Şimdi Ara

vodafone sınırsız cepten internet 7.99 Herkes buraya:=) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
0
Favori
83.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bak arkadaşım demek ki seni kandıramamışlar her şey kullanım şartlarında açıkça yazıyor.. herkes de okuyup şartlarını bilerek abone oluyor, niye tüketiciyi kandırma olsun
  • benim hattımdan da tl düsmüs bakiye 0 mh yi aradım tekrar dönecekler beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

yani anlayacağınız günlük 5MB'dan sonra aylık 100MB'den sonra 3G değil EDGE değil GPRS hızına ineceksiniz demektir.

yani 3G modem'le kullanılabilecek, ya da 3G netbook'da kullanılabilecek bir paket değil.

EDGE bile 236şBps bağlantı veriyor bunlar günlük ya da aylık limiti aşında 989kBps'e indiriyorlar.

yersek

note-net book ile kullanamazsınız zaten. o tarife sadece cep için.

cep telefonunu modem olarak ayarlayıp netbook'a bağladığımız zaman kullanabiliriz ama çok yavaş olur bi ara telsimde yapmıştı böyle bir kampanya 5 tl ücreti vardı ama 1 sayfa 30 dk açılıyordu.
    Cep telefonundan maillerine bakan ve internette küçük işlerini takip edenler için ideal bence .

• güzel birşey vodafone hattı olanlar için konusmalardada kampnaya yaptı adamlar inşallah bizimkilerde karşı cevap vererek biz tüketicileri uygun fiyata konusturur..
  • Aylık Cepnet paketi, iptal edilmediği sürece her 30 günde bir otomatik olarak yinelenir.
    Aylık Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
    Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir
    Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
    Aylık Cepnet paketine abone olarak 30 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 7,99 TL ile ücretlendirilirsiniz. Aylık Cepnet paketini aldığınız tarihte 7,99 TL bakiyenizden düşülür.
    İptal işlemleri 30 günlük kullanım süresi dolduğunda gerçekleşir. Kullanım süresinin sonuna kadar Aylık Cepnet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
    Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve 100 MB adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet kullanımınıza devam edebilirsiniz.
    Aylık Cepnet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer
    Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
    Aylık Cepnet paketi bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

bu durumda sınırsız bir internet olmuyor değilmi.Sadece sörf amaçlı bu

• online counter strike oynamayı deneyen varmı ben adsl kullanıyorum kotalı 3 saat gırınce 1 gb doldugu ıcın oynayamıyorum eger sıkıntı yaratmassa hemen gececem. bi kac arkadas deneyıp bılgı verırse uye olnlardan cok makbule gecer
  • quote:

Orijinalden alıntı: banditnew5

Aylık Cepnet paketi, iptal edilmediği sürece her 30 günde bir otomatik olarak yinelenir.
    Aylık Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
    Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir
    Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
    Aylık Cepnet paketine abone olarak 30 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 7,99 TL ile ücretlendirilirsiniz. Aylık Cepnet paketini aldığınız tarihte 7,99 TL bakiyenizden düşülür.
    İptal işlemleri 30 günlük kullanım süresi dolduğunda gerçekleşir. Kullanım süresinin sonuna kadar Aylık Cepnet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
    Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve 100 MB adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet kullanımınıza devam edebilirsiniz.
    Aylık Cepnet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer
    Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
    Aylık Cepnet paketi bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

bu durumda sınırsız bir internet olmuyor değilmi.Sadece sörf amaçlı bu

Edge hızıyla ve altyapısı ile zaten VOIP ve P2P çok zor.
    O yüzden sınırsız değil dersek haksızlık etmiş oluruz.

Kaldı ki P2P bile çalışıyor fakat çok çok yavaş. Kullanma amaçlı hiç düşünmedim sadece denedim.
    Zira P2P ile böylesine güzel bir fiyat veren paketi baltalamaya hakkımız yok diye düşünüyorum.

