Şimdi Ara

.:Yeni Oyun Arıyorum Gm Topiği:. Başka Topic Açmayın! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
31.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: *iNFo*

warrior of the 3 kingdoom'u bir dene videolarını izledim güzel oyun ben indirdim şimdi yüklüyorum. Oynamak istersen videolarına bak beraber oynayalım.

Başlıyacağım ama şu aralar havadanmı bilmem internet çok yavaş(ttnet)
    o yuzden yarına gelebilirim oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob Dylan -- 3 Şubat 2010; 17:04:41 >
  • Tamam ben oynadım gayet güzel bir oyun indirdiğin zaman haberleşelim.
  • Bir online oyun arıyorum;
    Çinli olursa iyi olur
    Oyun bedava olmalı
    Hahta içi ve hafta sonu eventlerle savaşlar olmalı savaşlar çok kişiyle olmalı hero onlinedeki gibi
  • quote:

Tamam ben oynadım gayet güzel bir oyun indirdiğin zaman haberleşelim.

ya aşırı derecede yvaş iniyor sabaha kadar anca inecek galiba,ya bu ttnetin varya
  • 8mbite kadara geçseydin iyi olurdu. Serverlarla da alakalı benim internet 900le indirmesine rağmen siteden 300-400 arası indirdi 2.5 saatte. Oyun gayet güzel yeni bir server açılacakmış zaten yakında hemen ona dalarız. Yakında tanıtım rehberi de hazırlarım daha çok kişi katılır belki de bize.
  • quote:

8mbite kadara geçseydin iyi olurdu. Serverlarla da alakalı benim internet 900le indirmesine rağmen siteden 300-400 arası indirdi 2.5 saatte. Oyun gayet güzel yeni bir server açılacakmış zaten yakında hemen ona dalarız. Yakında tanıtım rehberi de hazırlarım daha çok kişi katılır belki de bize.

8mbit başvurusu yaptım ama hesabınız şuan hata veriyor sonra arayin diyip kapatti herifler
    Dalga geçtiler resmen ya

ve bu arada baglanti sıfırlandı hatasi

yeniden başladım indirmeye bir arıza cıkmazsa yarina kesin oyundayım

• Valla TTnet hep böyle yapacak en iyi şey telefonda sövmek olur. Bu arada 3 kişi olacağız. Bi 10 kişi olsak oyun çok zevkli olur aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *iNFo* -- 4 Şubat 2010; 2:34:38 >
  • quote:

Valla TTnet hep böyle yapacak en iyi şey telefonda sövmek olur. Bu arada 3 kişi olacağız. Bi 10 kişi olsak oyun çok zevkli olur aslında.

Aradim ttneti, arıza varmış, ne zaman arayalım dediler(bi zamanlarda arıyacaz deyip aylarca aramadılar)
    arızayı giderince arayın dedim ne diyeyim
  • Tıkla seç tarzı olmayan belirli tuş kombinasyonlarıyla combo yapabildiğimiz bir oyun var mı?

Infinity Online
    Warrior of the 3 Kingdoms
    C9
    Mabinogi Heroes
    Bots Online
    gibi... Gerçi C9 ya da MH üyelik olsa böyle bir oyun aramayacağım ama yok ne yazıkki bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *iNFo* -- 9 Şubat 2010; 19:26:08 >
  • arkadaşlar çok online oyun denedim ama aradığım gibisini bulamadım
    1-)Oyuna girilmesi çok zor olmicak.
    2-)P2P olanlar F2Pleri yerden yere vuramicak. xD
    3-)Klasik sınıflar diğilde çok farklı sınıflar olsun istiyorum. (dofus gibi)
    4-)Her class kendi özelliğiyle öne çıksın. Tank öne çıkıp tanklık yapsın. Fark belli olsun.
    5-)Eventleri güzel olsun. Oyun sıkıcı olmasın.

Yani demek istediğim şu ana gördüğümüz herşeyden değişik olsun. Çok farklı bir oyun. Bugüne kadar çok oyun aradım.
  • Şuan dekaron deniyeceğim iyi bir oyuna benziyor
  • Beyler anlıyacagınız gibi mmo oyun arıyorum. Şu ana kadar oynadıgım ve begendigim oyunlar.

1. Knight Online : Bu oyunu yaklaşık 3 yıl oynadım fakat sonunda çoluk çocuk doldu oyuna ve eskisi kadar zevk vermemeye başladı.
    2. Silkroad Online : Bu oyunu bikaç hafta oynadım 32 lvl bir glavie kastım fakat oyunda pvp sistemi gerçekten çok kötü. Bu oyunu bırakmamın nedeni gerek arena olmaması gerekse oynayan arkadaş çevremin olmaması.
    3. Rising Force : Şu ana kadar oynadıgım en iyi ve güzel oyunlardan biriydi diyebilirim. Gerek grafikler gerek oynanabilirlik. Hele pvp olayı harika bir oyun açıkcası. Fakat hem sistemim pek müsait degil hemde fazla Türk olmaması açıkcası sıkıyor.

Daha zibilyon tane oyun oynadım fakat benzer sebeplerden bıraktım. Aradıgım oyunda olması gerekenler ;
    1. Pvp
    2. Arkadaş çevresi ( 10 15 kişi olsak yeter.)
    3. Grafige pek önem vermem. Anime , antik çağ hepsi olabilir. Yeter ki ilk 2 madde saglansın

• Güzell Konu Oyunların Coğunu oynadım birde League of Legends Var onu da eklersen sevinirim (:
  • Grafik çok önemli değil, basit sade, knight tarzı, atak yaparken shift ctrl tuşlarına gerek duymayan, win 7 de oynanabilen, ücretsiz online oyun arıyorum,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArJI -- 19 Mart 2010; 18:54:59 >
  • Cabal online öneriyorum Jüpiter'e gel oynayalım ama oyunda çok quest var ve çoğunu yapman gerek questle uğraşmam diyorsan hiç uğrama :)
  • Arkadaşlar bu konunun eskimesi ve yetersiz kalması nedeniyle

>>http://forum.donanimhaber.com/m_38107255/tm.htm

Bu konuya geçiş yaptık. Burdan devam ederseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.