Şimdi Ara

.:Yeni Oyun Arıyorum Gm Topiği:. Başka Topic Açmayın! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
31.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bornavilivarol

Up

up la upla.

bak bugunde 10 kasim 2005 in konusu hortladi :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 26 Nisan 2008; 23:24:19 >
  • yanlıs konuyu uplamayalım
    up up
  • up
  • :P bi kişi bana yardım etse Dev yapıcam bu topiği Var mı gönüllü?
  • Yönetim sabitlese şu konuyu ne güzel olacak..
    Forumdaki Aktif bütün oyunlara kısadan ulaşmak icin
    VE bu tür tartışmaları buraya çekmek için ideal Bi Başlık..
    Benim diger üye oldugum butun oyun sitelerinde bu tür bir baslik Sabit (bunu da belirteyim)
    Bir kaç kişi pm ile ulasabilirsek yetkililere halledebiliriz sanirim.
  • aslında bu gibi bi konu var ama eski ben bunu yeni yaptım ve sabitliceklerse bunu 100 150 oyuna kadar çıkartabilirim ve her çıkan oyunda güncelleştirebilirim.
  • Yonetim ilgisiz ya bosverin bole bir seyin uygulamaya donusmesi uzun zaman alir. Bot firmasi kurmak lazim.
  • aynen öle
  • Beyler size bi teklifim var.Aranızdan birini bölüm yetkiliisi olarak yönetime sunun.Kabul görürse diğer oyunlar bölümünün yetkilisi olsun.Bakınız Mu online bölümüne.Adamların bölümü burdan berbattı.Bir yetkili atandı bölüm çiçek gibi açtı.Post kasmak için açılan konulara yerinde müdahala ve temiz bir forum mantığı ancak bu şekilde olur.Şahsi görüşüm bu.
  • bornovili kardeşim helal olsun tebrikler üst konu olmuş her zaman yanındayım kardeşim
  • saol krdşm yarın 1 kaç saatimi ayırarak topiği değiştiricem Daha ii Olucağından eminim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

Yonetim ilgisiz ya bosverin bole bir seyin uygulamaya donusmesi uzun zaman alir. Bot firmasi kurmak lazim.

Ayip oldu yonetime^^.

Sagol kim yaptisa
  • seni tekrar tebrik ediyorum kardeşim eski üst konumuz alıntıydı ve adam gibi oyun yoktu çok saol tekrar bede biraz yardımcı olmaya çalışırım
  • eyw saol krdşm
  • tebrikler güzel çalışma
  • Ellerine sağlık Varol. İlk açtıgından beri desteklediğim bir konuydu. Üst konu olmasına çok sevindim. FOrumun tertip ve düzeni açısından faydalı olacağını ümidetmekteyim. Rahatsızlığını duyduğumuz yüzlerce oyun tavsiyesi konularına bir edep katar umarım. Oyun arayan arkadaşlar buraya yazarlar sadece. Tekrar tebrikler...
  • ben bi oyun arıyoum dövüş oyunları gibi online klavye tuşlarıyla kombo yapılan vs. bilen varsa lütfen söylesin
  • ii oldu artık herkes kendine göre açmicak oyun isteği herkes burdan açsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: zuzzaylı

ben bi oyun arıyoum dövüş oyunları gibi online klavye tuşlarıyla kombo yapılan vs. bilen varsa lütfen söylesin

İnfinity var istersen forumda bakarsan rahatlıkla bulabilirisin
  • teşekkür ederim saol baıyorum hemen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.