• bende de aylıkcepnet vardı. sabah giriyim dedim girmedi. 5 lira vardı bakiye oda gitmiş.1 ayda olmadı alalı ne ayak bu vodafone! ulan bide faturalı olsa beni iyi öpeceklerdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx_mx -- 7 Mayıs 2010; 11:30:24 >
  • Benim işime çok yaradı.gerçekten süper telefonu modem olarak tanıtıp laptoptan giriyorum ekstra bakiye düşmesi felan yok.Hız konusundada bana yetiyor mesela...Msn görüntülü görüşme ok.Facebook videoları açma ok.forum a girme ok.yani işimi kesinlikle görüyor online radyo ok.....
  • ARkadaşlar ya ben dün telefonumla hızlı bağlanırken günlük paket almıştım.Şimdi ise hiç girmiyor zorla giriyor..Aylık olarak aldım dünkü performansına güvenerek ama şuan çok kötü facebook bile girmiyor 2 mb kullanmama rağmen..ACABA bu iphonelarda vodafone ayarlarını söyleyebilecek var mı ? Ben 3g açtım mı aşırı hızlanırken kapatınca bağlanıyor E yazısı gidiyor..Herhalde yanlışlıkla internet ayarlarını sildim..Birisi paylaşabilirse sevinirim
  • Benimde kafam karıştı sorularımı söylüyeyim.

1-Bu Kampanya kontürlü hatlarda geçerlimi ne kadar geçerli

2- 100 mb sanırım aylık kota bunu tükketiğimizde hız 96kbs ye düşüyor kullanmaya devam ediyorsuz sanırım.

3-Bu kampanya iptal ettirmedikçe her ay devam ediyor galiba yanılıyorsam uyarın.

4-Peki her bölgede verimli olucağı garantimidir ortalama.
  • cogu bolgede gprs cekiyor 3 g yok ise yavas nete girersin

benim konturlu hattima mesaj geldi gecerli olmasi lazim.
  • arkadaş bu devirde kimse öpmediği eşeğe torba takmıyo. arada bizim 5 tl de gitti.dikkatli olun...
  • Bendede bu sorun var. 0'a düşürmedim erken uyandım ama 2 gündür deliye döndüm. Biz nete bağlanmak için zar zor 10 lira topluyoruz adamlar sorun çıkarıyor.
    Bakalım ne zaman çözecekler.
  • ben de günlük aldım bilgisayardan telefonu modem olarak gösterip bağlandım.. faturalı hat ama inşallah geçirmemişlerdir 5mb dan sonrasını.. bi de telfim güncel görüşme detaylarını mayısın başından beri sitesinde yenilememiş.. inşallah sorun olmaz..
  • iyice kafanız karışacak ben 1 gb kotalı paket aldım bunun için önce 50 tl yükledim.
    vodafone dan zaten yükleme yaparsam 10 tl geleceğine dair bir mesaj almıştım fakat 50 tl yükleyince 50 tl de 1 ay içinde her yöne kullanabileceğim bir hediye geldi 10 tl de zaten yüklersem vereceklerini söyledikleri hediye geldi şuan 50 tl her yöne 10 tl vodafone içi bedavam oldu. 45 tl sine 1 gb lik pakati aldım. normalde olan tl bakiyem düşük ama hediye bakiyem 60 tl. turkcell ve avea söyler vermez vodafone söylemeden hediye ediyo : ))
    çok sık kullanacağım zamanda günlük yada saatlik paket alcam 1 gb kotadan yemesin diye diger zamanlarda da 1 gb lik kotam dan kullanacağım. böyle mantıklı gibi geliyor. hız hep 7.2 olacak mantıken fakat

çevirmeli bağlantı ve nokia ovi suite 1 mb den fazlasını görmüyor. hatta windows yamasını yüklememiş seniz ve hızınızı çevirmeli bağlantı en üst seviyesi ne taşımamış sanız daha da az görüyor. bu sorunu çözmeye çalışıyorum ama halen çözüm bulamadım.

