Şimdi Ara

.:Yeni Oyun Arıyorum Gm Topiği:. Başka Topic Açmayın! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
31.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğe ve emekciye saygı.
    Teşşekürler güzel topic.
  • up

En Üstte Kalması Lasımki Manyaq Topiclerden Uzak Kalalım :D
  • Eline Saglik abi
  • güzel topic
  • eyw yakında yeni çıkacak oyunlarında listesini bu şekilde hazırlıyacam.

şimdilik mağzur görün cs maç var
  • eline sağlık kardeş güzel bir çalışma olmuş
  • yaw gğzelde herkez burayı takip edemezki millet genede açacak
  • bi yönetici çıkıpta sabitlese güzel olucak bende her boş zamanımda yenileyeceğim ve bizde çöplükten kurtulucaz mrk etme ozaman açmazlar.
  • Merhaba arkadaşlar ... lineage için yeni server arıyorsanız çok yeni bir server gerçekten her şekilde oynanabilir bir server ... Oyun hakkında bilgisi olanlara söylüyorum özellikle server da npc buff yok / gm shop yok / 30x ex. ve özellikle belirtmek isterim CRAFT SERVER olacak ve uzun soluklu bir server olacak ... Özellikle eklemek istiyorum server makedon serveri fakat şu an aktif türk gm bulunmakta ... ilglenenlerinwww.l2kabelnet.com tıklaması yeterli ... pm me marlboroman yada king
  • özür dilerim yazmayı unuttuğum bir konu ... Server full kamael ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: YalnızEnes

yaw gğzelde herkez burayı takip edemezki millet genede açacak

bencede bu boş topic açma işini inadına yapıyorlar gibi ama yinede mükemmel bir arşiv olmuş GERÇEKTEN oyun arayanlar için faydalı olmuş

emeğe saygı teşekkürler..
  • arkadaşlar bana ufak boyutlarda bir online oyun önerirmiziniz. Kotalı kullnıcıyım ve kotam doldu ama pcde oynıyacak oyun yok hard disk yandı bütün oyunlar gitti. bana 400 mb altı bi online oyun lazım anime de olur fark etmes su ay basını bi getirelim saten rohan acılıcak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zzZeHiR

arkadaşlar bana ufak boyutlarda bir online oyun önerirmiziniz. Kotalı kullnıcıyım ve kotam doldu ama pcde oynıyacak oyun yok hard disk yandı bütün oyunlar gitti. bana 400 mb altı bi online oyun lazım anime de olur fark etmes su ay basını bi getirelim saten rohan acılıcak.

PC Net dergisi al. RF On-Line veriyor bu ay. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: GARYOSAVAN

quote:

Orjinalden alıntı: zzZeHiR

arkadaşlar bana ufak boyutlarda bir online oyun önerirmiziniz. Kotalı kullnıcıyım ve kotam doldu ama pcde oynıyacak oyun yok hard disk yandı bütün oyunlar gitti. bana 400 mb altı bi online oyun lazım anime de olur fark etmes su ay basını bi getirelim saten rohan acılıcak.

PC Net dergisi al. RF On-Line veriyor bu ay. :)

önerin için sağol. RF online oynadım çokta güzel oyun ama baya bi emek istiyor şimdi ona tekrar baslarsam 20 gün içinde bisi yapabilecegimi sanmıyorum :) aslında nasıl bi oyun istedigimi kendimde tam bilmiyorum

• Sahibi yokken sahipsiz kalmasin guzelim konu ^^.
  • Saol Level :d Ama Geldim :D

Beyler Konuya Akşam Üzeri Şu Closed Beta Olarak Açılıcak Oyunlarıda Yazıp Güncellicem.

Hala Daha Oyun Arıyom Diye Topic Açanlar Var ha :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: bornavilivarol

Saol Level :d Ama Geldim :D

Beyler Konuya Akşam Üzeri Şu Closed Beta Olarak Açılıcak Oyunlarıda Yazıp Güncellicem.

Hala Daha Oyun Arıyom Diye Topic Açanlar Var ha :D

ne diosun 2005 ten kalan konuyu hortlatanlr var.! :D
  • :)) aynen yanı artık ole bi hale geldı kı her hafta kesınlıkle yenı oyun arıyorum veya oyun önerisi adı altında konular. adam diger sayfaları ıncelemeyı bırak ilk sayfaya bile bakmadan direk loqin olup yenı konuya tıklıyor. kalkıp bide eglenelım demeleri yok mu eglence parkı sankı burası...
  • Up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.