Şimdi Ara

Turk Telekom wifi 6 router talebim hakkında aldığım bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
5
Favori
16.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

100megabit ftth paketindeyim. Telekom a kayıt oluşturdum, wifi-6 destekli router istediğimi söyledim. Onlar da kayıta dönüş yaparak, ellerinde wifi-6 router olmadığını, olması halinde verileceğini, bölge bölge wifi-6 router dağıtmaya başladıklarını, şu an Türkiye genelinde wifi-6 router kullanan aboneler olduğunu ama sayının az olduğunu belirttiler. Ne zaman wifi-6 router alırım sorusuna ise bir zaman belirtemediklerini söylediler.

Meraklısına duyurulur.

Güncelleme

28.08.2023 tarihi itibariyle Zte Zxhn H3600 V9 wifi 6 router takılmıştır. Konuyu 11 mayıs 2023 de açmışım.

ROUTER ANA KONULARI

https://forum.donanimhaber.com/zte-zxhn-h3600-v9-kullanici-yorumlari--156082703

https://forum.donanimhaber.com/tplink-vx220-g2u-kullanici-yorumlari--156082726

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 23 Ekim 2023; 23:11:5 >

• Telekoma kaldıysak yandık 2024 te yeni aboneler 2026 da mevcut abonelere verirler aynı yeni paketler çıktığındaki saçma mevzuya benzemez umarım.

• H298A'yı değiştirmeye değer mi ki yine bir maceraya atılalım mı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ispanak Namık -- 12 Mayıs 2023; 9:41:15 >
  • Ankara da alan var mı ?

• Ispanak Namık kullanıcısına yanıt

Bende de ondan var v9 olanı.  Meraktan sordum öyle.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Bendeki de v9. Memnunum aletten de daha iyisi çıkınca rahat duramıyoruz bir de beleş zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Fiber kullanan Herkesin modemi değişecek mi, başvurmak mı lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Başvurursan değişir başvurmazsan değişmez. Başvurunu LinkedIn üzerinden Ümit Önal'a yap normal müşteri hizmetleri pek sallamaz.

Teşekkür ederim

• @Ispanak Namık @orhuntus81

Şu an ellerinde yokmuş hocam, başvursanız da aynı cevabı verirler muhtemelen.

@Ispanak Namık

Yani evet, ben de merakla talep yaptım esasen. Reddedilirim diye düşünmüştüm, öyle oldu.  

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Biraz daha bekleyelim de millet memnun olursa bizde geçeriz

Forumda var kullanan, memnunlar gayet. Telekom un elinde olsa router ben kullanmak isterim açıkcası.  

• Bende bugün görüştüm TT ekipten numarası olan kişi vardı. 1 2 tane numune geldi elimize haftaya stok olacak dedi. Talep açın değişelim dedi. yer Antalya

• İstanbul dayım ben, yok dedi yani. Antalya bizden hızlı öyleyse wifi 6 konusunda.  

• Modemim yandı. Kayıt açtım ertesi gün geldiler. Ellerinde modem yokmuş 3 saat bekledim. Sonra aradı wifi6 modek gelmiş. Modemi ilk taktığı ev bizimkiydi teknikteki arkadaşın sağolsun. Baya fark ediyor. 5g hızı tamamımı alıyorsunuz sıfır kayıpla. 500mbit hattım var. Önceki modemde telefonum 350leri zor görürdü. Tv ve laptopta öyle. Bu modemde 520leri görüyor. Ayrıca sanırım 100mbits üstüne wifi6 veriyorlar

• Markası modeli ne hocam?

Hocam tplink ax1800. Çok memnunum

• Hayırlı olsun

Sağolasın darısı başınıza. Bu arada Turkcell wifi7 teknoloji üzerine çalışıyor. Zaten süperonline baya önce wifi6 dağıtmıştı. Belki wifi7 çıktığında dağıtırlar. Telekom ve diğerleride bu sefer wifi6 dağıtımı hızlandırmak zorunda kalır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.