Şimdi Ara

Xperia Duo'nun basın görselleri internete sızdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
9.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slicer

16 MP isteyen arkadaşlar ne yapacaklar, poster mi basacaklar çok merak ediyorum! Durmadan çözünürlüğü artıracaklarına kaliteli lens ve sensör koysunlar daha iyi. Doğru düzgün temiz fotoğraf çeksin, 5MP bile yeter de artar bana.

aynen 5-8mp ideal bunların dısındakiler ya yetersiz yada gereksiz..
  • inşallaj eylül ayını geçirtmezler gerçekten eylülde çıkarsa bomba olur tam ağustosta ARC almaya hazırlanıyodum eylül de kesin gelecekse bunu alırım artık
  • bu galaxy s 2 den de iyiymiş.12mp kamera 1.5ghz işlemci 4.5" ki bu bence en güzeli benim için telefonun büyük olması her zaman daha iyidir.neyse bu çıkarsa diğerleride ucuzlar.bende bekliyorum ki diğerleri ucuzlaısn diye:)
  • gsm arenaya göre: 16M renk 540 x 960 pixels, 4.5 inch ekran, 1,5 gb ram, 12 mp kamera, 1.4 GHz dual-core processor, Qualcomm MSM8260 işlemci.... kamera konusunda bende 8 mp yeter diyorum , ama ekran 4,5 inch kesilikle süper.. akıllı telefon dediğin ekranının boyutundan ve işlevselliğinden belli olur.
  • Burada yazanların hepsi fason benceBir kere 16Mp kamerayı unutun.1,5 GB Ram'i de.Hele 2500Mah'lık batarya SE fanlarının ütopyalarının bir dışa vurumu olmuş,kabak gibi görünüyor4,5 inc olayı ise deli cesareti diyorm.4,3'lük S2 bile takozumsu dururken 4,5 inc hiç olmaz.Donanımı ne olursa olsun,eminim pekçok kullanıcı 4,5 inc'lik telefonu eline alınca o an bırakmak isteyecektir emin olun.Haa tablet isterlerse o başka

• ağırlığıyla cepte koca bir delik açabilir...
  • ister deli cesareti ister faso. böyle bir cihaz o firmanın itibarı olur ve bunu alacak manyakta çoktur sırf kendini teknoloji ile tatmin edebilsin diye...
  • yardırr SE
    bu telefonu almazlar diyenlere inat kaç kişi alır bu telefonu hele bi çıkarsınlar da görün bakalım ! sgs2 felan direk tarihin tozlu raflarına karışır
    ekleme:tabi güzel bir tarihte çıkartırlarsa ki Ekim de Sony Ericsson 10. yılını kutlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GallagherLip -- 13 Temmuz 2011; 22:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

S II alıcakken oldu mu Benim gibi bi SE kullanıcısı S II almaya niyetleniyor ama SE bomba gibi bi cihaz yapıyor olcak iş değil

Kamera 16 MP olucak bence

bu tel 2 seneye kadar türkiye gelmez. sen s II alakoy bence :D
  • HADİ BE SE HADİ BEEE işe girdigimde alıcam çift çekirdekli cihaz sen ol tabletlere muhtac etme beni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 13 Temmuz 2011; 23:15:30 >
  • aynen ise basliyayim resmen se ye yatirim yapacagim
  • kanka iyi bi cihaz istiyorum sgs2 ye bakıyorum ekrandan bi cacık olmaz arc ın ekranının yanında çok düşünüyorum arc alıp mükemmel bi görselligin ve multi medyanın içinemi girsem yoksa sgs2 ile donanımın hızınamı aksam diye arc agır basıyor ama o donanımada o parayı vermek zor geliyor hd7.nin donanımı bile daha iyi :/ bu olursa 1400e kadar çıkarım acımadan...
  • nedense fan boyluktan mıdır nedir bilmiyorum ama S.E yeni bir şeyler çıkartınca heycanlanıyorum. sanki babamın malıymışcasına
  • bu cihazı çok merak ettim hiç bir yerde videosu filan da yok.türkiyeye gelmesi herhalde 6 ay sürer.bence türkiyede 2000 tl den aşağı fiyatla satmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

nedense fan boyluktan mıdır nedir bilmiyorum ama S.E yeni bir şeyler çıkartınca heycanlanıyorum. sanki babamın malıymışcasına

adamlar yaptımı güzel yapıyor ondan olmasın :)
  • fanatik bi sonyericson cu olarak, xenon flash koymayacaklarsa 12 mp ye hiç gerek yok, 8 yeter exmor lu, ayrıca 4,5 inch ekran ve üstündeki o geniş çerçeveyle telefon cebe cidden sığmayabilir, çerçeveyi biraz küçültseler ve 4 inchlik bi ekran iyi olur işlemcisi bataryası aynen böyle çıkarsa tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Burada yazanların hepsi fason benceBir kere 16Mp kamerayı unutun.1,5 GB Ram'i de.Hele 2500Mah'lık batarya SE fanlarının ütopyalarının bir dışa vurumu olmuş,kabak gibi görünüyor4,5 inc olayı ise deli cesareti diyorm.4,3'lük S2 bile takozumsu dururken 4,5 inc hiç olmaz.Donanımı ne olursa olsun,eminim pekçok kullanıcı 4,5 inc'lik telefonu eline alınca o an bırakmak isteyecektir emin olun.Haa tablet isterlerse o başka

