Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
11
Favori
21.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Valla hocam watch vardı bende de sattım onu. Bunu sipariş verdim gg inidirm vardı bonus fln derken 150-200 daha ucuza geldi saat. Valla watch da ben hiç 4 günü görmedim maksimum 1.5 gün

ne kadara gelmiş oldu? Samsung 'un resmi mağazası değil mi?

• Emekli baba saati gibi hala. Modern bir tasarıma kavuşturamadılar gitti.

• allah çarpar valla   allahtan adamların patenti var yoksa çoktan her tasarim bu model olmuştu döner bezel vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt

Samsung mağazası gittideki. 100 tl indirim ve 75 tl bonus geldi. 1400 watch sattım ben.

• cumur C kullanıcısına yanıt

Valla hocam bende hiç 4 gün gitmedi bırak 3 gün bile gitmedi 46 mm di model. Sattım gitti zaten artık.

• sametbaggio kullanıcısına yanıt

sizin saat sıkıntılıydı muhtemel yada dediğim gibi ekran ful açık modda kullandınız, başka bi açıklaması olamaz ben 1 sene kullandım yani iade aldılar sonra

Doğrudur hocam valla artık benden çıktı

• sametbaggio kullanıcısına yanıt

ama bu saat pil tarafında üzer ben alınmaması taraftarıyım, samsung artık iyice suyunu çıkardı almayarak ders verilmesi doğru olur, sadece saat için söylemiyorum note 20 de keza alınmamalı çok burunları kalktı tüketiciyi katiyen dinlemiyorlar.

Telefonda o kdr yukarılara çıkamıyorum ben zaten hocam huawei var. Değişirsen m31 düşünüyorum amiral gemilerin fiyatları uçmuş bizi aşar

• Evet pil kapasitesi çok ta fazla bir şey değil ama 2 bin-3 bin fiyat aralığında başka da huawei felan tarafında isteğime uyar bir saat bulamadım.

alternatifsizlikten watch 3 ü almayı düşünüyorum ama

Acaba ön sipariş verip beklenmeli mi? yoksa ürün gelince fiziksel olarak görüp inceleyip mi alınmalı? bazıları ürün geldikten sonra fiyatı yükselebilir ön sipariş vermek daha mantıklı vb. diyor ama ne kadar doğru bilemedim.

ön sipariş verip beklemek yada bekleyip ürün gelince almak... sizin fikriniz nedir?

• Samsung watch a göre batarya kapasitesini yüzde 25 düşürmüşler. 3 günü geçermi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bence zor gider. Bende 2 ay evvel watch ı satıp bunu beklemeye başladım. Ama batarya beni hayal kırıklığına uğrattı. Galaxy watch ile aynı işlemci ile ve bu batarya ile watch ın pil ömrüne hayatta yaklaşamaz. 2 tam günü biraz geçer diye düşünüyorum. Ben watch ı kullanırken 4 tam günü rahat çıkarıyordu hatta bazen şarj etmeye üşendiğimden 5. günün öğleden sonra 5 e doğru pil tasarrufu moduna geçmeyi istiyodu.

Bence bu saat alınmaz huawei watch 2 akıllı bileklikle devam yine :)

• Bende active 2 var, ekg ile tansiyon ölçmeyi zaten kullanıyorum(bölge değiştirirerek), bu açıdan da bakıldığında saatin şekli şemali dışında, watch 3 te hiçbir değişiklik yok, bu nedenle bence ölü doğmuş çocuk kıvamında...

• o zaman Bu saate HUAWEI WATCH GT 2 46mm (pil dışında) özellik ürün kalitesi kullanılabilirlik olarak alternatif olabilir mi?

• yahyademirci kullanıcısına yanıt

incelemelerde 1,5-2 gün diye söylediler yabancı incelemelerinde, çok kötü çuvalladı yani samsung şu üründe bide işlemci de aynı

https://www.engadget.com/samsung-galaxy-watch-3-review-specs-bezel-ecg-trip-detection-140051465.html

burada apple geçtiği yazıyor ve galaxy watch aktive 2 alt yapısı üzerine kurulu diyebiliriz gibi bi ibare var pil ömrü için, 2 günü görüyormuş ve bazen de çıkarıyorumuş ortalama 2 gün yani full kullanımda

edit : arkadaşlar 2 gün batarya süresi 41 mm model içinmiş özür dilerim yanlış bilgi vermiyim inceleme 41 mm model için yapılmış

edit 2: "Buy the 45mm Galaxy Watch 3 if you want a bigger smartwatch with a longer-lasting battery. This model has a 1.4-inch AMOLED display and a 340mAh battery, which Samsung says will get you about two days of use on a charge. The 41mm model is smaller and sleeker, but has worse battery life. It comes with a 1.2-inch screen and a 247mAh battery, which Samsung says will get you about a day of use."

