Şimdi Ara

SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hatlı 5'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
13
Favori
173.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HaCToR

quote:

Orijinalden alıntı: Killer Loop

rica ederim ne demek..

aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor diyor.. meşguliyet yok ne yazık ki..
    konuştuğun hattı ararsa dıt dıt dıt diye ses çıkıyor, aradığın telefonda kullanıcı meşgul yazıyor, kapanıyor..

yönlendirme yokken yaşanan bu durumu nasıl en kullanılır hale getirebilirim bende onu araştırıp duruyorum. ama henüz bişi bulamadım.
    sim yönetimi menüsünde çok az seçenek var.
    belki başka bir ayar menüsüne koymuşlardır. tüm ayarları tek tek kurcalıyorum ama henüz bitiremedim :)
    ulaşırsam bilgi veririm.

ya arkadaş neden böyle sacma cihazlar üretiyorlar b7722 kral arkadaş ama internet olayaı yok :(

Sony Xperia E Dual
    HTC Desire SV
    bunların çalışma sistemi nasıl acaba

nesi kral 7722 nin? sadece çift işlemci olayı
    2 kere sim kartımı bozdu, defalarce kapandı. 3g yi açamazsın restart eder. senden habersiz rehberdeki telefon numaralarını siler.. kabus..
    bu mu kral?

• 2 hat için de 3g çalışıyor mu? gsmarena.com da özelliklerinde sadece sim 1 için 3g var yazıyor.
  • Aramalarla ilgili açıklamalarınızı gördüm de merak ettiğim konu iki hatta gönderilen mesajlar ayrı ayrı sorunsuz geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Telefonu inceledim. Özellikleri gayet güzel. Ama ekran çözünürlüğü düşük ve ekran büyük olunca piksel anlamında (eğer takıntılı iseniz) size hafif de olsa sıkıntı yaratabilir.

Telefon büyük olduğundan biraz ağır. S3 ile elime aldım ve Grand "Ben burdayım aga" şeklinde oturuyordu elime.

JB ile gelmesi de güzel olmuş. Oyunla pek aram yoktur ama eğer iki hattı olan, çift telefonlu kişilerden birisi iseniz bu telefon uygun fiyatı ile alınabilir.

Bu arada bu telefonun fiyatının hemen 700'lere ineceğini düşünmüyorum. Bunun için yaz sonu belki olur. Yeni duo telefonlar gelirse o da. iPhone'u örnek olarak vermeyin. Paralel ithalat ile FIRSATÇILARIn fiyatıydı 2999 TL. Şu an iPhone 5 gerçek fiyatına geldi.

iPhone 4'e bakın, düşmüyor. Düşmez de :)

i9082 de Fiyat 900 tl ye düştü arkadaşlar ama yurt dışı garantili kayıtlı kaçak telefon fiyatı bu bekleyin düşücek 1 ay sonra nedeni ise bu beklenen telefon değil yani ihtiyaç karşılayacak telefon değil bunun sebebi ihtiyacı olanlar şimdilik bunu alsın ben 5 ay sonra yüksek pixelli 2 hat aynı anda aktif olabilen model ortaya çıkartırım bu modeld o sayede satılmış olur... gelicek o modelin adı da SAMSUNG GALAXY N7102 ;) birebir note 2 nin çift hat versiyonlu hali pixel ram aynı anda aktif olan çift hat

kaçak telefona laf atıcak arkadaşlar olabilir tercih meselesi ama iphone 5 in fiyatı 3 milyardan 1,5 milyara düşmesinin tek sebebi kaçak telefon getirip ucuza satan ticaretçilerdir. iphone4s fiyatı düşmez çünkü artık üretimi yok doğal olarak örneğin nikon d70 çıkalı 10 yıla yakın oldu o zaman d70 leri herkes bedava dağıtsın çıkalı çok oldu diye öyle bir mantık yok d70 3 yıl öncede aynı fiyattı şimdide 4s de o şekilde olucak iphone5s gelirse iphone5 in fyatıda sabit kalır...

