Şimdi Ara

Turk Telekom wifi 6 router talebim hakkında aldığım bilgi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
5
Favori
16.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de talebim sonrası Wi-Fi 6 router getirildi. Getirdikleri router Tp-Link EX20V. Web arayüzünde Mesh bölümü var ama buraya cihaz ekleyemiyorum. Ben de bir tane mesh destekli Keenetic Extra router var. Birbirine bağlayıp mesh ağ oluşturmak istiyorum ancak mümkün değil galiba. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • emo5313 kullanıcısına yanıt

dhcp üzerinden değişebilirsiniz.

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Konu hakkında yardımcı olabilecek video makale vb bir şey varmı acaba?

• emo5313 kullanıcısına yanıt

modem arayüzüne girip ordan dhcp menüsünden düzenle diyip dnsler kısmına adresleri yazabilirsiniz. ardından reboot unutmayın

• Arkadaşlar merhaba 100mbıt vdsl kullanıyorum WiFi6 modem talep edwbiliyormuyum yoksa Fiber mi olmalı
  • Emre7492 E kullanıcısına yanıt
    Fiber müşterisi olmanız gerek. VDSL için modem verilmesi gerek Fiber'de Router veriliyor.
  • Ispanak Namık kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Bu sefer arayıp talep açtım. Eski modemin WiFi performansı kötü, 200 MBPS kullanıyorum yeni modemden istiyorum dedim. Ekibin gelip incelemesi lazım diyor. Talep açtılar bakalım ne çıkacak...

bende 100mbit vdsl TT kullanıyorum.

kendi modemim var wifi5.

wifi 6 modem düşünüyorsanız keenetic hopper dsl var.

ben bir ara niyetlendim ama sonra vaz geçtim.

• TP-Link EX20V modelini bağladılar az önce. WiFi performansı ciddi anlamda daha iyi. Bufferbloat tarafında pek bir fark olmadı. Eski modemi direkt aldı götürdü kutusunu da almadı :D

• By_Alesia B kullanıcısına yanıt

Deneyimlerinizi routerin ana konusuna yazarsanız güzel olur. Hayırlı olsun tekrardan.

• Ispanak Namık kullanıcısına yanıt

Hocam ilk mesaja iki adet router ana konusu linki ekledim ama eklememiz gereken diğerlerini de link gönderebilirseniz hepsini ekleyelim.

100 Mbps VDSL için T.Telekom (TTNet) kanalıyla modem alıyorsanız ne veriyorlar bilmiyorum. Ancak piyasada Wi-Fi 6 ADSL/VDSL Modem & Wi-Fi Routerlar var. Örneğin TP-Link VX230 ailesi.

• aldık onu babamda samsung note 5 var kouyo neden

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Mesh kullanabilmeniz için cihazların aynı marka olması gerekiyor. Sadece bu da yetmiyor, kullanılan mesh ile uyumlu olması gerekiyor. Mesela tp-link deco mesh ler aynı marka olmasına rağmen tp-link router ler ile uyumlu değil.
  • Merhaba 5-6 aydır wifi 5 tp link archer c5v modem ile 35 mbps kullanıyorum. Bugün uygulama üzerinden hız değişikliği ile 100 mbps geçiş yaptım. Wifi 6 modem talep etsem ücretsiz bir şekilde değiştirilir mi?
  • cycIone kullanıcısına yanıt

100 Mbps'lik tarifeye yülseldiğinizde bence değişim yapmayabilirler (orası biraz yoruma açık: 100 Mbps ve üstü mü, 100 Mbps üstü mü?)... Ancak 200 Mbps'lik tarifeye geçerseniz elleri mahkum değişim yapacaklardır. Ancak siz eğer VDSL'den dönüşüm yapmadıysanız şu anda kullandığınız TP-Link için de bir kira ödemektesiniz.

• Ben 100 mbps ve üstü olarak biliyorum. Evet direkt FTTH müşterisi olduğum için en baştan beri 25 TL modem kira ücreti veriyorum. Bugünde 100 mbps geçeyim dedim. Taahhut bedelimde premium modem kira ücreti 35 TL idi. Wifi 6 modem verirlerse 35 TL ödeyeceğim. Müşteri hizmetleri modeminiz sağlam diyip geçiştirdi. Nasıl alabilirim acaba nuh diyorlar peygamber demiyorlar.
  • cycIone kullanıcısına yanıt
    Premium modem dediği VDSL aboneliklere alacağınız modemdir. Yani şöyle modemi taksitle satın almış oluyorsunuz taksidini de faruraya bölüyorlar. FTTH altyapıda alınan HGW bedelleri ayrı. 100 mbps ve üstüne Wifi 6 HGW veriliyor ve aylık kullanım bedeli 70 TL miydi neydi. Ha nasıl alırsınız LinkedIn üzerinden TT CEO'suna 100 mbps FTTH internet abonesiyim mevcut cihazımın Wifi 6 destekli bir cihazla değişimini istiyorum diyin yardımcı olurlar.
  • Twitter üzerinden yazmıştım bugün iletişime geçildi. ZTE H3600 WIFI 6 router kurulumu yapıldı.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.