Şimdi Ara

SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hatlı 5'' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
13
Favori
173.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Killer Loop

Selam hakkan,
    topicte benim yazdıklarımı olursan ki çok değil tek sayfada var zaten, ayrıntılı yazmışım sorulaırnın cevabını..
    Saygılar..

Yazdıklarının tümünü okudum ama sorumun cevabını bulamadım.

Zira mesajında 'biri ile konuşurken aynı hattan arayana meşgul çalması' demişsin, aynı hat aranırsa değil diğer hat aranırsa ne oluyor onu göremedim.

Biri Turkcell diğeri Avea 2 hattım varsa, birinden konuşurken diğeri aranınca ne oluyor, yazarsan memnun olurum zira cevabına göre alıp almama kararı vereceğim.
  • arkadaşlar benim eski telefon general mobile dstl1 de dahi birinci hatta konuşma yaparken ikinci hattan gelen çağrı ekranda görünüyordu ve çalıyorduda .bu çift sim telefonlara pek yatırım yapmıyorlar ne hikmetse.muhtemelen ticari kaygılar.keşke o telefonumun kıymetini bilseydim şimdi piyasada yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Selam hakkan,
    topicte benim yazdıklarımı olursan ki çok değil tek sayfada var zaten, ayrıntılı yazmışım sorulaırnın cevabını..
    Saygılar..

Yazdıklarının tümünü okudum ama sorumun cevabını bulamadım.

Zira mesajında 'biri ile konuşurken aynı hattan arayana meşgul çalması' demişsin, aynı hat aranırsa değil diğer hat aranırsa ne oluyor onu göremedim.

Biri Turkcell diğeri Avea 2 hattım varsa, birinden konuşurken diğeri aranınca ne oluyor, yazarsan memnun olurum zira cevabına göre alıp almama kararı vereceğim.

selamlar hakkan

benimde bir hattım avea bir hattım türkcell biriyle konuşurken diğerinde '' ARADIĞINIZ KİŞİY ŞU ANDA ULAŞILAMIYOR '' diyormuş... yani aynı anda aktif değil bir hat ile konuşurken diğeri pasif durumda killer loop ondan bahsetmişti

• Fiyatı iyimiş, bende düşündüm bir aralar böyle bir telefon
  • s2 nin aynısı sadece kasa farklı ben denedim 10 numara olmuş sadece ekrandan dolayı fiyatı hesaplı,amoled olsa bu fiyata satamazlar tek eksisi ekranı ama bu hali bile gayet güzel net ve canlı en azından pil 2100 mah bu önemli ben düşünüyorum sadece siyahını bulamadım.
  • quote:

şöyle söyleyim, eğer sim ler arası yönlendirme yaparsan meşgul çalmıyor kesinlikle.. ulaşılamadı diyor.
    konuştuğunuz hat aranınca meşgul çalıyor.

ama yönlendirmeyi açıp, sim1 e sim2 numarasını, sim2 ye sim1 in numarasını yazdığınızda, aramalar şöyle oluyor, konuştuğun hat aranınca bip bip yapıp, karşı tarafı bekletiyor, kişi şu anda biri ile konuşuo dio.
    diğer hat aranınca da aynısı oluyor, yine size bip sesi geliyor, o an 4-5 sn diğer sim arandı die bi yazı çıkıp kayboluyor. yani sizi hangi hattan aradıklarını anlayamıyorsunuz. eğer o yazı kaybolunca bakarsanız kimin nerden aradığını anlamıyorsunuz.

fakat hiç konuşmazken, hangi hattan arandığı belli oluyor, yukarda küçücük sim kart renkleri var mavi yeşil, onlar yanıyor. ama konuşurken bu olmadığı için bence başarısız bir durum. zira yönlendirmeyi anlamıyorsunuz.
    ama zaten konuşurken kapalı olan diğer hat aranınca siz yönlendirmeye maruz kaldığınız için bence turkcell size bunun bedelini ödetiyor :)

yarın online turkcell sitesinden bakıcam nereye ne kadar malşiyet gelmiş :)

bu arada benim her iki hattımda turkcell...
    sorusu olan varsa yanıtlamaya çalışırım elimden geldiği kadar.

ancak dediğim gibi, bu telefondan şu an acaip memnunum.. sim lerin yönlendrilmesi umrumda değil. diğer özellikleri süper

Selam Hakkan,
    Gözünden kaçmış galiba. Bak burda bahsetmişim..
    Saygılar..

