Şimdi Ara

Xperia Duo'nun basın görselleri internete sızdı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
9.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SE buna da Xenon koymazsa varya ne diyeyim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Orijinalden alıntı: m35

kanka iyi bi cihaz istiyorum sgs2 ye bakıyorum ekrandan bi cacık olmaz arc ın ekranının yanında çok düşünüyorum arc alıp mükemmel bi görselligin ve multi medyanın içinemi girsem yoksa sgs2 ile donanımın hızınamı aksam diye arc agır basıyor ama o donanımada o parayı vermek zor geliyor hd7.nin donanımı bile daha iyi :/ bu olursa 1400e kadar çıkarım acımadan...

kanka sgs2 nin ekrana neden kötü dedinki anlayamadım

sgs2 kullaniyorum ve ekraninda bir kotululuk goremedim dostum birde su batarya 2500 olamaz diyen arkadaslar atrixin batarya 1950 mah unutmayin bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: DİRENOM

SE buna da Xenon koymazsa varya ne diyeyim artık.

Koyacağını da sanmıyom, bi ara androidli cybershot görselleri vardı koyarsa ona koyar
  • Yavaş yunuss.10 yavaş gözünü seveyimMilletin demek istediği Mp ile bizi tavlayamazlar,kaliteli bir lens kullansınlardır.Yoksa kimsenin sana kamera dersi vermeye niyeti yokAlet bu özellikleriyle bomba,buna kimse itiraz edemez.Fakat gel tarafsız düşünelim 4,5 inc telefona mı benzer yoksa tablete mi?Her ikisi olarak da zaten kullanılır bunu biliyoruz ama cep telefonu bu sonuçta,mobilitesi yanı taşınılabilirliği yüksek olmalı.Sen şimdi 4,5 inc'lik 2500Mah'lik telefon kaç gram olacak zannediyorsun?200'ü kesinlikle geçer.Cebe sığar mı sığmaz mı tartışmıyorum bile.Şu an ne yazık ki telefon üreticileri kötü bir hastalığa tutulmuş durumdalar.Habire birbirleriyle yarışırcasına boyut arttırıyorlarBence bu hastalıktan kurtulmalılar öncelikle.
    Bu arada 2-3 yıl önce hayaldi gerçek oldu diyorsun.Çok doğru,bu da hafiften bir hayal.Bu yüzden sana katılaraktan bu telefon için zaman vermeden daha var diyorum.Tabi 4,5 inc 200 küsür gramla şu an ki teknolojide hayal olmaz,takozumsu+tabletimsi bir cep telefonu olur.Biri aradığında telefonu kulağına götürüken yanındakiler şöyle der sana;arkadaşım kendine konuşmak için küçük bir telefon al,bunu da tablet olarak kullanBenden söylemesiBiliyorum çünkü benim Galaxy S'i yani 4 incliği görenler bile böyle telefon mu olur,cebine nasıl sığıyor,cepte ortadan ikiye ayrılabilir diyorlar.SE estetik telefon üretiyor ama biz bunu daha düşük boyutta yapmasını bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcombil -- 14 Temmuz 2011; 15:04:36 >

• quote:

kanka iyi bi cihaz istiyorum sgs2 ye bakıyorum ekrandan bi cacık olmaz arc ın ekranının yanında çok düşünüyorum arc alıp mükemmel bi görselligin ve multi medyanın içinemi girsem yoksa sgs2 ile donanımın hızınamı aksam diye arc agır basıyor ama o donanımada o parayı vermek zor geliyor hd7.nin donanımı bile daha iyi :/ bu olursa 1400e kadar çıkarım acımadan...

