Şimdi Ara

vodafone sınırsız cepten internet 7.99 Herkes buraya:=) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
0
Favori
83.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Vadafonun sahiplerine pek haz etmiyordum ama Turkcell özellikle bizbizecell in sabir ücretini 10TL yapınca bende artık Turkcell ile ilgili hiçbir şey kalmadı.

dostum türkcell in sahibi öz be öz türk de bir gün bir güzelliğini bir faydasını mı gördük.
  • hocam ticarette profesyonel düşüneceksin... bak bakalım satıcılar senin gibi düşünüyo mu? aksine, bizimkiler daha bi cin oluyolar, nerden geçirsek diye... ne de olsa piyasayı biliyolar... bir adı çıkanın fiyatını sadece adından dolayı ikiye katlamasını hak sayıyorlar :)

hemen eleştiriler gelmeden söyleyim, tabiki doğruyu yapanlar da vardır ama aksine örnekleri de görüyoruz bu şekilde...
  • tırtttt.bende bi cacık sandım sınırsız deyince,aylık 100 mb,şaka gibi,biraz daha yükselt fiyatı,kotayıda yükselt bişeye benzesin yaptığın bari vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Vadafonun sahiplerine pek haz etmiyordum ama Turkcell özellikle bizbizecell in sabir ücretini 10TL yapınca bende artık Turkcell ile ilgili hiçbir şey kalmadı.

dostum türkcell in sahibi öz be öz türk de bir gün bir güzelliğini bir faydasını mı gördük.

Bence Turkcell yaptığı en güzel şey "bizbize kamu her yöne 1200 dka" tarifesidir. Şuana kadar yapılan en iyi kampanyadır:D

• Tavsiye ederim ben kullanıyorum çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc104

Bence Turkcell yaptığı en güzel şey "bizbize kamu her yöne 1200 dka" tarifesidir. Şuana kadar yapılan en iyi kampanyadır:D

Evet doğru... heralde kendileride faydalı bir iş yaptıklarına inanamadılar ki... sonra bu kampanya ile vatandaşa kaptırdığı paraları geri almak isteyip haber vermeden bu tarifeyi değiştirdiğini abonelerin bunları mahkemeye verip bunlarla papaz olduklarını.. Abonelerin TTK dan karar çıkartarak paşa paşa bu tarifenin ilk çıktığı gibi sürmesini türkcelin kabul etmek zorunda kaldığınıda biliyorsunuzdur.
  • 50 kuruşa harika bi fırsat bence. 5mb dan sonra düşüyo diye bıyık kıvırmaya hiç gerek yok sonuçta cepten giriyosun
  • arkadaşlar bu kampanya vodafone nun sitesinde yazmıyor,birde varsa böyle kampanya faturalı hatlarda mı faturasız hatlarda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asimor

arkadaşlar bu kampanya vodafone nun sitesinde yazmıyor,birde varsa böyle kampanya faturalı hatlarda mı faturasız hatlarda mı?

İki mesaj okuyuver gözünü sevdiğim.
  • Valla hiçte sıcak bir fırsat degil hatta soguk bile denilebilir.. avea cepten internet tarifelerini kontrol etmenizi öneririm..

1.Cepten ayda 8 TL (KDV ve OİV dahil) karsiliginda abone olabilir, 1 ay boyunca 100MB internet baglantisi sahibi olabilirsiniz.
    2.Cepten ayda 15 TL (KDV ve OİV dahil) karsiliginda abone olabilir, 1 ay boyunca 250 MB internet baglantisi sahibi olabilirsiniz.
    3.Gunde sadece 1,5 TL'ye cep telefonunuzdan veya bilgisayarinizdan wap ve internet sitelerine baglanabilir ve 100 MB'a kadar rahat rahat internet kullanabilirsiniz. Bu pakete hemen simdi abone olabilirsiniz.
    4.Haftada sadece 5 TL'ye cep telefonunuzdan wap ve internet sitelerine baglanabilir ve 100 MB'a kadar rahat rahat internet kullanabilirsiniz. Bu pakete hemen simdi abone olabilirsiniz.

şimdi diyebilirsiniz bunlar sınırlı.. sınırı geçtiginiz zaman kb başı fiyatlandırma yapılır ve 100mb için 5 tl ile ücretlendirlirsiniz. hızın 7200 den 96 ya düşmesi demek 75 kat azalması demek ve nette gezinti tamamen eziyete döner bu hızda..100kb lık bir görsel için bile en azından 10 sn beklemek demek.. ben genelde haftalık olan paketi kullanıyorum 5 saat cafe tarzı bi yere gidecegime cepten bi hafta 100mb ile her işimi hallediyorumgünlük paketede gelirsek vodafone 0.5 kuruşa 5mb internet veriyor 1.5 tl ye yani 3 katı ücret vererek 20 kat veri transferi sunuyor avea.tabi şunuda eklemek lazım avea vodafone kadar çekimi kuvvetli ve 3g si her yerde çeken bir şebeke degil sadece konu sıcak fırsat olarak nitelendirildigi için ufak bir kıyaslama yaptım o kadarda sıcak degil..saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

ben telefonu baglayarak kullanıyorm bilgisayarda. sabit 27KB/s (216kbps) ile giriyorum gayet yeterli bilgisayar içinde.

