Şimdi Ara

The Last of Us 2'den zam şoku: 500 TL oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    metacritice de bekliyoruz ben sıfırı bastım

• quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

metacritice de bekliyoruz ben sıfırı bastım

oooo ben ilk basanlardanım hocam gavarura vurur gibi bastım. şimdi yeni mause arıyorum.

• PS Türkiye de ne oluyor anlamıyorum Avrupa da indirim olurken burada indirimleri iptal etmişlerdi. Adamların niyeti para kazanmak değil. Türkiye de xbox satılmıyor diye kendilerini tekel görüyorlar ondan mı bilmem

• 1000₺ olsa bile day 1 oynanmayı hak eden ender oyunlardan biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt

yazdığın her şey yanlış. neye göre kime göre çöp. forza horizondan daha iyi arcade yarış oyunu söyle bana o zaman. fh 1 2 3 4 hepsi şu an bile oynanıyor hem oyun hem müzik hem de grafik olarak rakibi yok. gears kötü oyun mu?

mesela bana göre de Last of Us kötü bir oyun. fener açık karanlık alanda düşmanın dibine kadar giriyor ve hiç bir düşman bunu görmüyor fark etmiyor. tamamen saçmalık. sürekli aynı pozisyonlar aynı hareketler. bana göre çöp. ps tarafında tek bir oyunu sevdim şu ana kadar o da bloodborne. geri kalan tüm özel oyunları 5 para etmez bana göre.

sen xbox oyunlarına çöp dersen birileri de çıkar ps oyunlarına çöp der.

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

yazdığın her şey yanlış. neye göre kime göre çöp. forza horizondan daha iyi arcade yarış oyunu söyle bana o zaman. fh 1 2 3 4 hepsi şu an bile oynanıyor hem oyun hem müzik hem de grafik olarak rakibi yok. gears kötü oyun mu?

mesela bana göre de Last of Us kötü bir oyun. fener açık karanlık alanda düşmanın dibine kadar giriyor ve hiç bir düşman bunu görmüyor fark etmiyor. tamamen saçmalık. sürekli aynı pozisyonlar aynı hareketler. bana göre çöp. ps tarafında tek bir oyunu sevdim şu ana kadar o da bloodborne. geri kalan tüm özel oyunları 5 para etmez bana göre.

sen xbox oyunlarına çöp dersen birileri de çıkar ps oyunlarına çöp der.

Ee de banane ki bundan. Ama senin fikrinin önemi var mı yok otoriteler var, yılın oyunu seçimine her zaman bir sony exc i girer ve çoğu senede biri kazanır bu oyunlarlardan. Bu oyunları oynamak için paşa paşa ps lazım sana. Ms bırak goty olmayı adaylığa bile girebilen oyun yok ki olsada pc de oynayabilirim forzayı gearsı o yüzden yan sanayi pc olan birşey yallah forumuna

• Masterpiece'i erken almamanın cezası. Tüm homofobikler ağlasın diye çok güzel düşünmüş cuckmann reis

• 500 verirsiniz veya veremezsiniz o beni ilgilendirmez de hikayenin içine etmişler

• quatronic kullanıcısına yanıt
    neresi orası 60 dolar yemek olan? hardal yapraklı ördek mi yiyorsunuz her akşam yau :D Türkiye'de oyunun pahalı olması ve kimi ülkelerde de 60 dolar / euro civarı olmasının ekonomik erişilebilirlik açısından TR'den kat kat iyi olması konusunda size katılıyorum ama sadece meraktan soruyorum valla 60 dolar akşam yemeği nerde diye. Avrupanın en baba şehirlerinde 20 küsür euroya mis gibi akşam yemeği yenebiliyor mesela

• redoano R kullanıcısına yanıt

Haha. Hocam haklisiniz, Avrupa da genel olarak bir ogun aksam yemegi daha uyguna geliyor. Ben Shanghai da yasiyorum. Yine Hong Kong, Tokyo da 60 dolar ile ac kalkarsınız :) Tukiye de su an oyun fiyatlari alim gücüne gore cok esiri inanılmaz pahalı. Yazik.

• bunu oxford mezunu olarak mı söylüyorsun?

• Şu oyunu beğenmeniz için hayatınızda ilk oynadığınız oyun olması falan lazım. Gerçekten bazı insanların oyunu oynamadan sırf fanboyluktan sanki babalarının yaptığı oyun gibi övmesinden sıkıldım. Türkiyedeki oyum zevki anlayışını gerçekten anlamıyorum bazen. Hem hikayesiyle hem sahneleriyle hemde o finali yok mu oynu bitirdikten sonra cdyi kutusuna koyup balkondan atmamı sağladı(bunu cidden yaptım) teşekkür ederiz ND bir serinin daha içine sıçtınız<br /><br />SJW ve LGBT destekçileri umarım istediğinizi almışsınızdır tebrikler... 2/10

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.