2500 mAH banada abartı geldi 1800 filan olur herhalde ,çıksında görelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

8260 ile gelecekse bir işe yaramaz. 8660'sa iyi.

sgs II i9103'teki gibi 1.4Ghz tegra II'yi de kullanabilirler belki.

Hocam 8260 niye bir işe yaramaz ki? 8660 ile neredeyse aynı donanım. Ben SE'nin Tegra 2 kullanacağını düşünmüyorum açıkçası. SE şimdiye kadar tüm Android cihazlarında Qualcomm çözümlerine yer verdi. Cihazların farklı çözümlere ayrılması uyumsuzluk yaratabilir. Bu yüzden yine Qualcomm'a yer vereceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Burada yazanların hepsi fason benceBir kere 16Mp kamerayı unutun.1,5 GB Ram'i de.Hele 2500Mah'lık batarya SE fanlarının ütopyalarının bir dışa vurumu olmuş,kabak gibi görünüyor4,5 inc olayı ise deli cesareti diyorm.4,3'lük S2 bile takozumsu dururken 4,5 inc hiç olmaz.Donanımı ne olursa olsun,eminim pekçok kullanıcı 4,5 inc'lik telefonu eline alınca o an bırakmak isteyecektir emin olun.Haa tablet isterlerse o başka

16 MP kamerayı unutun ?

http://forum.donanimhaber.com/m_43593958/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43593958

Olmasını istemediğin ve çekemediğin için içindekileri dışa vuruyorsun ya çok güzel. Her şeye bi olmaz olmaz yazmışsın da 2-3 yıl önce de bu şekilde telefonlar hayaldi biri yazdı mı dalga geçiyolardı forumda , noldu ? OLDU.

Sony Ericsson Ekim ayında 10. yaşına girecek ve herkesin de beklediği gibi ultra yüksek bi model üretmesi gerekiyor. Telefonun donanımı bana göre şu şeklde olacak

ST Ericsson'un geliştirdiği A9 Tabanlı NovaThor A9500 işlemci varken Qualcomm kullanıcanı sanmıyom http://www.youtube.com/watch?v=ZUpgpjJl-5g&feature=player_embedded#at=240

Adreno 220

16 MP Exmor R Kamera

2 MP Ön Kamera

4.5'' qHD Bravia Engine Ekran

2000 - 2500 mAH Batarya

1-1.5 GB RAM

8 GB Dahili Hafıza

Bu telefon hayal veya gerçek 2 aydan beri fotoğrafları yayınlanıp duruyo bu 3 oldu ama Consept de olabilir kesin konuşmamak gerek . SE her zaman durgunluğun ardından bomba bi cihazla dönmüştür. Kamerasının 16 MP olucak dememin sebebi 12 MP Exmor R Sensör duyurmadığı için . 8 MP Exmor R Sensörlerini Arc - Neo gibi cihazlarda kullandı sırada 16 MP olan var ki eğer ki bu cihaz gerçekse bunda kullanması gerek. Bazı çok bilmişler yok efendim MP kalite değildir öğrenin artk bilmem ne yazmışlar hemen, Kendileri çok akıllı bilmiş de biz geri zekalıyız sanki. Önemli olanın Sensör - Lens - Yazılım olduğunu bilmeyen mi kaldı bu devirde. 16 MP olsun demedim 16 MP olucak gibi geliyor dedim ki açıklamasını ve nedenini yazdım. Bilmeden laf sokmak olsun diye atlamayın hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: m35

kanka iyi bi cihaz istiyorum sgs2 ye bakıyorum ekrandan bi cacık olmaz arc ın ekranının yanında çok düşünüyorum arc alıp mükemmel bi görselligin ve multi medyanın içinemi girsem yoksa sgs2 ile donanımın hızınamı aksam diye arc agır basıyor ama o donanımada o parayı vermek zor geliyor hd7.nin donanımı bile daha iyi :/ bu olursa 1400e kadar çıkarım acımadan...

kanka sgs2 nin ekrana neden kötü dedinki anlayamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.