gibi grafiği güzel olan varsa daha güzel olan Online oyun ne önerirsiniz...
  • eline saglık kardeşim çok güzel bi topic olmuş her ne kadar youtube yuzunden vidyolara bakamasakta..:)
    kardeşim metin2 yi de eklermisin ben göremedim yok glba..?
  • futbol oyunu var kicks denemediysen mutlaka denebol pvpli wolfteam var onuda deneyebilirsin
  • çok güzel olmuş ellerine sağlık

denedim bazılarını...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.