Şimdi Ara

Xperia Duo'nun basın görselleri internete sızdı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
9.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O degil s2 almayalim duoyu bekleyelim dedik simdide samsung yeni bir model daha cikaracak diyorlat duo cikincada onu bekletiz artik :) ama duo gercekten bu ozelliklerde cikarsa hic dusunmem duo alirim
  • sony ericsson,duyurdugu modelleri ne kadar zamanda tuketime sunuyor,tahmini degerlendirmeleriniz lutfen!!!!
    DÜO yu ne zamn,yeni gelisme varmi ?
  • Samsung 6 ayda 1 yeni amiral gemisi çıkarıcaksa s3 ile aynı anda duo çıkar.Neyse HD2 ile devam edek şimdilik :D
  • aslında sony bu ataklar için hep geç kalıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahattintopaloglu

aslında sony bu ataklar için hep geç kalıyor :(

cok dogru haala birakin tahmini cikis tarihini
    gsmarena'da alttaki ozellik bilgileri bile yok.

Size Dimensions ?
    Weight ?

sanki bi martaval atildi gibi.....
    yuhh artik duyarsizligin bu kadarina..
    yetti artik deyip bi SGS2 alirsam etken ne olacak?
  • Hala bilgi yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASIMPAŞA TAYFA -- 3 Ağustos 2011; 9:21:01 >
  • lanet olsun,bu kadar tutarsizlik olurmu?
    fisiltidan soylentiye ziplayan dedikodularin markasi..
    simdide tamamen kulaktan dolma sizdirmalarla DÜO'yu netlestirmeden simdide bundan bahsediyor.
    Sony Ericsson said to be working on a 4.7 inch Android 3D smartphone
    http://www.gadgetell.com/technologytell/article/sony-ericsson-said-to-be-working-on-a-4.7-inch-android-3d-smartphone
  • Şu an için Sony Ericsson Xperia Duo ile ilgili hiçbir gelişme yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

lanet olsun,bu kadar tutarsizlik olurmu?
    fisiltidan soylentiye ziplayan dedikodularin markasi..
    simdide tamamen kulaktan dolma sizdirmalarla DÜO'yu netlestirmeden simdide bundan bahsediyor.
    Sony Ericsson said to be working on a 4.7 inch Android 3D smartphone
    http://www.gadgetell.com/technologytell/article/sony-ericsson-said-to-be-working-on-a-4.7-inch-android-3d-smartphone

Bu haber forumda da paylaşıldı zaten

• adamlar hen dou hem 3D üzerinde çalışıyo olamazmı yahu.
  • xenon nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: m35

quote:

Orijinalden alıntı: Juan Pablo Montoya

Arc yi hiç canlı olarak görmedim.O yüzden birşey söyleyemeyeceğim.Ama sAMOLED + a kötü diyen veya iyi değil diyenin de aklına şaşarım.Yok çizgi film ekranıymış,yok bilmem neye benziyormuş falan filan bunlar kendinizi kandırmaktan başka birşey değil.

bende senin aklına şaşarım... cahil cahil konusma ozaman bana yazdıklarımda hata göster mantık hatası bul bitane öyle konus senin gibi cahil cahil görmeden konusmuyorum ben...

artı ben kötü demiyorum renkleri abartı gösteriyor diyorum renkleri abartı gösteriyorsa buna iyide denemez...

fanatiklik yapıcana adam gibi çık açıklama yap eziklik degil...

Sen görmüşsün de ne oluyor Arc yi övmekten başka birşey yapmıyorsun.Çoğu inceleme sitesi hatta tüm siteler bile en iyi sAMOLED + derken siz BE daha iyi,yok SGS II çok abartılı diyorsunuz.Konuşmanıza dikkat edin ayrıca.Ben gidip şimdi canlı olarak Arc ile karşılaştırsam,eve gelip sAMOLED + ın yanından bile geçemez desem ne olur?İnceleme siteleri bunun için yok mudur?Hadi engadget taraf tuttu,phone arena taraf tuttu,Shift Delete taraf tuttu,hatta GSMARENA bile taraf tuttu diyelim.Sana mantıklı gelir mi bu?Ben de BE kötü demiyorum.Hatta canlı olarak görmediğim içinde yorum yapmadım.Ama sAMOLED + için başarılı değil demek haksızlık olur bence.Madem diğer üreticiler kendilerine güveniyor ekran konusunda Sony neden AMOLED TV hazırlamaya çalışıp minicik ekranı 4000 küsür TL ye satıyor?HTC ilk Desire modellerinde AMOLED kullanırken yetersizlikten dolayı SLCD adında bir ekran yaptı.Öve öve bitirilemeyen Retina,bilmem ney denilen ekranlar çözünürlüğü arttırılmış LCD den başka birşey değil.Farklı bir teknoloji değil yani.

boşver cevap vermeye değmez, samolede kötü diyen adamla tartışılmaz

• eski bir sony ci yeni samsung gs2 ci olarak çıktığı gün satar bu teli alırım :D
  • koçum SE birde xenon flaş koy alnından öpeyim seni
  • sony çıkarana kadar tegra 3 lü telefonlar çıkar
  • Xperia Duo mus pehh,kahve fali gibi!
    Sony Ericsson pismandir konu etti diye.
    2,5A pil, 1,5GB RAM genel hatlarda okudum,cezboldum :(
    Status Rumored > soylenti
    Size Dimensions - > belirsiz
    Weight - > belirsiz
    gsmarena'da aratirsan bunnar var.
    bi guncelleme gerekirse uretici arkasinda dururmuki?
    zaaten Sony Ericsson 2012 de sektorden istifa edeceklerin arasinda gosterilmis.
    unut gitsin.......

1 hafta icinde flash haberden gercege. kocaman gibi ama avuclamadan bilinmez,gercek alternatifin son haali.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note-4135.php

• çıkışı hala belirsiz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

çıkışı hala belirsiz mi

Ortada böyle bir telefon yok daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: ali282

çıkışı hala belirsiz mi

Ortada böyle bir telefon yok daha.

hepsi hayal desen galaxy s3 te mi hayal acaba:)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.