• Arkadaşlar benim çift hatlı çin malı bir telefonum var. Android 2.3.5 yüklü geldi. Bir hatla konuşurken diğer hat arandığında normal olarak ekranda görünüyor ve cevap vermezsen cevapsız çağrılarda duruyor. İstersen diğerini beklemeye al diğeriyle konuş. Yönlendirme falan yok. Star marka idi. Suya düşürdüm bozdum aleti. O nedenle samsun alayım diye inceledim hikayeymiş. Beğenmediğimiz çin telefonu daha kapsamlıydı inanın. Yeğenim çine gidince 4 çekirdekli N7102 ya da çinlilerin kendi üretimi MTK'nın çift işlemcili bir telefonundan sipariş edeceğim. Başka türlü bu samsun yüzünden ayrıca yönlendirme ücreti ödeyeceğiz. Yönlendirme ücreti normalden daha pahalı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keybi

Arkadaşlar benim çift hatlı çin malı bir telefonum var. Android 2.3.5 yüklü geldi. Bir hatla konuşurken diğer hat arandığında normal olarak ekranda görünüyor ve cevap vermezsen cevapsız çağrılarda duruyor. İstersen diğerini beklemeye al diğeriyle konuş. Yönlendirme falan yok. Star marka idi. Suya düşürdüm bozdum aleti. O nedenle samsun alayım diye inceledim hikayeymiş. Beğenmediğimiz çin telefonu daha kapsamlıydı inanın. Yeğenim çine gidince 4 çekirdekli N7102 ya da çinlilerin kendi üretimi MTK'nın çift işlemcili bir telefonundan sipariş edeceğim. Başka türlü bu samsun yüzünden ayrıca yönlendirme ücreti ödeyeceğiz. Yönlendirme ücreti normalden daha pahalı diye biliyorum.

selam keybi

n7102 türkiy uyumlu değil diye biliyorum hat takma yerleri daha dğişik o yüzden türkiye pazarınna girmedi girerse hat takma yerinin değişmesi gerekir.

araştır istersen bu arada killer loop sen nasıl çözüm bulabildinmi yönlendirme işine ?

• quote:

Arkadaşlar benim çift hatlı çin malı bir telefonum var. Android 2.3.5 yüklü geldi. Bir hatla konuşurken diğer hat arandığında normal olarak ekranda görünüyor ve cevap vermezsen cevapsız çağrılarda duruyor. İstersen diğerini beklemeye al diğeriyle konuş. Yönlendirme falan yok. Star marka idi. Suya düşürdüm bozdum aleti. O nedenle samsun alayım diye inceledim hikayeymiş. Beğenmediğimiz çin telefonu daha kapsamlıydı inanın. Yeğenim çine gidince 4 çekirdekli N7102 ya da çinlilerin kendi üretimi MTK'nın çift işlemcili bir telefonundan sipariş edeceğim. Başka türlü bu samsun yüzünden ayrıca yönlendirme ücreti ödeyeceğiz. Yönlendirme ücreti normalden daha pahalı diye biliyorum.

