Şimdi Ara

Xperia Duo'nun basın görselleri internete sızdı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
9.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

8260 ile gelecekse bir işe yaramaz. 8660'sa iyi.

sgs II i9103'teki gibi 1.4Ghz tegra II'yi de kullanabilirler belki.

Hocam 8260 niye bir işe yaramaz ki? 8660 ile neredeyse aynı donanım. Ben SE'nin Tegra 2 kullanacağını düşünmüyorum açıkçası. SE şimdiye kadar tüm Android cihazlarında Qualcomm çözümlerine yer verdi. Cihazların farklı çözümlere ayrılması uyumsuzluk yaratabilir. Bu yüzden yine Qualcomm'a yer vereceğini düşünüyorum.

benchmarklarda çift çekirdekimsi bir performans sergilemiyor 8260.

sensation'ın benchmarkları öyleydi en azından. gsmarena'da vardı sanırım.

Sensation ve atrix qHD ekran olduğu için öyle hocam :-)

• Arc ın tasarımı+yazılan donanımlar muhtesem olurdu
  • m35 cahil cuhela takimi s2 kullanmaya baslamis derken?¿
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

m35 cahil cuhela takimi s2 kullanmaya baslamis derken?¿

al bide burdan yak... oradan bütün sgs2 kullanıcıları diye bi anlam çıkardıysan daha ne diyeyim
  • Senin gözünü seveyim Sony Arc alacaktım ama son anda almısken iyisi olsun dedim sgs2 aldım .. kötü telefon değil ama sony kullanmayınca kötü hissediyorum kendimi . samsunga zaten bi gıcığım var ..
    Ama neden bilmiyorum Sony'i ayrı bi seviyorum ya .. bi an önce kesinlesse de sgs2nin 2.el piyasası düşmeden onu alsak Telefon of heidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

S II alıcakken oldu mu Benim gibi bi SE kullanıcısı S II almaya niyetleniyor ama SE bomba gibi bi cihaz yapıyor olcak iş değil Kamera 16 MP olucak bence

Bunu beklicen SGS 3 çıkacak.Öyle devam eder bu iş en iyisi gidip al istediğin telefonu.
  • Bu arada donanım haber'in incelemesinde Bravia Engine'in bir fark yaratmadığı söyleniyor.
  • boyle bir cihazin cikacagini dusunmuyorum ciksada bu ozeliklerde cikmaz zira galaxy s2 de cikmamisdan once 2 ghz cift cekirdekli 4.5 inc ekran vs laflari soyleniliyordu tutmadi,nexus s de cikmamisdan once hd cozunurlukte ekrani olacagi soylendi tutmadi simde gelicek nesil nexus icin ayni sey soyleniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanr

quote:

Orijinalden alıntı: m35

quote:

al bide burdan yak... oradan bütün sgs2 kullanıcıları diye bi anlam çıkardıysan daha ne diyeyim

Heh eh e he boşver o kendi alınmış, yarası olan gocunmuş :D o cümleden o anlam çıkıyosa helal ne diyim findiık beyin diyim en iyisi

laflarına dikkat et ben konuşurken hakaret vari birşey söyledimmi sizlere ne yarası olan gocunur ne demek şu foruma dahil oldum olalı saygımdan kimseye bir laf söylemedim ama lütfen laflarınıza dikkat edin m35 bu laflarım sana değil altta dengesizce konuşan güzel insana mübarek gün daha fazla kırmayalım birbirimizi lütfen laflarımıza dikkat

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

kanka iyi bi cihaz istiyorum sgs2 ye bakıyorum ekrandan bi cacık olmaz arc ın ekranının yanında çok düşünüyorum arc alıp mükemmel bi görselligin ve multi medyanın içinemi girsem yoksa sgs2 ile donanımın hızınamı aksam diye arc agır basıyor ama o donanımada o parayı vermek zor geliyor hd7.nin donanımı bile daha iyi :/ bu olursa 1400e kadar çıkarım acımadan...

kanka sgs2 nin ekrana neden kötü dedinki anlayamadım

Aman sakın ha Amoled ile Bravia karşılaştırmasına girmeyin giren çıkamıyorSE'ciler kişisel olarak Bravia en iyidir diyorlar yani kendi görüşleri böyle.Fakat internette ki ne bir tarafsız karşılaştırma ne de saygın cep telefonu siteleri daha Amoled'i 1.'likten indirecek bir teknolojiye yer vermedilerNova gelişirse zorlar görünüyor.Kimse merak etmesin Amoled'den daha iyi bir teknolojiyi ürettikleri gün tıpkı Samsung gibi 7 düvelde duyurmadık adam bırakmazlar.

karşılaştırma var karşılaştırma var...

