Şimdi Ara

Supergirl (2015) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Melissa Benoist ... Hmm. O kadar resmine baktık, onun hatırına bir bakayım Yerel ve yabancı yorumlara göre dizi olmamış. 10 kişiden 9'u beğenmiyor. Belki farklı bir şeyler görürüz, dur bakalım
  • Yorumlar çok kötü pilot bölümünü izlemekten vazgeçtim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supergirl karakterini bilenler bilir. Sert bir karakter değildir. Eğlencelidir, bazı bölümlerinde bol bol gırgır şamata yapılır. Bu bazı kesim için önemlidir. Şamatanın dibine vuran "harley quinn" çizgi romanı bir çok efsanevi seriden daha fazla satmıştır bu sebeble.

Dizide esasında çizgi romandaki SG yi aynen kopyalamış. Eğlenceli bir karakter olmuş. Bir korkum vardı. İlk oyuncu seçmelerinde bu kız SG olamayacak kadar kiloluydu. İyi kilo vermiş. Görsellikler bir diziye göre iyiydi. Smallville da 10 sene süpo nun uçmasını bekledik. Bunda pat diye uçtu Kurtlar Vadisinin hedef kitleri liseli gençliktir. Sınırsız cephane + God mode yıllarca izlettirdi. Hiçbir zaman "24" dizisi gibi kaliteli bir yapım olamadı ama hedef kitlesine istediğini fazla fazla verdi. Bu dizide aynen öyle, Hedef kitlesi gençler. Bütün karakterler gayet iyi, muhabbetleri güzel. İlk bölüm olarak gayet iyi bir bölümdü bence. Ama bana senaryo lazım, ilginç şeyler lazım, olacakmı göreceğiz. Pilot bölümünde amacı budur. Gelen tepkileri değerlendirmek. Ayrıca bu pilot bölüm olduğu için yayınlanacak ilk bölümünde zaten bazı şeyler değiştirilebilir. Daha önceden benzerlerinide görmüştük.

Flash dizisinde bomboş bölüm izleriz wells gelir 5 saniye içimizi yiyecek bir iş yapar, bütün bölümü kurtarır. Bu dizide bu tarz birşey yaparlarmı bilmem.

SG yi oynayan bayanıda güzel buldum. Smallville dizisindeki manken gibi bir SG değil ama doğal bir güzelliği var bence.

• Yorumlar genelde olumsuz ben de henüz izlemedim ancak dizinin kendi kitlesini oluşturacağını düşünüyorum.Biraz daha şans vermek;bir kaç bölüm daha görmek lazım.
  • Mr. Crowley kullanıcısına yanıt

Kara zaten Normalde Kal Ele göre daha tecrübeli bu konuda Normalde Smallvilledede Kara öğretiyordu Clarka uçmayı belki ona bağlamış olabilirler bilemicem.
  • Mr. Crowley kullanıcısına yanıt

Smallville'de Kara geldiği gibi uçabiliyordu hatta Clark'a sen niye uçamıyorsun Dünya'lı çocuk deyip dalga geçiyordu
    Kara'nın güçlerini öğrenmesini izlemek zevkli olurdu aslında en azından ilk sezon için.
  • Durmadan superman den bahsedilmesi bile izlemem için bir sebep. Her ne kadar gelmiyeceğini bilsemde diziyi sevdim. Yayından kalkana kadar takip ederim gibi. Bu güne kadar başlıyıp bıraktığım dizi zaten yok.

• Gayet güzel başladı. İlerledikçe iyiye gidecek bir potansiyeli var. Filme gönderme de yapabilirler ivme almak için.
  • beş para etmez bir giriş bölümü olmuş.

dizi için " pilot bölümü ne demek " bilmeyen bir yönetmen tarafından çekildiği belli.

çok soğuk bir havası var dizinin sanki hiçbir oyuncu rolüne alışamadan çekilmiş gibi.
  • İlk bölümün havasına ilerlerse ilk ve son sezonu olur. Ama ilk bölümdeki eleştirileri dikkate alırlarsa, ellerinde harika bir dizi olabilecek potansiyel var. Bekleyip, göreceğiz.
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    neden kadınların süper güçleri olmasından mı rahatsız oldun? izlenme oranları özetle bunu işaret ediyor...

• Hiç sarmıycak gibi özellikle uçma efektlerini sevemedim ben
  • Izlemez olaydim..
    Hafif gossip girl, birazda smallville havasi vardi.

Ilerleyen bolumlerde, dc envanterini ve superman destegini iyi kullanamazsa rafa kaldirilir.

Belki flash yada yeni baslayacak bir baska dc kahramaniyla cross bolumler girerse kurtarir. Yoksa hic sansi yok.

Birde, neden etegin altinda kilotlucorap gibi birsey giyiyorki?
    Bacaklar cok cinsel geliyorsa o zaman superman gibi tayt giysin.

• Berbat ötesi CGI animasyonlar. Ergen esprileri, rezalet oyunculuk ve klişe senaryo birleşmiş ortaya Supergirl çıkmış. Bu dizinin tek başına tutunma imkânı yok. Flash ile ortak mutlaka olacaklar.

• Anlaşılan pilot bölümü kimseyi memnun etmemiş. Supergirl seçtikleri kızın olay fotoğraflarının internette boy göstermesi de, sevimli görünümünün aslında hiç de öyle olmadığını gösteriyor.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    O zamanlar çok gençti şimdi biraz olgunlaştı her insanın olabilir böyle şeyler her ünlünün yakalandı sonuçta.
  • bu türü aşırı seven biri olarak
    okadar yapmacık ve okadar aşırı amatör oyunculuklar varki 21 dk da resmen baydı zorlasamda kendimi olmadı arkadaş zaman kaybından başka birşey değil benim için.

aşırı amatör olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 11 Haziran 2015; 22:26:57 >
  • Her dizinin pilot bölümü öyle ahım şahım olmaz. Oyuncular role ısınamaz vesaire.

Ayrıca Supergirl bildiğin Ergen party kızı gibi takılıyor yeni serilerde falan. Ne bekliyorsunuz, Batman gibi ciddi ciddi takılmasını mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Her dizinin pilot bölümü öyle ahım şahım olmaz. Oyuncular role ısınamaz vesaire.

Ayrıca Supergirl bildiğin Ergen party kızı gibi takılıyor yeni serilerde falan. Ne bekliyorsunuz, Batman gibi ciddi ciddi takılmasını mı?

Dizinin elle tutulur hiçbir yanı yok be abi, hani şöyle şöyle umut vaadediyor diyebilecek ufacık bir noktası bile yok.

• İzlemedim trailera göre yorum yaptım doğrudur o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.