S2'yi beğenmiyorsan DUO'yu bekle benceYa da SE ve distrübütörler gerçekci olsun cihazın fiyatını 1000'e düşürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Burada yazanların hepsi fason benceBir kere 16Mp kamerayı unutun.1,5 GB Ram'i de.Hele 2500Mah'lık batarya SE fanlarının ütopyalarının bir dışa vurumu olmuş,kabak gibi görünüyor4,5 inc olayı ise deli cesareti diyorm.4,3'lük S2 bile takozumsu dururken 4,5 inc hiç olmaz.Donanımı ne olursa olsun,eminim pekçok kullanıcı 4,5 inc'lik telefonu eline alınca o an bırakmak isteyecektir emin olun.Haa tablet isterlerse o başka

2500 mAH banada abartı geldi 1800 filan olur herhalde ,çıksında görelim

1950'lik Atrix var ama telefonu çok ağırlaştırıyor.2500 Mah+4,5 inc 200 gramı rahat geçer.Relefonu tablet statüsüne sokar

• quote:

quote:

Aman sakın ha Amoled ile Bravia karşılaştırmasına girmeyin giren çıkamıyorSE'ciler kişisel olarak Bravia en iyidir diyorlar yani kendi görüşleri böyle.Fakat internette ki ne bir tarafsız karşılaştırma ne de saygın cep telefonu siteleri daha Amoled'i 1.'likten indirecek bir teknolojiye yer vermedilerNova gelişirse zorlar görünüyor.Kimse merak etmesin Amoled'den daha iyi bir teknolojiyi ürettikleri gün tıpkı Samsung gibi 7 düvelde duyurmadık adam bırakmazlar.

• Kılıçlar çekilmiş.

• çıktığı gün almazsan ne olayım.tabi 3 ay içinde çıkar ise.
    12 megapixelede gerek yoktu 8 gayet yeterliydi

büyük ihtimalle bu söylenen her özelliği kırpıcaklar ve öyle çıkacak
    yani 4.5 yerine 4.2 inc ekran,2500 yerine 2000 batarya vs,
  • quote:

Orijinalden alıntı: dremree

bu özelliklerle 3 ayda çıksın almayanın :D

ciksinda 5-6 ay beklemeyi bile hak eder!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParacelciuS

Telefonlarda max büyüklük 4" le, yasayla sınırlandırılmalı :)
    Bu ne ya, 4" e çok büyük tabak gibi derken 4.3" oldu, şimdi 4.5"

Galaxy tab'ı kulağına dayayıp konuşmaktan ne farkı var.

Geçen gün galaxi tabı kulağına dayayıp konuşma yapana denk geldim desem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

baştaki fotoğrafı ters koyma amacınız nedir :D

detaylara baktığımda 2500mah batarya biraz atmasyon geldi bana.Telefonun yarısı pil yuvası olur heralde...

Ayrıca 1.5gb ram şuan için gereksiz gibi duruyor.1gb ram fazlasıyla yeterli bence...Belki arayüz fazla ram yiyorda o yüzdenmi koydular acep?Birde 1.4ghz çift çekirdek.5 sene önce bu özellikte telefon çıkacak diye başlık açsaydım millet dalga geçiyorsun derdi...Hele bir zamanalr n95 için cep bilgisayarı yorumları aklıma gelince nerdeen nereye diyor insan.

Sen öyle demişken aklıma geldi
    http://www.donanimhaber.com/di​ger/haberler/1-ghz-online.htm

http://www.donanimhaber.com/di​ger/haberler/1-ghz-pentium-iii​-aciklandi.htm

• quote:

