Şimdi Ara

Turk Telekom wifi 6 router talebim hakkında aldığım bilgi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
5
Favori
16.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hiç bu işlerle vakit kaybetme. Direkt LinkedIn üzerinden Ümit Önal'a Wifi 6 modem talebi ilet. Kökten çözüm bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • By_Alesia B kullanıcısına yanıt
    Hocam sende Wifi 6 router istiyorsan aynı şeyi yapacaksın. TT MH'ndeki çalışanlar bilgisiz. İnternet hızın 100 mbps ve üzeriyse LinkedIn üzerinden Ümit Önal'a yaz Wifi 6 modem talebini çözerler.

• Ispanak Namık kullanıcısına yanıt

Hocam Twitter dan yazmıştım öncekini. Şimdi LinkedIn den ümit önal a direk msj attım. Teşekkürler bakalım cvp yok şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Altyapıyı da öyle çektirdik zaten, bölge müdürüne gidiyor öyle. Adam sövmesin bana :D

• Wifi6 alanlar kullanabiliyor mu acaba alıcınızın da wifi6 destekli olması lazım bizim telefonlar eski
    laptop yenilendi iş yerindekinde son model alınınca wifi6 desteği var evdeki bilgisayarda yok yani alıcınız wifi6 değilse bir anlamı da olmuyor buna da bakın bence talep ederken

• judger90 kullanıcısına yanıt
    Mesele sadece cihazın Wifi 6 desteklemesi değil stabil bir kablosuz bağlantı sunabilmesi ve kapsama alanının biraz daha da olsa fazla olması.

• Merhaba Türk Telekom da kayıt açtım şimdi. Eğer tercih şansım olursa zte mi tp link mi isteyeyim sizce?

@Ispanak Namık

• orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Bence ZTE daha mantıklı olur ama ellerinde ne varsa onu getirirler. Keşke kayıt açarken ZTE ZXHN H3600 istediğinizi belirtseydiniz.

Hocam aradılar ekipler karar verirse değiştirecekler miş, saçma sapan konuşuyo. Dedim daha önce 100 mbps kullanırken sorun yoktu, bu modem 200 kaldırmıyor dedim. O zaman hızınız ı 100 düşürelim diyor. Yok dedim ben 200 kullanmak istiyorum dedim. Kayıt açıyorum ama ekipler değişim kararı verirse değişecek diyor. Neyseki küçük bi yerdeyim ve ekipleri tanıyorum değişim isteyeceğim ve ellerinde wifi 6 modem var.

Hocam bakın siz arıza kaydı açtırmış oluyorsunuz böyle diyerek. Olay şu 100 mbps ve üstü hızlarda Wifi 6 modem seçenek değil zorunlu. Sıfırdan bu hızlarda bir paket alsanız size seçenek sunmayacaklar gidip Wifi 6 cihazı alıp takacaklar. Doğal olarak sizinde hakkınız var. Sizin diyeceğiniz şey şu. 200 mbps fiber internet kullanıyorum. Modemimin Wifi 6 destekli bir modemle değişmesini istiyorum. Yok hızı kaldırmıyor bilmem ne bunları karıştırmayın meseleye. Arıza yok der geçiştirirler sizi böyle derseniz.

Anladım hocam teşekkür ederim, dediğim gibi burası küçük bi yer ve şimdi o tanıdığım ekipteki arkadaşa mesaj attım wifi 6 modem talep ettim dedim, büyük ihtimalle değiştirecekler. Değişmezse dediğin gibi söylicem tekrar 😊

Ayrıca zte modem var mı ondan istiyorum dedim. Müdürlük bize hangisini gönderirse onu veriyoruz marka model seçemiyoruz dedi, ama yarın bakıp söyleyecek hangisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntus81 -- 10 Eylül 2023; 19:19:58 >
    ZTE H3600 isteyin.

İstedim hocam ama müdürlük bize ne verirse onu takıyoruz dedi. Yarın arayacak yine de elinizde varsa onu verin diycem.

• tplin vx231 gönderdiler uzaklarda çekmiyo öteki tellerde kopuyo aradık hızda sorun yok diyolar napcaz

Ben sabit kanalda kullanıyorum hocam.  

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

😃

• judger90 kullanıcısına yanıt

Kapsama alanı genişliyor ve bağlantının kalitesi artıyor hocam. İnsanların wifi 6 cihaz talep etmesindeki etkenlerin başında bunlar geliyor esasen.

Tercih şansı var ise size kalmış tabi ama stoğa göre verebilirler.

• alimaruf1111 A kullanıcısına yanıt

Cihazdan memnun değiliz diye kayıt açacaksınız müş. hiz. üzerinden.

• sabit kanal nası oluyo

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.