Şimdi Ara

Supergirl (2015) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

diziyi şimdi izledim supergırl ü oynayan kızın bende bi dünya çıplak resmi var hatta erkek arkadaşıyla ilişkiye girerken çekilmiş 3-5 fotoğrafı bile var hiç yakıştıramadım isteyene pm ile atarım

atıyorsun görmeden inanmam

cloud mağduru mu

mesaj olarak nasıl yollandığını söyle yollıyım

yok sağol hocam claud mağduru ise özele saygımız var

• "Diziyi 6 ay önceden acaba bilinçli mi sızdırdılar" diye düşünmeye başladım. Belki de gelecek tepkilere göre diğer bölümleri şekillendirecekler? Supergirl'ün tabiki Superman ayarında olmasını kimse beklemiyor. Ama bu şekilde beklentilerin çok altında kalmasını da kimse beklemiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

"Diziyi 6 ay önceden acaba bilinçli mi sızdırdılar" diye düşünmeye başladım. Belki de gelecek tepkilere göre diğer bölümleri şekillendirecekler? Supergirl'ün tabiki Superman ayarında olmasını kimse beklemiyor. Ama bu şekilde beklentilerin çok altında kalmasını da kimse beklemiyordu.

bilinçli büyük ihtimal, flash'da böyle olmuştu çünkü.
  • Kızın tatlılığı hatrına pilot bölümü izlemeye başlıyorum şimdi

EDIT:

İlk 2 dakikayı izledim tutmaz bu dizi kanımca senaryo berbat çünkü. Yahu supermani korumak için supergirl yollamak nedir ???

EDIT 2: Olaylar değişiyormuş ama yine de pek güzele benzemiyor dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 24 Mayıs 2015; 11:36:44 >
  • Smallville'e gönderme vardı çünkü Smallville'de Clark'da ilk superman oldugunda ilk uçağı kurtarmıştı.
    Daha birçok şeye gönderme vardı ve
    Super Man neden gözükmüyor onuda anladık şehirler farklı ama sezon finalinde kuzenine yardıma gelecektir büyük ihtimal.

Ha birde kent ailesi ile değilde adını hiç duymadığım danvers ile büyümesi çr'den kopmaları anlamına geliyor

Ha efektler idare ederdi. Daha kaliteli özen gösterirlerse efektler 10 numara 5 yıldız süper olur.
     Supergirl (2015) Supergirl (2015) Supergirl (2015)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çizgi roman takip etmem, hikayesini de bilmiyorum ama dizi güzel olmuş . Bu arada Rigsby'yi farklı bir dizide görmek de fena olmadı

• Kal-el sanki dünya'ya 30 yaşında geliyor da korumaya ihtiyacı olmasın daha 5 yaşında çocuğun elbette onu koruyacak, yol gösterecek ve ailesinden birine ihtiyacı var. Tabi Kara planlandığı gibi vaktinde gitmiyor o ayrı mesele.
    Dizinin tutmasına gelince ben de pek tutacağını sanmıyorum

@FreezeTimes
    Uçak sahnesi deyince benim de direk aklıma Smallville geldi. Dizide Superman'in olmaması bence çok büyük eksik. Tamam sürekli gözükmesini beklemiyorum ama ilk bölümde, sezon finallerinde, 9-10 bölümde bir çıkması gerekir sonuçta Supergirl, Superman'den bağımsız bir karakter değil.
    Keşke böyle diziler çekeceklerine Smallville'e devam etselerdi keşke

• CBS kanalını CSB kanalı okudum
  • Şimdi bitirdim bölümü. Benim için tam olsa da olur olmasa da dizisi. Ama zamanında başlayınca değerlendirmek lazım açıkçası. Belli olmaz ne olacağı. Ayrıca Melissa Benoist kıyafet denerken pek hoştu
  • Vakit geçirmek için izlenebilir , zilli supergirlünde icloud fotolarını gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Kal-el sanki dünya'ya 30 yaşında geliyor da korumaya ihtiyacı olmasın daha 5 yaşında çocuğun elbette onu koruyacak, yol gösterecek ve ailesinden birine ihtiyacı var. Tabi Kara planlandığı gibi vaktinde gitmiyor o ayrı mesele.
    Dizinin tutmasına gelince ben de pek tutacağını sanmıyorum

@FreezeTimes
    Uçak sahnesi deyince benim de direk aklıma Smallville geldi. Dizide Superman'in olmaması bence çok büyük eksik. Tamam sürekli gözükmesini beklemiyorum ama ilk bölümde, sezon finallerinde, 9-10 bölümde bir çıkması gerekir sonuçta Supergirl, Superman'den bağımsız bir karakter değil.
    Keşke böyle diziler çekeceklerine Smallville'e devam etselerdi keşke

Kardeş çocuk ama bildiğimiz bir çocuk değil süper güçleri var. Onu geçtim onu korumak için yine çocuk gönderiyorsun hem de kız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 24 Mayıs 2015; 17:13:55 >

• TheYips kullanıcısına yanıt

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir. Krypon'lular kendi gezegenlerinde güçlü değiller. Güçlerini kullanabilmeleri için sarı güneş gerekiyor orada kırmızı güneş var. Yani superman dünyaya gelmeden güçleri hakkında bir bilgisi yok.
    Korumak için neden annesi babası değil de çocuk gönderildi bilmiyorum. Uzay gemisinin boyutuyla alakalıdır muhtemelen. Neden kız gönderildi konusunun cevabı muhtemelen ailede başka çocuk yoktur. Belki Kara'nın ailesi de erkek istemiştir .