Yavaş yunuss.10 yavaş gözünü seveyimMilletin demek istediği Mp ile bizi tavlayamazlar,kaliteli bir lens kullansınlardır.Yoksa kimsenin sana kamera dersi vermeye niyeti yokAlet bu özellikleriyle bomba,buna kimse itiraz edemez.Fakat gel tarafsız düşünelim 4,5 inc telefona mı benzer yoksa tablete mi?Her ikisi olarak da zaten kullanılır bunu biliyoruz ama cep telefonu bu sonuçta,mobilitesi yanı taşınılabilirliği yüksek olmalı.Sen şimdi 4,5 inc'lik 2500Mah'lik telefon kaç gram olacak zannediyorsun?200'ü kesinlikle geçer.Cebe sığar mı sığmaz mı tartışmıyorum bile.Şu an ne yazık ki telefon üreticileri kötü bir hastalığa tutulmuş durumdalar.Habire birbirleriyle yarışırcasına boyut arttırıyorlarBence bu hastalıktan kurtulmalılar öncelikle.
    Bu arada 2-3 yıl önce hayaldi gerçek oldu diyorsun.Çok doğru,bu da hafiften bir hayal.Bu yüzden sana katılaraktan bu telefon için zaman vermeden daha var diyorum.Tabi 4,5 inc 200 küsür gramla şu an ki teknolojide hayal olmaz,takozumsu+tabletimsi bir cep telefonu olur.Biri aradığında telefonu kulağına götürüken yanındakiler şöyle der sana;arkadaşım kendine konuşmak için küçük bir telefon al,bunu da tablet olarak kullanBenden söylemesiBiliyorum çünkü benim Galaxy S'i yani 4 incliği görenler bile böyle telefon mu olur,cebine nasıl sığıyor,cepte ortadan ikiye ayrılabilir diyorlar.SE estetik telefon üretiyor ama biz bunu daha düşük boyutta yapmasını bekliyoruz

İyi de Lensin kalitesini şu aşamada kim biliyor ? İlk defa kullanılıcak olan bi Lens hakkında ileri geri konuşmayın. Ben 16 MP olan Lens çok kaliteli dedim mi ? Sony bu lensi ürettiyse elbet bir modelinde kullanacak ki en üst düzey bu model olacağına göre bunda kullanması lazım.

4.3'' cepte taşınıyor da 0.2'' ekran boyutu mu problem oluyor ? fark ettiyseniz ekran neredeyse telefonun genişliğini kaplıyor kenarlarda boşluk yok kadar az bu şeklde boyuttan rahatça kazanılabilir. Mugen Power 4300 mAH'lik bataryalar üretiyor da SE neden yapamasın. Herkes 1500 mAH batarya kullanırsa yıllar geçse teknoloji ilerlemez azma biri 2500 mAH çıkartırsa bu sefer hepsi kullanmaya başlar. 200 G olacağını nereden çıkartıyorsun ? Senin hurafelerin bunlar daha hiç bişey belli değil çok erken ötüyorsun ama erken öten horozun başını keserler merak uetme bu laflarını yutarsın günü gelince. Bazıları da X10 2.1'de kaldı denince zil takıp oynayacaktı sonraki hallerini hatırlatırım

Telefona illa bir eleştiri etmek için saçma sapan yorumlar yapmayın, yapacaksanız adam akıllı nedenlerle gelin. Ben de 4'' için çok büyük gözüyle bakardım ama aldıktan sonra çeşitli yerlerde defalarca yazdım keşke 4.5'' filan olsaydı diye. Kişisel zevk bunlar sana 4.5'' büyük gelirse git daha küçüğünü al .

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Yavaş yunuss.10 yavaş gözünü seveyimMilletin demek istediği Mp ile bizi tavlayamazlar,kaliteli bir lens kullansınlardır.Yoksa kimsenin sana kamera dersi vermeye niyeti yokAlet bu özellikleriyle bomba,buna kimse itiraz edemez.Fakat gel tarafsız düşünelim 4,5 inc telefona mı benzer yoksa tablete mi?Her ikisi olarak da zaten kullanılır bunu biliyoruz ama cep telefonu bu sonuçta,mobilitesi yanı taşınılabilirliği yüksek olmalı.Sen şimdi 4,5 inc'lik 2500Mah'lik telefon kaç gram olacak zannediyorsun?200'ü kesinlikle geçer.Cebe sığar mı sığmaz mı tartışmıyorum bile.Şu an ne yazık ki telefon üreticileri kötü bir hastalığa tutulmuş durumdalar.Habire birbirleriyle yarışırcasına boyut arttırıyorlarBence bu hastalıktan kurtulmalılar öncelikle.