alıcak arkadaşlar 1 ay daha beklesin tavsiyem budur daha electroworld , vatan , media markt gibi mağazalara gelmedi galaxy grand gelmesin bekleyin teknosa gibi türkiyenin en kazık mağazasından almayın telefonu yıl olmuş 2013 galaxy s3ü hala 1500 tl ye satıyor teknosa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yclcan44 -- 1 Nisan 2013; 19:45:53 >

• kliksadas 900tl oldu worlde 12 taksitle
  • arkadaşlar evet kliksada türkiye garantili fiyat düştü tahminim doğru çıkıcak... :) almayın bekleyin dediğim gibi electro world , vatan computer , media markt vs bu firmalara gelsin o zaman dahada çok düşücek bunun fiyatı çok acil değilse bekleyin 1 ay daha düşüşü görün derim... az para değil sonuçta 100,200 lira inicek
  • http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4001&c=samsung_gt-n7102_galaxy_note_ii ya arkadaş bi adamda 4'' çift hat aynı anda çalışan azıcık akıllı olan TELEFON üretsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclcan44

.....

kaçak telefona laf atıcak arkadaşlar olabilir tercih meselesi ama iphone 5 in fiyatı 3 milyardan 1,5 milyara düşmesinin tek sebebi kaçak telefon getirip ucuza satan ticaretçilerdir. iphone4s fiyatı düşmez çünkü artık üretimi yok doğal olarak örneğin nikon d70 çıkalı 10 yıla yakın oldu o zaman d70 leri herkes bedava dağıtsın çıkalı çok oldu diye öyle bir mantık yok d70 3 yıl öncede aynı fiyattı şimdide 4s de o şekilde olucak iphone5s gelirse iphone5 in fyatıda sabit kalır...

Şaka yapıyorsun herhalde.

Bir kere 3000 TL olmasının sebebi o fırsatçılardır. Neticede TALEP yüksek ise ve ARZ yoksa ya da çok limitli ise o zaman malın fiyatı artar. Temel makro ekonomisi.

Şimdi 1800 seviyelerinde olmasının sebebi yeteri kadar cihaz var ve Apple iPhone distribütörü fiyatını belirlemiş. "Benim fiyatım bu" diyor.

O mantığa bakarsak D70 bedava olmalı felan. Hocam ben öyle söylemedim ki. Fiyatlar tabii ki de düşecek. Elde kalan stokları eritmeye çalışacaklar. Hadi iphone örneği verelim. Bir ara 3GS'ler operatörler tarafından inanılmaz fiyatlara verildi neden? Eldeki 3GS stokları bitsin diye. :) Bedava verilmedi di mi :)

• TELEFON KLİKSADA 999 TL VE WORLD KARTA YÜZDE 10 DA PUAN VERİYOR, ÖZELLİKLERİNE BAKILACAK OLURSA ÇOK AKICI, KULLANIMI RAHAT, GENİŞ EKRAN SEVENLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK BİR FİYATA. BEN BU BÜYÜKLÜKTEKİ BİR TELEFONU ARIYORDUM VE LG OPTİMUS 4X YADA LG VU BAKIYORDUM, VU GÜZEL ÖZELLİKLERE SAHİP, 4 ÇEKİRDEKLİ ANCAK GENİŞLEMESİNE BÜYÜK, TEPSİ GİBİ KALIYOR ADAMIN ELİNDE AMA O DA 999 TL, LG 4X'DE 1299 TL CİVARI PAHALI. O YÜZDEN SAMSUNG'UN BU TELEFONU ALINABİLİR, YOUTUBE'DE BAKTIĞIMA GÖRE NOTE SERİSİ İLE YARIŞAMAZ NOTE'DE EKRAN DAHA KALİTELİ. ANCAK AKICILIK, MENÜ GEÇİŞLERİ, BAĞLANMA KONULARINDA HİÇ BİR FARK YOK, 8 MP KAMERA VAR, İNCELİĞİ GÜZEL 9.6 MM, BU TELEFONU DA DAHA YENİ GÖRDÜM, 2012 ARALIK AYINDA PİYASAYA GİRMİŞ, ASLINDA TÜRKİYE PİYASALARINDA YENİ SAYILIR, DAHA 4 AYLIK BİR TELEFON, ACABA TÜRKİYEDEKİ KUTUSUNDA NELER VAR. İNTERNETTE KUTU AÇILIŞI YAPILAN BİR SİTEDE KUTU'DAN KAPAKLI KILIFI VE KALEMİ ÇIKTI. EĞER TÜRKİYE PİYASASINDA DA BU ŞEKİLDEYSE BENCE ÇOK İYİ.

