Şimdi Ara

Samsung kötü gidişe dur diyemiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üç günde bi telefon çıkarıp milyonlar sattığın telefonları yazılım konusunda yüz üstü bırakıp pul pul soyulan telefonlarını garanti dışı bırakırsan daha çok batarsın. Beter ol samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence satıslardaki duraklamanın nedenini teknolojik ilerlemenin tıkınması olarak dusunuyorum.

Note2 kullanıyorum ve telefondan cokk memnunum. 8 cekirdekli 16 Mp kameralı bir telefonun bana +

kazandıracagı hicbirsey yok. Bataryam 2-3 gun gidiyor ama genede bataryası 8-10 gun giden bir note serisi

çıkarsa telefonumu degiştirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Onu da ben düşünmeyeceğim. Kullandığım S5'ten gerçekten memnunum ve hangisi daha cazip gelirse onu tercih ederim. Ama bu saatten sonra S5'i değiştirmeme sebep olacak pek bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Herkes fiyatlara laf etmiş de alan var ki satıyorlar o fiyata. Alınmayınca fiyatlar da düşüyor, güncelleme de geliyor. Peynir ekmek gibi S3 ve şimdi de S4 satıyorlar. Siz burada birkaç bin kişi kızsanız da diğer yüz binlerce kullanıcı halinden memnun.Uzun lafın kısası Samsung en azla en fazlayı almaya bakıyor ve satışları birazcık düştü o kadar. Onu da yüksek kar oranıyla dengeliyor zaten.

Güncel bir telefonu olan da değiştirmeyi düşünmüyor. Çünkü ihtiyacı yok, geçeceği cihaz ile aynı şeyleri aynı kalitede aynı şekilde yapacağı için değiştirmek cazip gelmiyor.

Aynen iphone 4 kullaniyorum yillardir 6 plus alsam ne degisiklik olacak onun yapip benim yapamadigim bir kac oyun oynamak disinda bisey yok ha benimki on saniyede acilir onlar 3 saniyede oda sorun degil acelemiz yok

• İnsanlar gözünü açınca aynısı apple için de olacak.

• Daha az bile samsung'a.

• meydey meydey

• Eee, dayarsan sen aynı tasarımı aynı dizaynı 1500 modele tabi ki düşüş yaşarsın..!
    S3-S4 sonrası ne radikal bir tasarım değişikliği ne farklı, sıradışı bir tasarım anlayışı üstüne aynı ürünü ismini değiştirerek 2500 kez piyasaya sürerse olacağı budur.

Artık Samsung telefon modellerini ayırt edemez oldum, ki zamanında birinin elinde gördüğüm telefonu modeli ile o an dile geiren biriydim. Şimdi hepsi aynı be..!

Tasarım ve yönetimden, genel olarak bu durumdan sorunlu kişi yada kişilerin değişmesi şart ne yazık ki..

--Normalde bu kadar sivri bir dil ile eleştirmem hiç bir teknolojik haber, gelişme ve süreci ama...

• 2010-2014 süresince bir çok kere telefon değiştiren ben bile hala yeni bir telefon için heveslenmiyorum...
  • eskiden samsungu ciddi olarak beğenirdim.
    hem gugıl hemde ibfona ciddi rakip görüyordum.
    rakiip olmak yerine bana göre anlaşmma yoluna gittiler.

saf linuxla çalışan bi samsung mümkündü.

• her çıkışın bir inişi vardır...
  • Yıllardır saçma salak, plastik, leğen telefonları ile milleti kandırıp durdular. Ama artık millet neyin iyi neyin kötü olduğunu ayırt etmeye başladı...

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

Bunlar hep çinlilerin suçu. Adamlar en ucuza note 4 den bile iyi telefonlar çıkartıyor. Mesela meizu mx4.

Çok komikmiş Corp kardeş

• Gayet kolay.

Önce şu salak TouchWiz i kaldırıp, saf Android'e daha yakın, ama
    kullanıcı deneyimine de önem veren bir arayüze geçsin.

Sonra da o salak dandik malzeme kalitesini adam gibi bir şeye çevirsin.

Baksın Asus'a. Kendisinden çok sonra gelmesine rağmen ZenFone'ların
    elde tutuş hissiyatı, gece çekimlerinde gayet başarılı olması vs.
    Ayrıca satışları da gayet iyi gidiyor.

Samsung'un tasarımları güzel değil. Asus Zenfone, büyük ekranı ve büyük
    boyutlarına ve kalınlığına rağmen, bombeli yapısıyla orta kısmının kalın,
    kenarlarının ise ince olması nedeniyle elde tutulduğu zaman rahatsız
    edici bir his uyandırmıyor.

Samsung, Touchwiz i kaldırıp , saf Android'e yakın bir arayüz yaparsa,
    en hızlı güncelleme verenlerden birisi olur. Ayrıca telefonu yavaşlatan
    bir sürü gereksiz şey de koymazsa insanlar şikayetçi olmaz.
    Onca hızlı işlemcisine ve sistemine rağmen, Note 4 Fuarda bile takılmıştı.

Her şey onların elinde. Ama salaklıklarından yapmıyorlar...

• Sony

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

Bunlar hep çinlilerin suçu. Adamlar en ucuza note 4 den bile iyi telefonlar çıkartıyor. Mesela meizu mx4.

Çok komikmiş Corp kardeş

Kardeş çinliler olmasa samsung ve apple istesiği gibi at koşturmayacak mı? Bunlar sayesinde kaarı azaldı.

• 2 senedir note 2 kullanıyorum. Note 4'e geçmenin bir mantığı yok cihaz dayanırsa 2 sene daha kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin5808 -- 9 Ocak 2015; 22:06:37 >
  • Sektörde yenilik yok bu dün Blackberry'e bugün Samsung'a yarın başka birisine vurucak.Çinliler gümbür gümbür geliyor.Türkiye pazarına girdiklerinde 2-3 sene sonra büyük gelirler alırlar tabii uygun fiyat politikası yaparlarsa.

• Millet eskisi gibi telefon degistirmiyor veledler degistiriyor genellikle 1kere alinir seneler boyu kullanirsin

• sürekli kendini tekrarlarsan satamazsın tabi.. s4 ile s5 arasında sıradan bir kullancı için bir fark yok...

• Bu tarz haberler zarar gibi algilanabiliyor ancak bahse konu olan kardan zarar yani gene yili karla kapatmis samsung

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.