Şimdi Ara

Supergirl (2015) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lu£

Aynen bende superman'i sevmiyorum.Bunu da pek sevmedim ama izlediğim diziler sezon finali yaptı yoklukta gider.

Annesi değil teyzesiymiş.

Çok benziyordu. :D

Neyse ki benimde dizilerim bitti. Bayağı bunalmıştım son 2-3 aydır online izliyordum.
    Artık kaliteli indirip izlerim, yeni başlayacaklarımı.
  • 15. dakikada kapattım, çok kötü bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan sana uyup izledim çöpmüş bu ÇÖP!!

izlemeyin, izlettirmeyin, ne lan bu!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

lan sana uyup izledim çöpmüş bu ÇÖP!!

izlemeyin, izlettirmeyin, ne lan bu!!

Senin tarzın değilse baştan izlemeyecektin reyiz.

Bilim kurgu tarzı bir dizi. CW fanları mutlaka sevecektir.
  • Daha izleme fırsat bulamadım ama pek iyi başlamamış anlaşılan.

Hâlâ içimden bir ses bu dizi iyi işler yapacak diyor ama Arrow ve Flash dizisi ile aynı evrende olmalı dizi. Bazı durumlarda Flash ve Arrow ile güzel reklamı yapılıp daha fazla kişinin ilgisi çekilebilirdi.

Daha Arrow dizisindeki Atom karakterinin efektleri berbat iken böyle bir karakteri dizi bütçesiyle nasıl götürürler bilemiyorum.

Beklentiyi yüksek tutmamak lazım. Çerezlik niyetine izleriz olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickey Goldmill -- 23 Mayıs 2015; 22:05:32 >
  • tam ergen dizisi olmuş efektler olsun replikler olsun rezalet anca çerezlik boş vakti çok olan izlesin
  • Beklediğimden kötü çıktı. Smallville'i aratacak gibi duruyor. Çerezlik izleriz artık

Daha ilk bölümden olaya girmeleri kötü olmuş kendini yavaş yavaş eğitmesi lazım.
    Karakterleri sevmedim, Kara güzel değil ama enerjik, sempatik olmuş beğendim. Jimmy Olsen maske taksa kahraman olacak gibi. Cat Grant cizgi romanda nasıl bilmiyorum ama dizide tam gıcık bir karakter olmuş. Kara'nın ablası şimdilik iyi gidiyor.
    Kara'nın annesi ile Clark'ın annesi birbirlerine çok benziyorlar sondaki Kara'nın annesi sandım bi an

Supergirl hızlı koşamıyor muydu

• Koşuyor ama koşmak istememiştir normalde kendisi hep uçmayı seviyor. Sondaki annesi zaten aynı kişi sadece karakter olarak başka oynayan kişi aynı yeğeni oluyor kara onun ondan bahsediyorsanız.
  • Pilot bölümü izleme fırsatı buldum. Mantık hatalarıyla dolu bir bölümdü. Olaylar öyle hızlı gelişti ki sanki 10 bölümü sığdırmışlar gibiydi. Supergirl'ü oynayan kız sempatik bir kız. Daha iyi bir pilot bölümü bekliyordum. Mantık hatası olarak en çok göze çarpan
    Supergirl ile başabaş dövüşen Vartox'un helikopterden korkup kaçması.
  • Arkadaşlar bu dizi Arrow ve Flash ile aynı evrende mi geçiyor ona göre izleyeceğim..
  • _Risen_ kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Sağolun hocam.Peki izlemesem birşey kaybeder miyim üstte diziyi yerden yere vurmuşlar cidden o kadar kötü mü
  • _Risen_ kullanıcısına yanıt
    İzlemedim ben daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Hayır.

Ama geçicek galiba sadece şimdilik düşünmüyorlar. Bunu dizinin yönetmenimi senaristlerimi ne söylemişti; şimdilik aynı evrende geçmelerini düşünmüyoruz demişti asla öyle olmucak demedi ucunu açık bırakmıştı hatta hem flash'ta hem bunda görev yapan önemli biri vardı. Yönetmendi galiba.

@_Risen_
    Şimdilik geçmicek şimdilik böyle bir olan yok ileriyi bilemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

zehahahaha super girl'in dünyalı babası eskinden süpermen dizisinde baş karakterdi.

http://www.imdb.com/title/tt0106057/?ref_=nm_knf_t1

Supergirl (2015)

ohaa!! oynuyor mu cidden!!!! sırf bunun için izlerim bu diziyi

çocukluğumda starda yayınlanıyordu dün gibi hatırlıyorum

• Gerçekten çöp olmuş tutmaz bu.Çerez niyetine bile izlenmez .
    İzlememiş olanlar varsa şu soralar ''black mirror''a sardım fazla kaliteli bir dizi/film öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziyi şimdi izledim supergırl ü oynayan kızın bende bi dünya çıplak resmi var hatta erkek arkadaşıyla ilişkiye girerken çekilmiş 3-5 fotoğrafı bile var hiç yakıştıramadım isteyene pm ile atarım
  • Arrow için iyi başlayıp berbat bir şekilde devam ediyorlar derken, adamlar direk berbat olarak başlayan ve düzeleceğini gram düşünmediğim bir dizi üretmişler. Uzun ömürlü olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravewar -- 24 Mayıs 2015; 3:35:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

diziyi şimdi izledim supergırl ü oynayan kızın bende bi dünya çıplak resmi var hatta erkek arkadaşıyla ilişkiye girerken çekilmiş 3-5 fotoğrafı bile var hiç yakıştıramadım isteyene pm ile atarım

atıyorsun görmeden inanmam

cloud mağduru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

diziyi şimdi izledim supergırl ü oynayan kızın bende bi dünya çıplak resmi var hatta erkek arkadaşıyla ilişkiye girerken çekilmiş 3-5 fotoğrafı bile var hiç yakıştıramadım isteyene pm ile atarım

atıyorsun görmeden inanmam

cloud mağduru mu

mesaj olarak nasıl yollandığını söyle yollıyım

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.