Ayrıca bana göre yol göstermek için aynı özellikte kız mı erkek mi gönderilmeli denirse kız derim çünkü kardeşine(kuzenine) ablalık yapacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Leş, çöp bir dizi.

Siyahi Jimmy Olsen, siyahi Hank Henshaw utanmasalar dizideki tüm karakterleri siyahi yapacaklarmış

Dizide Superman'in olması ise başlı başına bir saçmalık, Superman'i doğru düzgün kullanamayacakları için bolca mantık hatası görcez. Flash gibi sonradan açılır dicem ama senaristler arasında Geoff Johns olmadığı için öyle bir umudum da yok

Az önce başladım izlemeye.Daha başlar başlamaz supermani görünce, birde o abi rolüyle çok etkilendim.Tam gözükmese bile(film evreninde geçmeyeceğinden farkmez) ara sıra varlığını böyle hissettirmesi hoş olur bence..

Edit:

-Jimmy olmamış arkadaş.
    -Kostüm berbat. (Mermi gelince kostüm nasıl delinmiyorda pelerin deliniyor, kripton kumaşı değilki.)
    -Oyunculuk berbat.
    -Ara sahneler kız dizilerine benziyor,ofis sahneleri aşırı sıkıcı.
    -Efektler çok sırıtmıyor, fakat dövüş sahneleri (uçarken yapılanlar öncelikle) çok kötü.
    -(Hoşuma gitsede) filmi tamamen superman üzerine kurmuşlar, biraz daha kıza superman günde 2 defa tuvalete çıkıyor sen niye 3 defa çıkıyorsun diyecekler.
    -Yaralanmayan bir kriptonlunun kaşının üzerinde nasıl yara izi olabiliyor, bölüm bitene kadar her sahnesinde yara izini izledim resmen..

+Superman göndermeleriyle, kripton tarihi ve pek bilinmeyen düşmanlarıyla heleki bu yoklukta ne olursa olsun gideri var...(derdim ama kasımda başlayacakmış )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 24 Mayıs 2015; 20:28:05 >

• Superman gelicek dizide hatta Smallvilledeki tom welling gelicek fakat hep olmuyacak gibi karanın yardıma ihtiyacı olduğu zamanlarda gelebilir gibi. Saçlarınıda siyaha boyatcakmış. Şimdi smallville aklıma geldi 10 sezondur uçsun diye bekledik bu dizide daha ilk dakkadan itibaren havalandı arkadaş.

http://www.kryptonsite.com/exclusive-tom-welling-to-play-superman-in-the-cbs-supergirl-pilot/

• olm dizi çok kötü lan

dayanamadım 10-15. dakikadan sonra atlaya atlaya izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 24 Mayıs 2015; 20:01:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Superman gelicek dizide hatta Smallvilledeki tom welling gelicek fakat hep olmuyacak gibi karanın yardıma ihtiyacı olduğu zamanlarda gelebilir gibi. Saçlarınıda siyaha boyatcakmış. Şimdi smallville aklıma geldi 10 sezondur uçsun diye bekledik bu dizide daha ilk dakkadan itibaren havalandı arkadaş.

http://www.kryptonsite.com/exclusive-tom-welling-to-play-superman-in-the-cbs-supergirl-pilot/

April's Fools yani 1 nisan şakası bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçenlerde izledim, şimdi yorum yapayım.. ilk ne güzel kıyafet seçiyorlar tamda güzel diyorum sonra bir bakıyorum kızı komple kapatmışlar yabancılardan da bir sürü eleştiri geldi öyle kıyafet mi olur diye..

bu arada bu kız the fappenning mağdurlarında.

edit: genç halini oynayan çocuk çoook tatlıydı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 24 Mayıs 2015; 20:12:15 >
  • FreezeTimes kullanıcısına yanıt
    Linki onun için atmadım zaten O başka bir şey içindi tom wellingin kıyafeti içindi o.
  • Fena değildi izlenebilir. Supergirl kişiliğini iyi yansıtmışlar bence. Efektler de gayet iyiydi.

Smallville'de supermanin uçması için 10 sezon bekledik bu kız 10. dakikada uçtu valla
  • bu dizi tutmaz arkadaş, liseli ergen dizisi bu, selena gibi bişey bu, el ele tutuşunca gelip hadesi yenecek gibi bir his var içimde, zaman kaybı, superman'in adı geçiyor sürekli o yolladı, o sana inanıyor bilmem ne, superman bu diziye gelecekmiki sürekli ismi geçiyor bilmiyorum ama bu dizi yayından kalkması için bir kampanya varsa hemen imza atarım, superman'i sevmeyip bunu sevenlerde sırf kız görürüz diye izliyor herhalde oda ayrı bi durum
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.