Selam Keybi,
    Samsung un hangi telefonu iyiki? Ben başka olmadığı için aldım. 2 sene önce kullandığım çin malı telefon da iyiydi hepsinden. En azından bluetooth kulaklık çalışıyordu. sonra aldığım samsung da çalışmadı. şimdiki i9082 de çalışıyor allahtan.
    n7102 almak için yeğenini bekleme. sana aşağıda site yolluyorum, ordan alabilirsin.
    Bende senin gibi mtk işlemcili lenovo getirtecektim. 300$ a. ama bir akradaş kamerası iyi olmayabilir, ucua telefon dedi aklıma girdi.
    araştırdım harbiden değil. sonra i9082 yi buldum internetten. 1080p kayıt yaqpıyor 8mp çekiyor diye.. beğendim, çinden getirtmedim..
    benim için oğlumu kaydetmek daha değerli..
    onun dışında, aynı anda bir telefonla iki hattan birden neden konuşmak isteyesin bilemiyorum? Eğer iş adamıysan, kaçıracağın çağrılar seni madden çökertecekse dediğin doğru.
    Ama deilse, varsın sen konuşurken diğeri arasın beklesin, sonra sen geri ara nolacak?
    Zira yönlendirme açıkken, yönlendirilmiş hattan seni ararlarsa, açmadığın sürece para ödemezsin...
    Zaten iş adamı isen ödeyeceğin paranın hesabı olmamalı, aç konuş, çağrıyı kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: yclcan44

quote:

selam keybi

n7102 türkiy uyumlu değil diye biliyorum hat takma yerleri daha dğişik o yüzden türkiye pazarınna girmedi girerse hat takma yerinin değişmesi gerekir.

araştır istersen bu arada killer loop sen nasıl çözüm bulabildinmi yönlendirme işine ?

Selam yclcan44,

n7102 ler micro sim kart kullanıyor. Onuda herhangi bir avea, turkcell yada vodafon satış noktasına gidip alabiliyorsun..
    çinden gelirse pasaport a işlenebilir, yada bazı gsm dükkanları 100 TL karşılığında sisteme dahil ediyorlar..

yönlendirme konusuna gelince. anlattığım gibi. ayrıca bir araştırma yapmadım. benim yönlendirilmiş hat konusunda sıkıntım yok.
    diğer hattan gelen olunca bakıyorum kim arıyor, ya hç ses etmiyorum, yada pat suratına kapatıp sonra müsait olunca arıyorum

tekrar dediğim gibi, ben samsung markasını gerçekten sevmiyorum. ama, i9082 benim için tasarlanmış sanki..
    hanım ve ben kullanıyoruz, internette geziniyoruz, oğlanı bol bol çekiyoruz sonra tv de izliyoruz ve memnunuz

• Yönlendirmede çağrıyı cevaplasanız da cevaplamasanız da yönlendirme ücreti alınmaktadır, bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: index

Yönlendirmede çağrıyı cevaplasanız da cevaplamasanız da yönlendirme ücreti alınmaktadır, bilginize.

Bu durumda ya sen doğru biliyorsun, yada 532 yi çevirince karşıma çıkan Turkcell cağrı merkezi müşteri temsilcisi?

Sence kime inanmalıyız?
  • tabiki faturaya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: index

Yönlendirmede çağrıyı cevaplasanız da cevaplamasanız da yönlendirme ücreti alınmaktadır, bilginize.

Bu durumda ya sen doğru biliyorsun, yada 532 yi çevirince karşıma çıkan Turkcell cağrı merkezi müşteri temsilcisi?

Sence kime inanmalıyız?

Ben yanlış biliyormuşum :)
  • ilk fatura da size bilgi veririm arkadaşlar..
  • quote:

merhaba arkadaşlar

Çift hat konusunda prof olduğum için size yardımcı olmak istedim grand yani i9082 şu anda piyasa olan çift hatlı telefonların en kralıdır. (aşağıda belirttiğim model hariç ) ürün teknosada 1100 lira ya satılıyor ben kaçak yolla 600 liraya getirticektim galaxynin diğer modelleri s2 s3 vs bunlara diğer samsungların ime si atılması ile telefon kullanıma açılıyordu pasaport kaydı gerektirmeden fakat samsung bu model de bu açığı kapatmış yani bunu kaçak yolla soksam pasaporta kaydettirmem gerekicek malesef oda hemen hemen teknosa fiyatına gelicek + garantisi olmayacak.