• quote:

Orijinalden alıntı: index

2 hat için de 3g çalışıyor mu? gsmarena.com da özelliklerinde sadece sim 1 için 3g var yazıyor.

denemedim. ama biri için çalışıyor. diğer hattım internete kapalı.
    ama bence çalışmaz, zira çoğu modelde tek hat 3G çalışıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mossssman

Aramalarla ilgili açıklamalarınızı gördüm de merak ettiğim konu iki hatta gönderilen mesajlar ayrı ayrı sorunsuz geliyor mu?

bir hattıma geliyor.. ama diğer hattıma hiç mesaj atan olmadı :)
    denerim..
    ama gelir muhtemelen.
    sms yollarken hangi hattan yollayacağınızı sağda zarf çıkıyor iki tane, onların üstünde 1 2 yazıyor, basıyorsunuz gidiyor.
  • quote:

quote:

Telefonu inceledim. Özellikleri gayet güzel. Ama ekran çözünürlüğü düşük ve ekran büyük olunca piksel anlamında (eğer takıntılı iseniz) size hafif de olsa sıkıntı yaratabilir.

Telefon büyük olduğundan biraz ağır. S3 ile elime aldım ve Grand "Ben burdayım aga" şeklinde oturuyordu elime.

JB ile gelmesi de güzel olmuş. Oyunla pek aram yoktur ama eğer iki hattı olan, çift telefonlu kişilerden birisi iseniz bu telefon uygun fiyatı ile alınabilir.

Bu arada bu telefonun fiyatının hemen 700'lere ineceğini düşünmüyorum. Bunun için yaz sonu belki olur. Yeni duo telefonlar gelirse o da. iPhone'u örnek olarak vermeyin. Paralel ithalat ile FIRSATÇILARIn fiyatıydı 2999 TL. Şu an iPhone 5 gerçek fiyatına geldi.

i9082 de Fiyat 900 tl ye düştü arkadaşlar ama yurt dışı garantili kayıtlı kaçak telefon fiyatı bu bekleyin düşücek 1 ay sonra nedeni ise bu beklenen telefon değil yani ihtiyaç karşılayacak telefon değil bunun sebebi ihtiyacı olanlar şimdilik bunu alsın ben 5 ay sonra yüksek pixelli 2 hat aynı anda aktif olabilen model ortaya çıkartırım bu modeld o sayede satılmış olur... gelicek o modelin adı da SAMSUNG GALAXY N7102 ;) birebir note 2 nin çift hat versiyonlu hali pixel ram aynı anda aktif olan çift hat

alıcak arkadaşlar 1 ay daha beklesin tavsiyem budur daha electroworld , vatan , media markt gibi mağazalara gelmedi galaxy grand gelmesin bekleyin teknosa gibi türkiyenin en kazık mağazasından almayın telefonu yıl olmuş 2013 galaxy s3ü hala 1500 tl ye satıyor teknosa

900 tl ye kim satıo? internette var mı?
    gerçi ben alamazdım, şirket kupon vermişti, sadece bimeks ve teknosa dan alabiliyordum :)

Birde n7102 nin geleceğine emin misin?
    ayrıca n7202 5.5 inç. bu 5 inç bile bana sınır büyüklüke geldi, fazlası zarar sanki :)

Birde gelirse kaç paraya gelcek sence 7102? bu telefon 1100 tl şu an çok değil. 7102 2000 tl den aşşa olmaz gibi gelio bana
    birde pixel neden bu kadar önemli anlayamadım? sürekli ekrana da bakılmaski, sağlık malum..