bu açıklamada da 45 mm için samsung 2 gün 41 mm için 1 gün pil ömrü olduğunu söylemiş. anlamadım doğrusu hangisi doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 19 Ağustos 2020; 14:8:44 >

• executive44 kullanıcısına yanıt

Hocam huawei watch 2 bu ürüne kesinlikle alternatif olamaz. Huawei watch gt 2 xiaomi mi band 4 veya 5 in saatten konuşabilen modeli ;yani saat şekli almış modeli gibi düşün.

Samsung un tüm akıllı saatlerini kullandım. Favorim kesinlikle sim takılan modeli gear s dir. En son watch kullanıyordum onu satıp bunu beklemeye karar verdim işlemci daha iyileşir ve daha iyi pil ömrü sunar diye ama samsung hem 2 yıl evvelin işlemcisi ile hemde çok daha küçük bir pille çıkardı bu saati kesinlikle olmamış bu.

Huawei watch gt 2 veya honorun watch 2 midir nedir ikiside aynı saat. Bende 4 aydır huawei watch gt 2 var. Saatin arayüzü kötü takılma yapıyor. Saat şekilleri kötü. mesaj yazma filan yok. Gelen mesajlardaki resimleri filan gösterme yok. Navigasyon uygulaması yok. Son güncelleme ile sözde aktiviteyi otomatik tanımlayıp başlatacak. Samsunglarda 1 dakika yürü hemen uyarı geliyor aktivite başladı diye huaweide 15 dakika yürüyon anca anlıyo. Bence mi band 4 ün saat şekline bürünmüş hali. Haa tek bir artısı var kolda şık duruyor ve şarjı 10 gün dayanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam huawei watch 2 bu ürüne kesinlikle alternatif olamaz. Huawei watch gt 2 xiaomi mi band 4 veya 5 in saatten konuşabilen modeli ;yani saat şekli almış modeli gibi düşün.

Samsung un tüm akıllı saatlerini kullandım. Favorim kesinlikle sim takılan modeli gear s dir. En son watch kullanıyordum onu satıp bunu beklemeye karar verdim işlemci daha iyileşir ve daha iyi pil ömrü sunar diye ama samsung hem 2 yıl evvelin işlemcisi ile hemde çok daha küçük bir pille çıkardı bu saati kesinlikle olmamış bu.

Huawei watch gt 2 veya honorun watch 2 midir nedir ikiside aynı saat. Bende 4 aydır huawei watch gt 2 var. Saatin arayüzü kötü takılma yapıyor. Saat şekilleri kötü. mesaj yazma filan yok. Gelen mesajlardaki resimleri filan gösterme yok. Navigasyon uygulaması yok. Son güncelleme ile sözde aktiviteyi otomatik tanımlayıp başlatacak. Samsunglarda 1 dakika yürü hemen uyarı geliyor aktivite başladı diye huaweide 15 dakika yürüyon anca anlıyo. Bence mi band 4 ün saat şekline bürünmüş hali. Haa tek bir artısı var kolda şık duruyor ve şarjı 10 gün dayanıyor.

Ne yapalım o zaman ?

Iphone kullanmış olsam alacağım saat belli direk Iwatch 5 series ama Samsung A71 kullandığıma göre buna uyar birşey olmalı yada 2 günde 1 şarj yapmaya razı olup watch 3 alacaz. kafam piç oldu valla... sg. watch 3 e alternatif te bulamadık

• executive44 kullanıcısına yanıt

hocam şu durumda sıfır watch almak bence daha mantıklı yada ikinci el temiz watch.

• Alıp kullanan varsa tecrübelerinizi paylaşırmısınız lütfen.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt

Millet kafayı sıyırmış iyice... 0 watch fiyatı 1559 lara kadar düşmüşken 2. el watch'a 2000 tl lerde para istemişler. 2.el araba piyasasına dönmüş.

Neyse hele bir Watch 3 gelsin bakalım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.