İyi de Lensin kalitesini şu aşamada kim biliyor ? İlk defa kullanılıcak olan bi Lens hakkında ileri geri konuşmayın. Ben 16 MP olan Lens çok kaliteli dedim mi ? Sony bu lensi ürettiyse elbet bir modelinde kullanacak ki en üst düzey bu model olacağına göre bunda kullanması lazım.

4.3'' cepte taşınıyor da 0.2'' ekran boyutu mu problem oluyor ? fark ettiyseniz ekran neredeyse telefonun genişliğini kaplıyor kenarlarda boşluk yok kadar az bu şeklde boyuttan rahatça kazanılabilir. Mugen Power 4300 mAH'lik bataryalar üretiyor da SE neden yapamasın. Herkes 1500 mAH batarya kullanırsa yıllar geçse teknoloji ilerlemez azma biri 2500 mAH çıkartırsa bu sefer hepsi kullanmaya başlar. 200 G olacağını nereden çıkartıyorsun ? Senin hurafelerin bunlar daha hiç bişey belli değil çok erken ötüyorsun ama erken öten horozun başını keserler merak uetme bu laflarını yutarsın günü gelince. Bazıları da X10 2.1'de kaldı denince zil takıp oynayacaktı sonraki hallerini hatırlatırım

Telefona illa bir eleştiri etmek için saçma sapan yorumlar yapmayın, yapacaksanız adam akıllı nedenlerle gelin. Ben de 4'' için çok büyük gözüyle bakardım ama aldıktan sonra çeşitli yerlerde defalarca yazdım keşke 4.5'' filan olsaydı diye. Kişisel zevk bunlar sana 4.5'' büyük gelirse git daha küçüğünü al .

Ufak bi ekleme yapayım sony kendi lenslerini üreten bir firmadır. Ayrıca kendi eXmor sensörü vardır ve yabana atılacak bi sensör değil, iso değeri olarak oldukçada tatminkardır, Stericsson altında kendi işlemcisini üretmektedir, Ekranınıda sony kendi üretmektedir. Bütün bunların ardından sony-ericsson kendi komponentlerini kullanırsa dışarıya para vermeyeceği için oldukçada alınabilir bir fiyatla karşımıza bu telefonu sunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanr -- 14 Temmuz 2011; 17:52:41 >

• quote:

quote:

kanka arc la kıyasladıgında arc çok daha kaliteli... açık ara fark atıyor bu çok net bi ayrım kişisel bi görüş falan degil yane... arc ın ekranına aşık olmamak elimde bile degil..

nasıl açıklarım bunu biliyormusun demicem zamanında driverlar ile oynayarak sony ile nokia kamera kıyaslaması yaprdık bilirsin hatta orjinal haliylede kapıştırırdık:)
    ama atıyorum bi k790 ile n82yi ezmek için driver şarttı :)
    ve hangisi daha güzel ve hangisi daha dogal tonları yakalamıs diye bakardık bazen n82 tonlarda ÇOK daha güzel gösterirdi ama gerçekci bi renk tonu sergiliyormuydu ? tabiki hayır aynen onun gibi tonların gerçekciliğine bakınca benim aradıgım işte bu diyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 14 Temmuz 2011; 18:14:57 >

• quote:

quote:

quote:

Aman sakın ha Amoled ile Bravia karşılaştırmasına girmeyin giren çıkamıyorSE'ciler kişisel olarak Bravia en iyidir diyorlar yani kendi görüşleri böyle.Fakat internette ki ne bir tarafsız karşılaştırma ne de saygın cep telefonu siteleri daha Amoled'i 1.'likten indirecek bir teknolojiye yer vermedilerNova gelişirse zorlar görünüyor.Kimse merak etmesin Amoled'den daha iyi bir teknolojiyi ürettikleri gün tıpkı Samsung gibi 7 düvelde duyurmadık adam bırakmazlar.

karşılaştırma var karşılaştırma var...