şu an ki tft ekran bile bana yeterince iyi geldi valla.. bakınca herşeyi net görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer Loop -- 3 Nisan 2013; 11:30:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

kliksadas 900tl oldu worlde 12 taksitle

999 yani 1000 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan09kaymaz

TELEFON KLİKSADA 999 TL VE WORLD KARTA YÜZDE 10 DA PUAN VERİYOR, ÖZELLİKLERİNE BAKILACAK OLURSA ÇOK AKICI, KULLANIMI RAHAT, GENİŞ EKRAN SEVENLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK BİR FİYATA. BEN BU BÜYÜKLÜKTEKİ BİR TELEFONU ARIYORDUM VE LG OPTİMUS 4X YADA LG VU BAKIYORDUM, VU GÜZEL ÖZELLİKLERE SAHİP, 4 ÇEKİRDEKLİ ANCAK GENİŞLEMESİNE BÜYÜK, TEPSİ GİBİ KALIYOR ADAMIN ELİNDE AMA O DA 999 TL, LG 4X'DE 1299 TL CİVARI PAHALI. O YÜZDEN SAMSUNG'UN BU TELEFONU ALINABİLİR, YOUTUBE'DE BAKTIĞIMA GÖRE NOTE SERİSİ İLE YARIŞAMAZ NOTE'DE EKRAN DAHA KALİTELİ. ANCAK AKICILIK, MENÜ GEÇİŞLERİ, BAĞLANMA KONULARINDA HİÇ BİR FARK YOK, 8 MP KAMERA VAR, İNCELİĞİ GÜZEL 9.6 MM, BU TELEFONU DA DAHA YENİ GÖRDÜM, 2012 ARALIK AYINDA PİYASAYA GİRMİŞ, ASLINDA TÜRKİYE PİYASALARINDA YENİ SAYILIR, DAHA 4 AYLIK BİR TELEFON, ACABA TÜRKİYEDEKİ KUTUSUNDA NELER VAR. İNTERNETTE KUTU AÇILIŞI YAPILAN BİR SİTEDE KUTU'DAN KAPAKLI KILIFI VE KALEMİ ÇIKTI. EĞER TÜRKİYE PİYASASINDA DA BU ŞEKİLDEYSE BENCE ÇOK İYİ.

dostum bir kouyu antlamışın. bu telefon aralık 2012 de lanse edildi. geçtiğimiz pazar değil önceki pazar ilk teknosa da satışa çıktı.
    1 aydır takip ediyordum. Samsung a sormuştum 15 sonra piyasada demişlerdi gerçekten 15 gün doldu çıktı.
    bundan 2 ay önce ilk hindistanda çıktı. şimdi amazon.com dahil bi kaç yurt dışı sitede var.
    alınabiilir bir telefon bencede.. yalnız dün bir kilitlendi, çok biş ide yapmıyordum, kendi restart etti.. onun dışında en ufak bir takılma vs.. rastlamadım.
    daha bi haftabile olmadı alalı, şimdilik memnunum.

içinden sadece kulaklık ve şarj aleti çıkıyor. şarj adaptörüde usb konnektorlü. data kablosunu hem nb hemde adaptöre tak çıkart yaparak kullanıyorsunuz.
    başka soru? :)

• Kliksa da 999 tl idi sabah şimdi 1049 tl olmuş word kart kampanyası var diye zammı geçirmişler
  • quote:

quote:

quote:

gerçi ben alamazdım, şirket kupon vermişti, sadece bimeks ve teknosa dan alabiliyordum :)

ayrıca n7202 5.5 inç. bu 5 inç bile bana sınır büyüklüke geldi, fazlası zarar sanki :)

Birde gelirse kaç paraya gelcek sence 7102? bu telefon 1100 tl şu an çok değil. 7102 2000 tl den aşşa olmaz gibi gelio bana
    birde pixel neden bu kadar önemli anlayamadım? sürekli ekrana da bakılmaski, sağlık malum..