• Bugün vadomnetten 7TL lik data yapana, 1 gün boyunca sınırsız data.
    Hayatımda vodafone gibi sahtekar bir firma görmedim. Bunu kurumsal üyeliğimle yazıyorum.
    2008de 1GB aldık. 25TL. Sözleşmede ve tanıtımda mailler 1GB dışında ücretlendirilir diye bir uyarı yoktu.
    Modemde MB ölçme grafiği vardı ve 1GB ın yarısı bi,le olmadı ilk fatura geldi : 286 TL.
    Şikayette bulundum. Araştıracaklarını söylediler. 10-15 gün sonra arayıp mailler kota dışıdır standart tarifeden ücretlendirilirsiniz diye söylediler. Haksız olduklarını söyledik. Derken erken haberimiz oldu bu sefer 147TL fatura geldi.
    Kullanmasam taahhüt vermişim. Mail harici kullanmaya çalıştık. Moralimizde bozuk. Derken hattı kapattırdık.
    125 Dolar daha geldi. Cihaz bedeli. Normalde taahhütün 8 ayı ödenmişti. Kalan ayların cihaz bedeli gönderilmeliydi.
    Ödediğimiz toplam bedel: 587 TL. 8 ay
    125 Dolar hariç. Dava ettim. Davası olunca onu mahkemeye veremidiler
    12 ay taahhüt dolmadı ve onların gözünde 125 dolar borçluydum. Derken 3G çıktı. Bizim cihazlar 2G
    ...............
    Dava sürüyor.
    Geçen ay ve bu ay mobilpaket lazım oldu. Baktım en güzel avea. Ama bir taahhüt daha vermek istemediğimizden geçici olarak vodafonenin elimize evladiyelik verdiği cihazla başka simkartımızla bağlanalık dedik
    50 TL ve Haftalık vadomnete üye olduk
    1GB a 7,2 hız ile 18,99 TL
    2 defa kayıt ettik. 10 mayısa kadar üye yaptı. Cihazımız olsun olmasın hiçbir indirim yapmıyor zaten
    1 haftalığını kullandım. 2.ci hafta oldu 13dakika internete 21TL kesmiş. Hani paket vardı dedim 16 dakikalık beklemeden sonra 6 dakika volkan diye beyle görüştük. Paketiniz var dedi. Yanlışlık olmuş dedi.
    Tekrar taktık. Baktık TL ler eriyor. Yasemin diye bir hanımla 22 dakika beklemeden sonra 13 dakika görüştük.
    Paranız iade edilemez dedi. Biraz kavgadan sonra 48 saatte araştırıpdöneceklerini söylediler. 48 saat nete bağlanmayın dediler. Oysa biz po nete güvenerek yolaçıkmıştık. Bizim işler net kafede yapılmaz. SSL ler sertifikalar hep bilgisayarlarımızda kurulu net kafeden kendi bilgisayarımızı kullanmamız mümkün değil. Mecburen kendi bilgisayarımızdan bağlanmalıyız.
    Güvendik yolda kaldık.
    Bende tüketici mahkemesine başvurdum bugün
    Bugün 2.ci gün ama mesaj atan olömuştur kritik dönemdeyiz diye TL lerime kıyıp standart tarifeden nete girdim.
    11 dakikada 7 TL yi yedi. Ardından tebrikler 7TL data tranferinde bulundunuz bugun data size bedava diye mesaj geldi ve bu sayede kendi bilgisayarımdan netteyim.
    Kurumsal kimliğimle yazıyorum. Vodafone maalesef tuzaklarla sahte işlemlerl sorun yaratıp üstüne birde sorun için TL kesmekte

• quote:

Orijinalden alıntı: urundepom.com

Bugün vadomnetten 7TL lik data yapana, 1 gün boyunca sınırsız data.
    Hayatımda vodafone gibi sahtekar bir firma görmedim. Bunu kurumsal üyeliğimle yazıyorum.
    2008de 1GB aldık. 25TL. Sözleşmede ve tanıtımda mailler 1GB dışında ücretlendirilir diye bir uyarı yoktu.
    Modemde MB ölçme grafiği vardı ve 1GB ın yarısı bi,le olmadı ilk fatura geldi : 286 TL.
    Şikayette bulundum. Araştıracaklarını söylediler. 10-15 gün sonra arayıp mailler kota dışıdır standart tarifeden ücretlendirilirsiniz diye söylediler. Haksız olduklarını söyledik. Derken erken haberimiz oldu bu sefer 147TL fatura geldi.
    Kullanmasam taahhüt vermişim. Mail harici kullanmaya çalıştık. Moralimizde bozuk. Derken hattı kapattırdık.
    125 Dolar daha geldi. Cihaz bedeli. Normalde taahhütün 8 ayı ödenmişti. Kalan ayların cihaz bedeli gönderilmeliydi.
    Ödediğimiz toplam bedel: 587 TL. 8 ay
    125 Dolar hariç. Dava ettim. Davası olunca onu mahkemeye veremidiler
    12 ay taahhüt dolmadı ve onların gözünde 125 dolar borçluydum. Derken 3G çıktı. Bizim cihazlar 2G
    ...............
    Dava sürüyor.
    Geçen ay ve bu ay mobilpaket lazım oldu. Baktım en güzel avea. Ama bir taahhüt daha vermek istemediğimizden geçici olarak vodafonenin elimize evladiyelik verdiği cihazla başka simkartımızla bağlanalık dedik
    50 TL ve Haftalık vadomnete üye olduk
    1GB a 7,2 hız ile 18,99 TL
    2 defa kayıt ettik. 10 mayısa kadar üye yaptı. Cihazımız olsun olmasın hiçbir indirim yapmıyor zaten
    1 haftalığını kullandım. 2.ci hafta oldu 13dakika internete 21TL kesmiş. Hani paket vardı dedim 16 dakikalık beklemeden sonra 6 dakika volkan diye beyle görüştük. Paketiniz var dedi. Yanlışlık olmuş dedi.
    Tekrar taktık. Baktık TL ler eriyor. Yasemin diye bir hanımla 22 dakika beklemeden sonra 13 dakika görüştük.
    Paranız iade edilemez dedi. Biraz kavgadan sonra 48 saatte araştırıpdöneceklerini söylediler. 48 saat nete bağlanmayın dediler. Oysa biz po nete güvenerek yolaçıkmıştık. Bizim işler net kafede yapılmaz. SSL ler sertifikalar hep bilgisayarlarımızda kurulu net kafeden kendi bilgisayarımızı kullanmamız mümkün değil. Mecburen kendi bilgisayarımızdan bağlanmalıyız.
    Güvendik yolda kaldık.
    Bende tüketici mahkemesine başvurdum bugün
    Bugün 2.ci gün ama mesaj atan olömuştur kritik dönemdeyiz diye TL lerime kıyıp standart tarifeden nete girdim.
    11 dakikada 7 TL yi yedi. Ardından tebrikler 7TL data tranferinde bulundunuz bugun data size bedava diye mesaj geldi ve bu sayede kendi bilgisayarımdan netteyim.
    Kurumsal kimliğimle yazıyorum. Vodafone maalesef tuzaklarla sahte işlemlerl sorun yaratıp üstüne birde sorun için TL kesmekte

dikkat etmek lazım, geçmiş olsun

• uğraşlarım sonucu en fazla 2 mb hız görebildim. vodafone ve nokia müşteri hizmetlerinde uzman personel in olmadığını farkettim. sizde bahsetttigim hız sorununu yani 512kb yada 1mb ile sınırlı internet sorunu yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım. vodafone en yüksek 2 mb saglayabiliyor bölgemde.
  • en ufak dosya indirirseniz çok fena kitliyorlar aman dikkat benim eşimin telini anında sıfırlamışlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.