ben iki cihazıda elime alıp inceledim gözümemi inanıcam el alemin yaptıgı karşılaştırmayamı... okadar cihaz kullanmıs biri olarak en iyi cihaz sgs2 diyorum taraf tutsam burda tutarım atrix derim en iyi diye inat ederim ama ne diye inat edicem brtavia farkını koyuyor internet tarayıcılarınızı açıp iki ekraandaki beyaz tonlarına bir bakın hatta bu videoa bile açık açık belli oluyor sgs2 ye okadar poara verip sönük donuk sacma sapan bi beyaz görmek çok büyük bir felaket htta bu bazı renklerde çok çok muhteşemmiş gibi gösterip benim orada atıyorum bi film izlerken görüp yorumlamama gtereken bi rengi abartı derecede güzel göstermesini kesinmlikle kabul etmiyorum ki ben cihazlarımda sürekli film izleyen biriyim film için en iyisi kesinlikle B.E
    sgs2 çok abartıyor gerçeklikle hiç ama hiç alakası yok bi sürü daha açıklaması var ama hiç girmicem o kısmına... forumda sgs2nin kapagı kırılıyor testlere güvenmeyin dikkat edin suan serviste yoktur diyoruz adam bunlar bile mal mal kafa bulabiliyor azımı bozmak istemiyorum ama cahil cühela takımı sgs2 kullanmaya başlamıs ne kullandıgını bilmeden körü körünede sarhosluk içinde cahilce düşünüp cahilce yorum yapıyor işlerine gelirse valla hiç biriyle ugrasamam işlerine gelirse ekime kadar gelmezse kasıma kadar

bu arADA SONY.NİN BRAVİA TEKNOLOJİSİNİ BİLMEYEN İNSAN KALMAMISTIR SANIRIM YILLAR YILI VAR OLAN TELEVİZYONLARDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ BU :) TERCİH DEDİGİM ALIMI ETKİLEYEN EN ÇOK SATAN DEMİYORUM EN ÇOK SATIP SATMAMASI FİRMANIN BUNU DİGER FİRMALARIN KULLANIMINA İZİN VERMESİYLE ALAKALI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 14 Temmuz 2011; 18:17:41 >

• Süper Amoled Plus konusunda @m35 e katılıyorum renkler, kontrast çok canlı göze çok güzel görünüyor fakat iş doğal görüntüye gelince BE gibisi yok şu an.
    Yani şu an piyasadaki en iyi ekran Süper amoled Plus demek mantıksız çünkü en iyiyi ne belirliyor? Canlı parlak görüntü mü yoksa gerçekçi görüntü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

8260 ile gelecekse bir işe yaramaz. 8660'sa iyi.

sgs II i9103'teki gibi 1.4Ghz tegra II'yi de kullanabilirler belki.

Hocam 8260 niye bir işe yaramaz ki? 8660 ile neredeyse aynı donanım. Ben SE'nin Tegra 2 kullanacağını düşünmüyorum açıkçası. SE şimdiye kadar tüm Android cihazlarında Qualcomm çözümlerine yer verdi. Cihazların farklı çözümlere ayrılması uyumsuzluk yaratabilir. Bu yüzden yine Qualcomm'a yer vereceğini düşünüyorum.

benchmarklarda çift çekirdekimsi bir performans sergilemiyor 8260.

sensation'ın benchmarkları öyleydi en azından. gsmarena'da vardı sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Süper Amoled Plus konusunda @m35 e katılıyorum renkler, kontrast çok canlı göze çok güzel görünüyor fakat iş doğal görüntüye gelince BE gibisi yok şu an.
    Yani şu an piyasadaki en iyi ekran Süper amoled Plus demek mantıksız çünkü en iyiyi ne belirliyor? Canlı parlak görüntü mü yoksa gerçekçi görüntü mü?

aynen öyle hocam bunu söyledigim zaman fanatiksin diyorlar çıldırtıyorlar adamı...
  • haberi yeni gördüm.
    w8 den sonra sırada artık bir cybershot model vardır diyoduk haala ortalarda yok.cihaz harika görünüyor.ama kendi adıma cybershot bir modeli beklemeye devam diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.