Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
11
Favori
21.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

araba kullanırken saatten konuşmak yada navigasyon ile sesli yönlendirmeleri alabilmek ve görmek gayet işlevsel şeyler galaxy watch ile kullandığım özellikler, size göre gereksiz bana göre paha biçilemez here haritaları saate yükleyip telefondan bağımsız saat uzerinden GPS ile kullanabilmekten bahsetmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 9 Ağustos 2020; 18:36:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı uzun gidiyor diye Huawei Watch GT 2 aldım, ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum. Öncesinde Samsung Gear Fit 2 kullanıyordum.

Watch GT 2 şarjı uzun gidiyor tamam ama akıllı saat falan değil. Bildirimler rezalet. Bildirim yok diyebiliriz. Mesaj cevaplama yok. Saatten telefon görüşmesi yapılıyor, şarjı uzun gidiyor başka da numarası yok. Bisiklet sürerken, koşarken, yüzerken Gear Fit 2 hemen anlayıp ekranda gösteriyor, GT2 salak salak bakıyor.

Galaxy Watch 3'ün şarjı bir hafta gidiyormuş, aldım gitti...

• muratkaya kullanıcısına yanıt

1 hafta bilgisini nerede gördünüz hocam? 1.5 gün civarı denmişti, Active 2 ayarında diyorlardı. Batarya da ilk Watch'a göre bile küçük zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr John H. Watson -- 10 Ağustos 2020; 0:19:58 >
  • 2 günde birçok inceleme okudum ve izledim, şaka gibi bir saat olmuş. Aslında benim derdim saatle değil Samsungla. Bu saati 1 insan evladı bile Active 2 veya Watch yerine tercih edilebilir görmemiş. Active 2'ye kıyasla fiziksel bezel dışında tek fazlası fiyatı. Watch'a kıyasla ise biraz daha ince ve biraz daha hafif olması dışında resmen zaten 3-4 gün olan batarya ömrüne göz dikip çalmışlar aletten, fazlalık olarak yine fiyatı olmakla birlikte 2 yıllık eskisine kıyasla eksisi var cihazın, şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvoRoncatto -- 10 Ağustos 2020; 0:33:43 >
  • muratkaya kullanıcısına yanıt

340 mah pil ile nereye 1 hafta gidecek arkadaşım, o saat modunda falan kullanım için söylenmiş olabilir yada enerji tasarruf modu falandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 10 Ağustos 2020; 10:50:14 >
  • ne alacaz peki bu ayarda iwatchtan sonra alınabilecek saat önerisi olan varmı 3500 e kadar ? ... huaweinin saatlerini inceledim oyuncak gibi geldi bana çok basit ve replika telefon arayüzü gibi sadece bataryasına bakarak almak ne kadar mantıklı ?

• executive44 kullanıcısına yanıt

Pil konusunda bir çekinceniz yoksa ve spordan ziyade günlük kullanım gibi bir beklentiniz varsa Watch 3 tercih edilebilir bir saat hocam. Huaweinin arayüzünü sevmediyseniz o bütçedeki saatlerin arayüzlerini muhtemelen sevmezsiniz. Wear OS olan saatler var fakat onların bataryası bir tık zayıf kalıyor

• Alıp deneyen kullanan tecrübelerini paylaşırsa sevinirm detaylıca..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Pil konusunda bir çekinceniz yoksa ve spordan ziyade günlük kullanım gibi bir beklentiniz varsa Watch 3 tercih edilebilir bir saat hocam. Huaweinin arayüzünü sevmediyseniz o bütçedeki saatlerin arayüzlerini muhtemelen sevmezsiniz. Wear OS olan saatler var fakat onların bataryası bir tık zayıf kalıyor

cevabınız için teşekkürler pil konusunda tabi 15 gün vs. gitmesi güzel bir süre ancak bu ekran veya saatin diğer özelliklerinden kısılınca bana göre bu sürenin pek bir esprisi kalmıyor. bence tüm özellikleri ile kullanımda 4-5 gün pil süresi ideal bir süre 1-2 günde bir şarja takmaktan iyidir. saatin içinde bulunan bir sürü antrenmandan sadece genelde 1-2 sini (yürüyüş) yapılıyor günlük kullanım daha fazla diğer türlü spor yapacak olsak gider fit bit midir nedir bileklikler vs. spaor türleri var ondan anabilir.

diğer yandan da samsung watch 3 olarak saat serisini sonlandırmış yeni model farklı bir şekil, özellikler ve isim altında gelecekmiş şeklinde dedi kodular da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

340 mah pil ile nereye 1 hafta gidecek arkadaşım, o saat modunda falan kullanım için söylenmiş olabilir yada enerji tasarruf modu falandır.

