Şimdi Ara

The Last of Us 2'den zam şoku: 500 TL oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayın kardeşim ölmezsiniz.1 de sevmemiştim okadar haber poh poh almaya bi you tube sen bakıp izleyeyim dedim yok beş para etmez. Emek var saygı.

• 500 az olmuş inşallah daha fazla artar. PS fanboyları kredi çeker yine alır nasıl olsa :)

• Sebebi ekonomimizin kötü olmasıymış, çok teşekkürler bu bilgi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi su Sony'nin konsolunu alip bu adamlari destekliyorsunuz ya ne diyeyim ben size. Sony oyun yayimcilarina kaz gibi yoldurtuyor hepinizi. Steam yayimciya 100TL fiyat ver bu ulkeye diyor Sony 500 tl ver diyor. Yayimci tabi ki istedigi fiyati vermekte ozgur iki platformda da, ama oyun yayimcisi ozellikle kutulu oyun basip yerel dagiticiya satmissa bu dagiticiyi korumak icin fiyati dijital ortamda istedigi kadar sisirir. konsol oyunculugunun fitratidir bu. reklam = dagitim = kutulu oyun = sogusleme... malesef indie bir oyun bile ciksa kutulu oyun pazarinin ve sonynin bunu destekleme cabalarindan nasibinizi ucuk fiyat seklinde alirsiniz. indie yayimcisina git sor niye steamden pahali verdin diye, sony onerdi diyecektir bu fiyati.

• Nanomachines son

• Görende ms türkiye çok iyi sanır herkes laf atmış fifa açıklandı xboxta 500 tl eee noldu gamepass e gelmiyor zaten direk 3. Parti oyunlar 2 sene sonra geliyor. Cyberpunkta öyle olucak en azından ps de yaygın olan kardeşlikle alıp oynar satarsın

• kadın erkek karakterle ne ilgisi var oyun oynamanın? Cinsiyetçi misin? Sırf kadın karakterle oynanıyor diye de bir oyunu kötülemezsin. Oyunun grafikleri ve hikaye işlenişi gayet güzel sen gidip kadın karakterle oynanıyor diye öcünün alınması gerek diye saçmalamışsın resmen. Oyundan anlamıyorsun sen.

• Konsol almayin, aldirmayin. Ne devlet ne sony kazansin. Epic, steam ve gamepass ile mutluyum pc de.

• Oyunun ederi en fazla 100 tl.500 tl şakamı bu.
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    link paylaş eksi verelim

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    kadın olması tabiki önemli aksiyon filmlerinde güç gerektiren karekterler başrolde olmamalı.kadın güzellik ve zarafeti temsil ediyor.cinsiyetçilikle alakası yok.ben de başrol oyuncusu kadın olan aksiyon filmlerini izlemiyorum saçma geliyor. o incecik zarif elleriyle badigar gibi adamları yere sermeleri aşırı saçma geliyor.

• Tepki koyun, almayın. Bu kadar basit. Sponsor oldukları yayıncıların, Youtuber'ların gazına gelmeyin.
    1-2 ay sonra seve seve düşürürler, o zaman alır oynarız. Oynayamazsak bir şeyimiz eksilmez korkmayın.
  • Aklı olan objektif bir oyuncu bu yorumu yapmaz. Exc. oyunları oynamadan konuşmamak lazım. Sadece God of War bile senin yorumunun ne derece çöp olduğunu gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 23stardust23

link paylaş eksi verelim
    Oynamadan eksi vermek de ... bilemedim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 19 Haziran 2020; 14:48:36 >
  • misterrium kullanıcısına yanıt
    herşeyide siyasete bağlamayın .bu ülkede kime oy verirsen ver ekonomimiz şahlanmayacak.atıp tutmayın.nasıl paramız değerli olur siyasi parti tercihleri ile değil ,üreteceksin o zaman paramız değerlenir.bu ülke domates biber satıyor, yazın üç beş turist geliyor.üretim yok ekonomiyi canlandıracak olan yine vatandaşlar olacaktır.

• Şimdiye kadar oyunlara harcadığım toplam para 500 lira tutmaz heralde.

• Bu şerefsizlere para kaptırmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şunu söylemeliyim ki oyun enfes, ilk gözüme çarpan ilk oyundaki gibi çizgi film vari renklendirme değil de ışığa karanlığa daha uygun daha pastel renkli bir oyun olmuş. Avrupada alım gücüne göre 150tlye geliyor hemen hemen, inanılmaz bir talep vardı bugün. Mediamarktten aldım, bütün mediamarktte posterleri asılmıştı. 4 sürüm olarak piyasaya çıkmış, en ucuz versiyon bu arada 60 euro yani 500tl olan, standart versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 19 Haziran 2020; 15:19:21 >
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    işte tam bir çomar filtresi olmuş almak için bir sebep daha

• Salgını fırsat bilip konsola vs tonla ek vergi koyanlara, ekonominin bu durumda olmasının esas sorumlulularına kızmayıp sony'e kızmakta ne bileyim.

Alım gücü gittikçe kötüleşecek bu düzen sürdürüldüğü sürece.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.