Şimdi Ara

Vücut Geliştirmede 5 Yıl Boyuncaki Gelişimim ( SS li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
7
Favori
8.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2015 yazından şimdiye kadarki olan süreçtir. En başından beri her şeye dikkat ederek ilerledim. Sonuç bu ve ortada para ile satın alınamayacak bir emek... :Dd

Sormak istediğiniz sorular varsa elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım.

• 55 KG dan -> 78-79 KG

• 5 yumurta tam & 125 gr yulaf ezmesi & 1 muz

Pişmemiş ağırlık olarak 250-300 gr karbonhidrat - Basmati pirinç ya da arada baldo makarna vs

Pişmemiş ağırlık olarak 400-500 gr arası tavuk - hindi - ton balığı - kırmızı et

Bolca yeşillik Roka - maydanoz - dere otu - ıspanak

3-3.5 LT Su

• 5-6 aydır supplement kullanmıyorum. Genel olarak whey & creatin ikilisin kullandım. İlk başlarda gainer kullanmıştım. Başka zamanlarda da bcaa & glutamin kullandığım da oldu.

• Genel olarak uyguladığım antrenman sistemleri :

Push-pull-legs

Sırt & Omuz -- Göğüs & Biceps & Triceps -- Bacak

Göğüs & Biceps -- Sırt & Triceps -- Omuz -- Bacak

• Haftada 5-6 gün antrenman yapıyorum. 5 yıllık spor hayatımda hiç ekstra bir günü kardiyoya ayırmadım. Bazı antrenman sonları 15-20 dk merdiven çıkma, eğimli yürüyüş, dikey bisiklet yapıyorum.

Bu arada bu değerler şu anki beslenme programımın değerleri. Diğer yıllarımda daha azdı bunların miktarları. Kendine ayarlıcaksan ona göre ayarlarsın.

Bunlar ilk yıl sanırım.

Bunlar da güncel fotolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0the1emre -- 17 Nisan 2021; 5:34:34 >

• yaş kaç?

• @pcdaly 24

• Tebrikler, supplement kullanıyor musun kullanıyorsan tavsiye edebileceklerin var mı?

• Kas adam görmesin.

@mrslimshady

• Tebrikler boy kaç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Protein tozunu damardan mı alıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekstra ozel besin takviyeleri vb aldınız mı normal sabit yeme duzeni mı kulkandınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıl boyunca vg ile uğraşmışsın azminden dolayı tebrikler de zamanını başka işlere de ayırsaydın .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

Tebrikler, supplement kullanıyor musun kullanıyorsan tavsiye edebileceklerin var mı?

5-6 aydır maalesef fiyatlardan dolayı pek kullanamıyorum. Öncesinde kullandım

İlk yıllarımda zayıf olduğum için gainera yönelmiştim.

Daha sonra whey proteine geçtim.

Creatine & bcaa & glutamin filan da kullandım.

Tabi bunların hepsini aynı anda kullanmadım. En fazla whey protein & creatine kullandım. İkili olarak

Tavsiye edebileceğim dillerden düşmeyen supplement creatine olur daha sonra da antrenman sonrası hemen protein ihtiyacını karşılamak için whey protein olur.

Bu 2 si dışındaki şeylere para vermeye çokta gerek yok. Parayı sorun etmiyosan yukarıdaki saydıklarımı da alabilirsin. Supplement kullanırken su tüketimini 1-2 kademe arttır.

Son olarak supplementler mucizevi şeyler değildir. Bunlara bel bağlama.

@Police Man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0the1emre -- 13 Ağustos 2020; 16:52:17 >

• Ayırmadığını nereden biliyorsun, belki ayırdı? Vücut geliştirme düzen işidir, 5 yıl boyunca düzenli bir şekilde VG yapmak kolay değil. Eminim vaktini Konu Dışındaki üyelerin %90'ından verimli kullanmıştır. Keşke ben de bu şekilde verimli kullanabilsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanta_resmi

Tebrikler boy kaç

179 180 :D

• 5 yil önce daha kasliymissin

• Boncuklu tabanca çeksem nabalin ki?
    Şaka bi yana müthiş olmuş hocam ayrıca aynadaki yazı harika

• Demirmi yiyosun hocam ne bu

• Hocam bok atma olarak anlama da merakımdan soruyorum, benche çok ağırlık vermedin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Ayırmadığını nereden biliyorsun, belki ayırdı? Vücut geliştirme düzen işidir, 5 yıl boyunca düzenli bir şekilde VG yapmak kolay değil. Eminim vaktini Konu Dışındaki üyelerin %90'ından verimli kullanmıştır. Keşke ben de bu şekilde verimli kullanabilsem.

5 yıl vg yapmak yerine 2-3 yıl başka aktivitelerle uğraşabilirdi manasında.Sürekli monotonlukta sıkar insanı.

• Bence fotoları sırayla koymadın,yerlerini karıştırdın.Ya da vücudunda hiç gelişme olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

Hocam bok atma olarak anlama da merakımdan soruyorum, benche çok ağırlık vermedin mi?

Hayır verdim, her bölgemi eşit bir şekilde çalıştım, ayırmadım hiç. Sadece herkesin iyi ve kötü olduğu bölgeleri vardır genetik olarak. Benim de göğüsüm öyle kötü değil ama daha iyi olabilirdi ve ayrıca göğsümden memnunum ben yav :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.