Samsung türkiyede satışa çıkartmadı başka bir model daha var çift hatlıların amiral gemisi gt-n710 bu model galaxy grandın daha üst modelidir grand ekranı tft dir. bunun ekran ise super amoled dir fakat bunun türkiye satışı yok ve türkiyeye gelmiyecek bir modeldir.

arkadaşlar s7562 ile galaxy grand ı karşılaştırmaya gerek duymuyorum çünkü aynı kategoride değiller grand bir gömlek üstün

yanlışlık olmasın GT-N710 note II değilmi nette bakınca note II olarak çıkıyor,link verin bir inceliyelim ben bulamadım hep note 2 çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

quote:

merhaba arkadaşlar

Çift hat konusunda prof olduğum için size yardımcı olmak istedim grand yani i9082 şu anda piyasa olan çift hatlı telefonların en kralıdır. (aşağıda belirttiğim model hariç ) ürün teknosada 1100 lira ya satılıyor ben kaçak yolla 600 liraya getirticektim galaxynin diğer modelleri s2 s3 vs bunlara diğer samsungların ime si atılması ile telefon kullanıma açılıyordu pasaport kaydı gerektirmeden fakat samsung bu model de bu açığı kapatmış yani bunu kaçak yolla soksam pasaporta kaydettirmem gerekicek malesef oda hemen hemen teknosa fiyatına gelicek + garantisi olmayacak.

Samsung türkiyede satışa çıkartmadı başka bir model daha var çift hatlıların amiral gemisi gt-n710 bu model galaxy grandın daha üst modelidir grand ekranı tft dir. bunun ekran ise super amoled dir fakat bunun türkiye satışı yok ve türkiyeye gelmiyecek bir modeldir.

arkadaşlar s7562 ile galaxy grand ı karşılaştırmaya gerek duymuyorum çünkü aynı kategoride değiller grand bir gömlek üstün

yanlışlık olmasın GT-N710 note II değilmi nette bakınca note II olarak çıkıyor,link verin bir inceliyelim ben bulamadım hep note 2 çıkıyor.

selam LGP970OB

n7102 modelin adı oraya yazarken yanlışlık olmuş sanırım birebir note 2 nin çift hatlısı

• Arkadaşlar telefonu alanvarsa resim falan koysun donma takilma oluyormu , ekrani ikiye bolme nasil bayagi aktif kulaniliuor mu multiwindow , bunun yaninda arkada 4 , 5 uygulama acinca yavaslama yada kasma oluyor mu , kamerasi nasil 8 mp deniyor cekimi nasil acaba . Ben siparis verdim yarin elimde olur buyuk ihtimal o zaman foto ve yorum eklerim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

quote:

merhaba arkadaşlar

selam LGP970OB

n7102 modelin adı oraya yazarken yanlışlık olmuş sanırım birebir note 2 nin çift hatlısı

bu linkte olay anlaşılıyor ama uzak doğu dilinde,bu adamlar bir sürü telefon üretiyorlar başa çıkmak imkansız dipsiz kuyu.

http://www.samsung.com/cn/consumer/mobile-phones/galaxy-note/galaxy-note/GT-N7102RWDCHN

• sorunun cevabı
    iki hat yönlendirme yapmadan çalışıyor.
    AMA
    biriyle konuşurken diğeri kapalı oluyor. OLSUN nolacak diyorsanız şuna DİKKAT.
    ilk hattınızda 1000 dk ve 1gb int var. 2. hattan çağrı almanız gerek. Yanlış seçim
    çünkü 1. hat internete aktif bağlıyken örneğin gmail senkronize ederken ikinci hat kapalı oluyor adamlar ulaşamıyor ona göre.. sonra 7542 mesajı geliyor. Ama adam ısrarcı olup üstüne bir kez daha sizi ararsa telefona ulaşılabiliyor..

tecrübeyle sabittir..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.