Şimdi Ara

vodafone sınırsız cepten internet 7.99 Herkes buraya:=) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
0
Favori
83.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha az önce bağlandım bilgisayardan..telefonu modem olarak kullanarak..vodafone bayisinin bilgisinin olmadığı belli..
    hızı düşüyor ama hiçte fena değil.
  • arkadaşlar bence çok güzel bir şey bende iphone satamazsam 1 haftadan alacağım bu paketi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: safranboy

daha az önce bağlandım bilgisayardan..telefonu modem olarak kullanarak..vodafone bayisinin bilgisinin olmadığı belli..
    hızı düşüyor ama hiçte fena değil.

bu bayilerin sadece müşteri kaydı yapmaktan başka anladıkları bir şey yok..

bir ara şengüllere gittim. kamu tarifesi ilk çıktığında.. adamların haberi yoktu..

valla forumdan daha net ve sağlıklı bilgi edinebilirsiniz..
  • kardes cepnet paket dediğine bakma bilgisayardan girince değişen hiçbirşey yok sadece cep tel bağlaniyo bilgisayar data alişverişi yapiyor girenler varsa girilir. ama fatrasiz hatla denemek bence daha iyi:)
  • Aylık 100mb CEPNET paketi ile PC den de girebiliyorum. Herhangi problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal_ozsoy

az önce vodafone bayine sordum o paketle sadece cepten girilebiliyormuş.. pc ye baglamak olmuyormuş. telefonbu modem olarak kullanmak isterseniz bu paketten faydalanamazsınız dediler. ne derece dogru bilgisi olan vvarmı?

Bayi sadece saçmalamış
  • vodafonun sitesinde yazılımda var isteyen onunlada bağlanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

vodafonun sitesinde yazılımda var isteyen onunlada bağlanabilir.

tam linki varmı??
  • Cep telimi pc'ye bağlayıp online borsa takip etmek için bu kampanyaya katılmak istiyorum. Bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum. İşimi görebileceğim en ucuz telefon modelleri nedir?
  • kullananlar yorumlarını yazabilirmi
    adsl iptal edip vadafona geçmeyi düşünüyorum
  • sadece internette sörf yapacaklara ve video izlemeyecekler,film,müzik v.s indirmeyecekler için ideal
  • Gunluk paket aldık arkadaşa, 5 MB dolunca şak kesildi internet.hani hız düşük devam edecekti neden böyle oldu bilgisi olan var mı?Birde ben saat 16.00 aldım bu gece 23.59 da biteceği yazıyor yani yarın 16.00 a kadar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Gunluk paket aldık arkadaşa, 5 MB dolunca şak kesildi internet.hani hız düşük devam edecekti neden böyle oldu bilgisi olan var mı?Birde ben saat 16.00 aldım bu gece 23.59 da biteceği yazıyor yani yarın 16.00 a kadar değil.

hmm.. MT yi aradınız mı... 96 kb ile devam eden arkadaşların yazısı var yukarda .. kesilmemesi lazım.
  • MH yi aradım. kesilmenin normal olduğunu adil kullanımımın dolduğunu bu gün 23.59 a kadar 96 kbps ile bağlanabileceğimi söyledi.Ben şuan 120kbps leri görüyorum burası kafamı karıncalandırıyor.Ayrıca yıllık paketin 3 aylık olarak değiştirildiğini söyledi bunuda bilmiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 6 Mayıs 2010; 21:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Cep telimi pc'ye bağlayıp online borsa takip etmek için bu kampanyaya katılmak istiyorum. Bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum. İşimi görebileceğim en ucuz telefon modelleri nedir?

Nokia 6630 olabilir mesela.eski bir tel ama 3G si var.
  • arkadaşlar ben bugun aldım iphone'a günlük 5 mb hemen dolmasına rağmen tabiki nete yavaşta olsa girdim..Fakat 3g açtım ne olduysa 0,31 kuruş bi şekilde düşmüş yani neden olabilir bu durum...
  • selam arkadaşlar geçen hafta vodafone hat aldım sırf bu kampanya için ve 20 TL (kontör) lik yükleme yaptım 1 aylık 7.99 TL lik aylık cepnet pakete üye oldum laptopta kullanıyordum 1 haftadır biraz evvel internete giremedim ve kota sorguladım 0 byte kalmıştır yazıyodu ayrıca ne kadar TL (kontör) kaldığını öğrenmek için *123# yaptığımda inanamadım 0 TL kalmış hesabımda yani aylık aldığım 100 MB 7.2 mb hızında daha sonra 96 byt hızına düşmesi gerekirken byte başına TL (kontör) kullanmış pek adil kullanım olmamış anlıyacağınız yarın müşterihizmetlerini arayıp tekrar yazarım sonucu hayırlı geceler
  • Avea aylık
    8 liraya 100mb
    15 liraya ise 250mb veriyor demiş bir arkadaş.

Vodafone ise,
    10 liraya 250mb veriyor. Hız 1mbit bu arada.

Önce Avea da idim. Evimde 3g sinyali alamıyordum. 8.kattayım bu arada.
    Bende yıllardır turkcell liydim. İlk vodafone a geçtim. Sonra daha uygun bir tarife görünce avea ya geçtim. Sonra baktım ki bu avea olur olmaz yerlerde çekmiyor. Tekrar vodafone a döndüm. Üstelik 6 ay boyunca 250 şer dakika kazandım. Hayat vodafone da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rez

selam arkadaşlar geçen hafta vodafone hat aldım sırf bu kampanya için ve 20 TL (kontör) lik yükleme yaptım 1 aylık 7.99 TL lik aylık cepnet pakete üye oldum laptopta kullanıyordum 1 haftadır biraz evvel internete giremedim ve kota sorguladım 0 byte kalmıştır yazıyodu ayrıca ne kadar TL (kontör) kaldığını öğrenmek için *123# yaptığımda inanamadım 0 TL kalmış hesabımda yani aylık aldığım 100 MB 7.2 mb hızında daha sonra 96 byt hızına düşmesi gerekirken byte başına TL (kontör) kullanmış pek adil kullanım olmamış anlıyacağınız yarın müşterihizmetlerini arayıp tekrar yazarım sonucu hayırlı geceler

vodafone işi uyandı mı yoksa.sadece cepten bağlanılır sandı,tabi baktı herkes pc ile bağlanmaya başladı
  • bu kampanya müşteriyi kandırmaya girmiyormu arkadaşlar?

sınırsız internet deniyor ama adil kullanım hakkı günlük 5mb aylık 100mb ??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.