vodafone sınırsız cepten internet 7.99 Herkes buraya:=)

o hız artıyor windows update de vardı galiba 516kbps oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc104

Gülücükten turkselin nasıl faka bastığını anlatmak istemişiniz galiba.. Kesinlikle doğru, turkselin şimdiye kadar yaptığı en güzel şey firma tarihinin hatası oldu. Zaten böyle kazıkçı bir firmanın yapacağı en güzel tarife de ancak bir hata ile olurdu.. Bende 12 yıllık turksel mağduru olarak bu güzel tarifenin tadını her ay itinayla son damlasına kadar çıkarıyorum Eminim turksel bunu bilançosunda "GÖREV ZARARI" olarak kaydetmiştir
    Beter olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cemal_ozsoy

Valla hiçte sıcak bir fırsat degil hatta soguk bile denilebilir.. avea cepten internet tarifelerini kontrol etmenizi öneririm..

1.Cepten ayda 8 TL (KDV ve OİV dahil) karsiliginda abone olabilir, 1 ay boyunca 100MB internet baglantisi sahibi olabilirsiniz.
    2.Cepten ayda 15 TL (KDV ve OİV dahil) karsiliginda abone olabilir, 1 ay boyunca 250 MB internet baglantisi sahibi olabilirsiniz.
    3.Gunde sadece 1,5 TL'ye cep telefonunuzdan veya bilgisayarinizdan wap ve internet sitelerine baglanabilir ve 100 MB'a kadar rahat rahat internet kullanabilirsiniz. Bu pakete hemen simdi abone olabilirsiniz.
    4.Haftada sadece 5 TL'ye cep telefonunuzdan wap ve internet sitelerine baglanabilir ve 100 MB'a kadar rahat rahat internet kullanabilirsiniz. Bu pakete hemen simdi abone olabilirsiniz.

şimdi diyebilirsiniz bunlar sınırlı.. sınırı geçtiginiz zaman kb başı fiyatlandırma yapılır ve 100mb için 5 tl ile ücretlendirlirsiniz. hızın 7200 den 96 ya düşmesi demek 75 kat azalması demek ve nette gezinti tamamen eziyete döner bu hızda..100kb lık bir görsel için bile en azından 10 sn beklemek demek.. ben genelde haftalık olan paketi kullanıyorum 5 saat cafe tarzı bi yere gidecegime cepten bi hafta 100mb ile her işimi hallediyorumgünlük paketede gelirsek vodafone 0.5 kuruşa 5mb internet veriyor 1.5 tl ye yani 3 katı ücret vererek 20 kat veri transferi sunuyor avea.tabi şunuda eklemek lazım avea vodafone kadar çekimi kuvvetli ve 3g si her yerde çeken bir şebeke degil sadece konu sıcak fırsat olarak nitelendirildigi için ufak bir kıyaslama yaptım o kadarda sıcak degil..saygılar.

dediğiniz gibi avea bizim buralarda bırakın 3g'yi, (3g hizmeti burda yok zaten), normal hattı bile doğru düzgün çekmiyor...

vodafone'un güzelliği aylık 8 tl.ye sınırsız internet sunması. tabi hızı oldukça düşük. ben limitli 4gb internet 27 liraya kullanıyorum. çok fazla birşey indirmesem de olur, o yüzden evdeki interneti iptal ettirip vodafone cepnet alsam mı diye düşünüyorum.. standart internet kullanımı için yeterli olsa gerek ..

benim hattım avea. bu aylık paketten faydalanmak için yeni faturasız hat alsam oluyor sanırım.. ama TL yükledikten sonra, 3 aylık süre bitince yeniden TL yüklemesem de bu interneti kullanabiliyor muyum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 5 Mayıs 2010; 0:50:50 >

• Mükemmel ötesi ölümcül güzel bir tarife Fazla abartmayalım ama şunları söyeleyebilirim

Adsl TR de yaygınlaşmadan önce ev telefonu hattı pürüzlü olduğundan maximum 33kbps ile bağlanabilioyrdum.
    Bu bağlantıyıda ev arkadaşımla 2 ye bölerek kullanıyordum.
    Adsl geldi memlekete. Önkayıt yapalanları telefonla arayıp ilk açılan portları dağıttılar ve biri de bizdik.
    Sonuçta sınırsız 128kbps görünümlü 100kbps internetimizi de yıllarca kullandık 49 lira ödeyerek.Bu hız bizi uçurmuştu.
    Bu durumları düşününce iş görecek ,dünyadan kopmamanızı sağlayacak 96kbps sınırsız internet için şükredilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BDE369A63 -- 5 Mayıs 2010; 0:47:11 >
  • cepteki kb ile teldeki kb aynı değil gibi geliyo bana :)

toshibanın smartfonuyla bu kampanya süper gider.