ben iki cihazıda elime alıp inceledim gözümemi inanıcam el alemin yaptıgı karşılaştırmayamı... okadar cihaz kullanmıs biri olarak en iyi cihaz sgs2 diyorum taraf tutsam burda tutarım atrix derim en iyi diye inat ederim ama ne diye inat edicem brtavia farkını koyuyor internet tarayıcılarınızı açıp iki ekraandaki beyaz tonlarına bir bakın hatta bu videoa bile açık açık belli oluyor sgs2 ye okadar poara verip sönük donuk sacma sapan bi beyaz görmek çok büyük bir felaket htta bu bazı renklerde çok çok muhteşemmiş gibi gösterip benim orada atıyorum bi film izlerken görüp yorumlamama gtereken bi rengi abartı derecede güzel göstermesini kesinmlikle kabul etmiyorum ki ben cihazlarımda sürekli film izleyen biriyim film için en iyisi kesinlikle B.E
    sgs2 çok abartıyor gerçeklikle hiç ama hiç alakası yok bi sürü daha açıklaması var ama hiç girmicem o kısmına... forumda sgs2nin kapagı kırılıyor testlere güvenmeyin dikkat edin suan serviste yoktur diyoruz adam bunlar bile mal mal kafa bulabiliyor azımı bozmak istemiyorum ama cahil cühela takımı sgs2 kullanmaya başlamıs ne kullandıgını bilmeden körü körünede sarhosluk içinde cahilce düşünüp cahilce yorum yapıyor işlerine gelirse valla hiç biriyle ugrasamam işlerine gelirse ekime kadar gelmezse kasıma kadar

bu arADA SONY.NİN BRAVİA TEKNOLOJİSİNİ BİLMEYEN İNSAN KALMAMISTIR SANIRIM YILLAR YILI VAR OLAN TELEVİZYONLARDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ BU :) TERCİH DEDİGİM ALIMI ETKİLEYEN EN ÇOK SATAN DEMİYORUM EN ÇOK SATIP SATMAMASI FİRMANIN BUNU DİGER FİRMALARIN KULLANIMINA İZİN VERMESİYLE ALAKALI...

tamam o zaman super amoled+ ekran benim icin bitmiştim. extra doygunluk tat vermiyor cünkü. neyse onu göstersin isterim bravia akar

• www.izmirfx.com gardaşşşş :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanr

quote:

quote:

Heh eh e he boşver o kendi alınmış, yarası olan gocunmuş :D o cümleden o anlam çıkıyosa helal ne diyim findiık beyin diyim en iyisi

laflarına dikkat et ben konuşurken hakaret vari birşey söyledimmi sizlere ne yarası olan gocunur ne demek şu foruma dahil oldum olalı saygımdan kimseye bir laf söylemedim ama lütfen laflarınıza dikkat edin m35 bu laflarım sana değil altta dengesizce konuşan güzel insana mübarek gün daha fazla kırmayalım birbirimizi lütfen laflarımıza dikkat

Yukarıda yazdığımdan dolayı yorumum silinmiş çok acayipsiniz harbi çoooook. Millet looser yazı falan fistan millet fındık fıstığa takılıyo bu forum bozuldu gerçekten. Foruma dahil olacak kişilere artık iQ testi yapılmasını rica edicem.

• sonynin gereksiz yere bu kadar yüksek mp li tel çıkarmasını anlamıyorum. ona para harcayacağına işlemcisine harca.
  • ilk once kendine bir iq testi yaptir neyse kardes veya tastisamayacagim seninle sen haklisin tamam mi ben findik beyinliyim sen haklisin tamam mi oldu artik kapandi bu konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tel iyi güzelde artık basmalı tuş mu kaldı ya
  • şu alttaki üç tuşta dokunmatik olsa daha iyi olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

8260 ile gelecekse bir işe yaramaz. 8660'sa iyi.

sgs II i9103'teki gibi 1.4Ghz tegra II'yi de kullanabilirler belki.

Hocam 8260 niye bir işe yaramaz ki? 8660 ile neredeyse aynı donanım. Ben SE'nin Tegra 2 kullanacağını düşünmüyorum açıkçası. SE şimdiye kadar tüm Android cihazlarında Qualcomm çözümlerine yer verdi. Cihazların farklı çözümlere ayrılması uyumsuzluk yaratabilir. Bu yüzden yine Qualcomm'a yer vereceğini düşünüyorum.

benchmarklarda çift çekirdekimsi bir performans sergilemiyor 8260.

sensation'ın benchmarkları öyleydi en azından. gsmarena'da vardı sanırım.

Sensation ve atrix qHD ekran olduğu için öyle hocam :-)

Bunu anlamak için EVO 3D'nin testine bakmak lazım. Onda da qHD çözünürlük var ve 8660 kullanıyor. 8260 ile arasındaki farkı bu şekilde anlayabiliriz.

• Bence fiziksel tuş kalmalı yanlışlıkla dokunulabilir, dokunabilitem yüksekte :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Bu arada donanım haber'in incelemesinde Bravia Engine'in bir fark yaratmadığı söyleniyor.

valla hiçte öyle degil :) açık şekilde belli oluyor bu nasıl fark yaratmıyor anlamadım:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Bu arada donanım haber'in incelemesinde Bravia Engine'in bir fark yaratmadığı söyleniyor.

valla hiçte öyle degil :) açık şekilde belli oluyor bu nasıl fark yaratmıyor anlamadım:)

DH incelemesinde fark oluşturmuyor denilen şey şu benim anladığım: telefonun menüsünde Bravia Engine i kapatıp açma seçeneği var heralde açıp kapatınca bir fark göremediler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.