Şimdi Ara

Supergirl (2015) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı kalsaydı daha iyi olabilirdi. Justice League filmide sanırım 2017'de çıkacak diye biliyorum. The Flash'ın çıkış tarihi 2018 diye gözüküyor.
  • Evet hocam yanlış hatırlamışım. Neyse konu dagılmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 15 Eylül 2015; 9:36:11 >
  • Şu güçlerini kullanmamasını eleştiren arkadaşlar acaba o güçlerinin olduğunu bilmediği ihtimalini hiç düşündüler mi?

Smallville'de Clark uçabiliyor ama uçamıyordu mesela.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Güçlerini kullanmayı biliyor ama kendisini bu konuda sınırlandırmış farkederseniz Smallville dizisinde Kara Clarka uçmayı öğretmeye çalışıyordu. Normalde Kara daha çok bilge sahibi fakat dizide çocukluktan sanırım bir baskınlık var hep kullanmak istemiş ama engellenmiş ben böyle anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Dövüş sahneleri kötü olmuş.
    madem lazerin var kullansana başta anca ucuyor. Hemde superman yer almaması sacmalıga yol acıyor. Cünkü supergirle yardım etmesi gerek. Bir konuşması olaydı bari sana güveniyom başa cıkarsın diye. İlerledikce ciddiye baglancak gibi. Yine superman olmadan mantık acıgı olur.
    superman ve batman dizi evreninde olması yasak mı?

Hayır Değil. Smallville'de Superman kullanılmıştı.
    bu dizi SuperGirl Güzel bir dizi değil maalesef saçma geldi bana.

Tam olarak kullanılmadı aslinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Flash'ın da ilk bölümleri pek iyi değildi ama şu an ne seviyede olduğunu biliyoruz ilk bölümden yerden yere vurmamak lazım bence. Sonradan açılabilir.

+1
  • smallville 9.sezondayim bu gazla bu diziyede baslarim kotuysede cerezlik niyetine gitsin iste arada
  • Red Tornado
  • Pazartesi günü başlıyor dizi. İlk hafta sırf sızan bölüme birşeyler eklenmiştir diye izleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Çömlekcide tüp patlamış gibi...
  • İlk bölüm çıkmış sızan pilot bölümü izlememiştim farkı var mı bilmiyorum akşam bakacağım beklentiyi fazla yüksek tutmadan tabi.
  • pilottan 5 dakika daha kısa, çıkarılan sahneler var heralde
  • Bu kız için ortada dolanan resimleri var diyorlar bilen varsa PM atsın bir merak ettim

Twitter ve Face de herkes övüyor en yii dizi vs ergenler saldırmış galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 27 Ekim 2015; 13:39:26 >
  • Twitter'da kızlar sayesinde trend olmuş dizi. Biz izliyoruz diye bize ılık da derler şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

smallville 9.sezondayim bu gazla bu diziyede baslarim kotuysede cerezlik niyetine gitsin iste arada

Bence smallville 9 sezon iyi dayanmışsın

• oha red tornado mu var dizide ?

izlerim bi ara o zaman.
  • Beyler bu arada söylememiş olan varsa ben söyleyim Supergirl oyanayan kız Apple mağdurlarından.
  • arkadaşlar supergirl dizisinde neden bu kadar çok superman bekleniyor anlamış değilim. nasıl superman filminde supergirl şart değilse supergirl dede superman şart değil ama sizi suçlamıyorum. biz tipik bir doğu ülkesi olduğumuz için kadınların hayatta tek başına olamayacağını ve kadınların bir çeşit erkek aksesuarı olduğunu düşünüyoruz ama yıl olmuş 2015 artık bu takıntılardan vazgeçmemiz lazım.

bugün çıkan bölümde elstra bir sahne var mı? bekliyorum sabahtan beri ama sanırım herkes benim gibi başkasının izleyip tet etmesini bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 27 Ekim 2015; 18:30:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

arkadaşlar supergirl dizisinde neden bu kadar çok superman bekleniyor anlamış değilim. nasıl superman filminde supergirl şart değilse supergirl dede superman şart değil ama sizi suçlamıyorum. biz tipik bir doğu ülkesi olduğumuz için kadınların hayatta tek başına olamayacağını ve kadınların bir çeşit erkek aksesuarı olduğunu düşünüyoruz ama yıl olmuş 2015 artık bu takıntılardan vazgeçmemiz lazım.

bugün çıkan bölümde elstra bir sahne var mı? bekliyorum sabahtan beri ama sanırım herkes benim gibi başkasının izleyip tet etmesini bekliyor.

İlla bir yerden türkleri eleştiriceksin dimi?

Dizi başlarken herkez onu tanıyor ama kimse beni tanımıyor diyor.dizinin geçtiği evrende superman dünya tarafından tanınıyor ve superman için dünyanın
    hiçbir yeri uzak değildir.superman rahatça ışık hızında gidebilen biri.ayrıca bazen uzaya çıkar dünyada neler olup bitiyor diye dünyayı gözetler.o kadar uzağı görebilir.superman dünyadan çok çok uzaklarda değilse veya güçsüz düşmemişse kesinlikle olaylara karışması lazım.

Sadece supergirl olaylara karışacaksa supermanden bahsetmemelilerdi.
    Ayrıca genelde dünyaya ilk superman sonra supergirl gelir o yüzden pek sormayız supergirl nerde diye.

• Ne alakası var arkadaş kadınların hayatta 2.plana atılmasıyla. Çizgi roman uyarlaması bu yapmayın etmeyin. Ayrıca Superman bu kızın kuzeni. Kuzenine yardım etmesini ve ya yol göstermesini pek tabi herkes bekleyecektir. Onu değil de Aquaman'i mi bekleyeceğiz ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.