Şimdi Ara

.:Yeni Oyun Arıyorum Gm Topiği:. Başka Topic Açmayın! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
31.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ii paylaşım zuzaylı sn dövüş online arıosan solkalibur a bak bide futbol için miniclibe bak 1 lwl adamın 90 lwli kestiği oyunda warrock
  • quote:

Orjinalden alıntı: otobar

yeteneğe dayalı güzel bi mmorpg var mı?age of conan ın dövüş sistemi dikkatimi çekti beğendim ama o oyun oturmamış diyorlar.en önemlisi oyunda hiçbir şekilde gold alım satım,ne bilim bot muş falanmış olmayacak.aion nasıl bir oyun oynayan varsa bilgilendirebilir mi?lag az olursa fevkalade olur.

Kesinlikle Age of Conan. Sen sağda solda çıkan söylentilere bakma. Şu an oturmamış olduğu doğru ama gerçekten mükemmel. Kesinlikle tavsiye ederim herkese.
    Age of Conan'ı almadan önce çıkıcam MMORPG tarzı oyunların videolarını inceledin iyice, AIONun PvPsi bende eski King of Fighter dövüş oyunu vardı ya, o izlenimi bıraktı. Yumruk yumruğa değil kılıçla veya büyüyle işte. WARHAMMER var çıkıcak, onun da kaliteli bir oyun olucağı belli ama ben AoC kadar etkilemedi.
    Gold alım satım olmayan oyun bekliyorsan çok beklersin. Yarın AIONda da başlayacak sonra Warhammerda da. (Bahsettiğin gold, el altı oyun parası ise)

Ayrıca güzel bir konu olmuş, ellerine sağlık...

• oo güzel topic eline sağlık burdan kolayca bakarız
  • Gerçekten Çok Güzel Konu Olmuş.Sağlam Ve KaLiteli Oyun Arayan Ark.lara Yardımcı Olucak.
  • güzel yapmışsın saolasın
  • EMEĞE SAYGI çok teşekkürler
  • Cok Guzel bir oyun olan Shaiya online cok harika bir online oyun ben su anda oynuorum ve memnunum oyunun web sitesi:http://shaiya.aeriagames.com/ dur buradan oyunu yukleyebilir ve kayır olabilirsini oyunda yuzebilir akrobasi karaketleri yapilabilen bir oyun Hareket nasıl edilir:aynı diger oyunlar gıbı fare ile ama isterseniz W(ileri) S(Geri) D(Sağa) A(sol) ile hareket edersiniz oyun aynı Knight Silkroad Metin2 Vb oyunlardan biridir tavsiye ederim
  • Online oyun arayanlar için müthiş bir konu
  • Banada bi oyun lazım ama daha once bole bi oyun isteyen oldumu bilmiyorum. Bana Archeri iyi olan bi mmorpg lazim. YAni ole oldugu gibi ayni yerden ates etmicek. Ziplicak miplicak, donucek, pespese ok atma skilli olucak felan iste. Okculuga karsi accaip bi hazzım var. Bole bi oyun biliyosaniz benimle paylasin. Bide online olmayan archer oyunları varsa onlarıda soylerseniz iyi olur.
  • arkdaşlar bende bir oyun arıyorum.Açıklaması basit.
    -Hilesi bulunmayan(veya aşırı az bulunan)knight online
  • last chaosu göremedim o online değilmi yoksa teşekkürler bide dekaron sürekli atıyor nedenini bilen varmı shaiya online hoş ama level çok yavaş oluyor bea.
  • beyler ben sro yu bırakıcam da yeni oyun arıyorum.çok turk olması ve de grafik bakımından yuksek olmasını istiyorum.pcmin ozellikleri

3gb ram 896mb ekran kartı

2.0ghz x 2 (amd turion64)

guzel grafik arıyorum onceliğim bu.ve de bol skill-yetenek- sistemi varsa boyle bir oyun lutfen
  • Beyler bu aion çıktımı acaba?
  • eylulde çıkıcak sanırım.
  • Wow gibi cd olarak mı satılacak yoksa siteden cilent olarak mı indirecez acaba biliyomusun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kieli -- 25 Ağustos 2008; 14:45:20 >
  • bilmiyorum.ben de soru sorucam rappelz mi rohan mı? grafik-skill sistemi- kasma olarak bi soylermisiniz iblen arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

Orjinalden alıntı: wingo119

varol bence biraz editlemelisin

Ust konu sahipleri nedeni bilinmez bir sekilde kayboluyor. Umarim seninde basina gelmez

valla level ne desen tutuyor selam söyle üst konu olur dedin selam söyledim üst konu oldu :D 2 aydır da yoktum bende kayboldum :D ama bi güzel editliyim şu topici :D
  • aradığınız hemen hemen herşey wow da var ama 1 lvl hiçbi zaman 90 lvl i kesemez
    birçok skill ve talent var
    olağanüstü büyük haritası var gezmek 2-3 ay sürer
    her lvl de çok sayıda görevler ve sonunda item para xp var
    rp-pvp olanakları inanılmaz
    itemler görsel bir zevk verir
    mesleğiniz vardır terzi gibi
    free serverlar vardır 100lerce para vermem diyosanız çok güzel free serverlar var

olanağı olan herkes önce wow denemeli bence
  • arkadaşlar kusura bakmayın iş güç den pc başına oturamadım daha alanyadaydım orda pc var ama vakit yok onun için 1 hafta içinde yeni oyunları editlicem. Geç olcak ama kusura bakmayın
  • arkadaşlar 3.5 sene knight oynadım ve artık bırakmak istiyorum. uzun süre oynayabileceğim bir oyun arıyorum. mümkünse free. yardımcı olun lütfen
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.