alsak mı napsak :)
  • YARIN TÜRKCELLİ İPTAL ETTİRİYORUM NASILSA 10 TL BİR KERE ÖPÜLTÜK 1995 ALDIK 2010 VEDA 15 SENE NE HİZMET ALDINIZ DERSENİZ HİÇ BOL KAZIK YEDİK HEM TADINADA VARDIK TÜRKİYEDE BU KADAR İYİ ÖPEN HİÇ BİR KURUM YOKTURR VE TEKTİR
    VADOFONUN BU İNTERNET PAKETİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZELMİŞ YAZIN MÜTİŞ OLACAK HERYERDE İNTERNET VAR CANAVAR
  • yarın vodafone'a geçiyorum
  • Arkadaşlar basit bir hesap yapalım hemen:

En ucuz ADSL tarifesi nedir:
    1 MegaBit/saniye hızında 4 GigaByte kota = 26,75 TL

Peki 7,99 TL ye ne alıyoruz
    Aylık full download yaptığımızı varsayalım
    100 MB nin 7,2 MegaBit te dolması 114 saniye sürecektir(evet 2 dakikadan az).
    Adil kullanımdan sonra inen hız 96 KiloBit/saniye yani 12 KiloByte/saniye.
    1 ay 2.592.000 saniye eder(30 gün x 24 saat x 60 dakika x 60 saniye)
    114 saniyemizi çıkardıktan sonra kalan zamanı adil kullanım hızı ile çarpalım
    2.591.886 x 12 = 31.102.632 KiloByte (1 KiloByte = 1024 Byte hesabından) = 29,66 GigaByte
    birde adil kullanım öncesi 100 MB var unutmayalım onu TOPLAM = 29,76 GIGABYTE

Eğer yanlış bir hesap yapmadıysam, ADSL için verdiğimiz paranın 1/3 ünden daha az para verip ADSL nin bize verdiği kotanın 7 katından fazlayı kullanıyoruz.

Hatta ADSL nin sınırsız tarifelerindeki adil kullanım limitini 2 ye katlıyoruz.

Eğer gerçekten sınırsız daha ihtiyacı olan biri olsam bu hatlardan birkaç tane alıp uygun bir sistem ile birleştirmeyi ve böyle kullanmayı düşünütürüm. 10 hattı paralel bağlasam ayda 80 TL vereceğim ve karşılığında 1MegaBit hızında ama gerçek kotasız bir sistemim olacak.

Bir kaç aydır kotayı geçiyordum, bu kampanya bana mantıklı geliyor.

EKLEME:
    konu ile ilgili web sayfası:
    http://www.vodafone.com.tr/Internet/cepnet-internet-paketleri.php

fakat internetin PC lere bağlı kullanılıp kullanılamadığını göremedim
    Yukarıda bir arkadaş kullandığını söylemişti, duruma göre hareket etmek gerekecektir, işi garantiye almak için faturasız bir hat alınıp denenebilir, nasıl olsa aylık 5 TL ye kadara düşük yükleme yapılıyor. 3 ayda bir 25 TL yüklemek yeterli olacaktır(konuşma ve mesajlaşma olmazsa).

EKLEME 2:
    Bilgi vermesi mahiyetinde bir örnek:
    700 MB lik bir filmi 17 saatte indirecektir(ADSL den 10 kat daha yavaş). Her akşam bir film seyredilebilir :) (yasal sorunlar beni bağlamaz, yasal olan filmi indirin)
    Turkcell hattımdanda kopamıyorum, ailecek Turkcelliyiz . Sanırım çift hatlı makinaları tekrar gözden geçirmem gerekecek. Yada içinden data kablosu çıkan ve bu kablo ile şarj da olabilen GPRS li(3G yi boşver ayda 2 dakika için gereksiz) 2. bir telefona bakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasif -- 5 Mayıs 2010; 9:16:33 >

• Ben 3 gün önce taşıdım hattı vodafone faturalıya..
    TURKCELL okadar güzel okşuyordu iyiki kurtuldum.

Normalde 250 Kontör alıyordum 52 TL
    Aylık 100 MB internet için 12 TL alıyordu.
    Diğer operatör için mesaj paketi yoktu . ( Geçen hafta çıkamrış her yöne 1000 SMS - 10 TL )

Ayda 64 TL haraca bağlamıştı beni..

VODAFONE Geçtim

Her yöne 150Dk - 15 TL
    Her Yöne 500 Sms - 6 Tl
    Aylık Cepten internet - 7,69

Hesap Basit 29 TL

Her ihtiyacımı dolu dolu çözüyorum.

Turkcell gerçekten kaliteli teknoloji olarakta çok iyi ama KAZIKÇININ ALASI...

Forever Vodafone :))
  • Aveanın kısa süreli de olsa heryöne sınırsız devriminden sonraki 2.devrim için vodafone'u alkışlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.