şu an ki tft ekran bile bana yeterince iyi geldi valla.. bakınca herşeyi net görüyorum

Selam killer loop

N7102 veya başka bir model bilemiyorum ama aynı anda aktif olabilen yani bizim emektarlar d880 ve b7722 gibi, android akıllı telefon türkiyeye geliceğini okudum bir forumdan ama tahmindi bu i9082 gerçekten ihtiyaçları karşılamıyor... çift hat denince çin hindistan türkiye gelir akla çin ve hindistanda n7102 var. i9082 çıkmamıştır bile oralarda...

benim tahminim 6 ay sonra duyurulur aynı anda aktif olan android bir telefon türkiye için. Fiyat olarak i9082nin gerçek değeri 750 civarıdır. gelicek telefon da 1500 olur.

sanalpazar.com da 890 liraya kaçak i9082 ler gelmeye başladı kayıtlı halde ama türkiye içinde garantisi yok.Bunların gelmesi çok iyi e kadar çok satıcı o kadar düşük fiyat. ama i9082 alalı daha 1 hafta olmadan kendini resetlediyse herkes garantili telefon alsın derim :)

hocam bu arada telefonun pestilini çıkartıp test yaptın mı arka planda internet vs program çalıştırıp oyun oynadınmı performans nasıl ekran 2 ye ayrılabiliyor sanırım kasma veya ısınma oluyormu... Gözlemlerin nasıl

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selam killer loop

N7102 veya başka bir model bilemiyorum ama aynı anda aktif olabilen yani bizim emektarlar d880 ve b7722 gibi, android akıllı telefon türkiyeye geliceğini okudum bir forumdan ama tahmindi bu i9082 gerçekten ihtiyaçları karşılamıyor... çift hat denince çin hindistan türkiye gelir akla çin ve hindistanda n7102 var. i9082 çıkmamıştır bile oralarda...

benim tahminim 6 ay sonra duyurulur aynı anda aktif olan android bir telefon türkiye için. Fiyat olarak i9082nin gerçek değeri 750 civarıdır. gelicek telefon da 1500 olur.

sanalpazar.com da 890 liraya kaçak i9082 ler gelmeye başladı kayıtlı halde ama türkiye içinde garantisi yok.Bunların gelmesi çok iyi e kadar çok satıcı o kadar düşük fiyat. ama i9082 alalı daha 1 hafta olmadan kendini resetlediyse herkes garantili telefon alsın derim :)

hocam bu arada telefonun pestilini çıkartıp test yaptın mı arka planda internet vs program çalıştırıp oyun oynadınmı performans nasıl ekran 2 ye ayrılabiliyor sanırım kasma veya ısınma oluyormu... Gözlemlerin nasıl

Selam yclcan44,

Hindistanda çıkmaz olur mu. İlk orada satışa çıktı. Henüz çin de görmedim ama çin de de 762 duos satıldığına göre 9082 de çıkar bence?

bazı yorumlara sana ait katılamicam ne yazık ki. ama bu da normal.
    İhtiyaçları karşılamıyor derken bence bu ihtiyaçlar kişiye göre değişir.
    ben oyun oynamayı sevmem. en son 94-95 senesinde doom2 vardı onu oynamıştım :) hehehee

ben evde bebeğim var onu izliyorum kurduğum kamera sistemi ile. internete giriyorum vs..
    şimdilik bi sıkıntı olmadı.
    ama evelki gün neden restart etti anlamış değilim? en son nereye dokundum onuda hatırlamıyorum.. kızdırdık demek aleti :)
    ama onun dışında ne yapsam anında tepki veriyor. çalışmasında sıkıntı görmedim..
    test ederim tabi ama oyun oynarmıyım bilemicem :)

• Bu telefonda her iki hat da AYNI ANDA aktif midir ? Yani birinde konuşurken diğerinde arama gelirse telefon çalar mı ya da bilgi verir mi yoksa Samsung'daki gibi aradığınız kişiye ulaşılamıyor mu der ?

Anladığım kadarıyla aynı anda aktif olamıyor, o zaman bu telefonun çift hatlı olması ciddi bir defekt olarak yorumlanabilir diye düşünüyorum. Görüşleriniz ?
  • Selam hakkan,
    topicte benim yazdıklarımı olursan ki çok değil tek sayfada var zaten, ayrıntılı yazmışım sorulaırnın cevabını..
    Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Kliksa da 999 tl idi sabah şimdi 1049 tl olmuş word kart kampanyası var diye zammı geçirmişler

n11 . com da telefon 949 liraya düştü beyler... alıcak olanların dikkatine + hediye çeki de veriyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.