Bu Samsung iyice saçmalamaya başladı. Elinin altında o kadar teknoloji ve para varken böyle saçmalıklar yapmasına anlam veremiyorum.

• Hayırlısı ile sipariş verdik.sırada beklemek var.

• executive44 kullanıcısına yanıt

Tabi ki gün aşırı takmaktan iyidir hocam 4-5 gün kullanabilmek. Apple Watch kullanan arkadaşım 2 günde bir klasik saatini kullanıyor şarj etmeyi unuttuğu veya üşendiği için. Ben saati 7/24 çıkarmadığım için böyle bir sıklıkta şarj etmek bende de aynı sonuçları getirir muhtemelen. Şöyle pazardan pazara şarj etmelik bir saat bekliyorum.

• sametbaggio kullanıcısına yanıt

bende galaxy watch 46 mm modeli iade edip parami almıştım bu saati alırım diye 2 ay bekledim ama hüsran yani bu batarya ile, 4 günde bir şarja koymak varken, bu saati gün aşırı koymak can sıkıcı o yuzden vaz geçtim şimdilik klasik saatte devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 12 Ağustos 2020; 23:8:14 >
  • Kimse asıl sorunu görmüyor. Bu samsung tam dolandırıcı. Biz watch active 2 aldık tansiyon ekg ve oksijen ölçümü vardı güya. Bunların hiçbirini vermedi. Oksijen ölçümünü kaldırdı. Şimdi aynı donanımlı saatte bunlar var diye tanıtıyor ve cidden o özelliklerle gelirse sçarım yapacakları işe cidden! Adam dolandırmaktır bu!

• EvoRoncatto kullanıcısına yanıt

Ben söyleyince beni Fanboy ilan ediyorlar ama Samsung akıllı saat tarafında çuvalladı. Active 2 falan bunlar ara cihazlar. Samsung Galaxy Watch 2'den 1 arpa boyu ilerleyememiş. Samsung Health çok iyi bir uygulamayken OneUI yüzünden çok kırpıldı. İstatistik vermiyor.

Spor yapan birine asla Samsung saat tavsiye etmem. Motivasyon vermiyor. İstatistik yok, kalori ölçümü başarısız. Varsa yoksa kadran. Kadranları da özelleştirilebilir değil.

• Almayı düşünüyordum ama pil ömrü fikrimi değiştirdi. Akıllı saat olarak kullanıldığında 1 gün, belli fonksiyonlar kapatılırsa 2-3 gün çok az.

https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Watch-3-review_id4832

• quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Almayı düşünüyordum ama pil ömrü fikrimi değiştirdi. Akıllı saat olarak kullanıldığında 1 gün, belli fonksiyonlar kapatılırsa 2-3 gün çok az.

https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Watch-3-review_id4832

bende arada gidip geliyorum da samsung watch 3 e karşılık olarak gelecek daha iyi bir saat belirleyemedim. sizin bu saate alternatif olarak düşündüğünüz bir marka model var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: executive44

bende arada gidip geliyorum da samsung watch 3 e karşılık olarak gelecek daha iyi bir saat belirleyemedim. sizin bu saate alternatif olarak düşündüğünüz bir marka model var mıdır?

Alıntıları Göster

Akıllı saat yönü güçlü olduğunda bütün marka modellerin pil ömrü düşüyor. Dolayısı ile Huawei/Amazefit gibi bu yönleri zayıf ama pil ömrü uzun modellere bakacağım.

Daha mantıklı bir model çıkınca ona geçerim. WearOS 'un yeni versiyonu Eylülde çıkacak mesela . Onu bir göreyim. Samsung Watch 3 'ü çekici yapan özellik, ECG ve BP . Onlar da zaten aktif değil , ne zaman aktifleşecek belli değil. Dolayısı ile cazibesini kaybediyor.

• cumur C kullanıcısına yanıt

Valla hocam watch vardı bende de sattım onu. Bunu sipariş verdim gg inidirm vardı bonus fln derken 150-200 daha ucuza geldi saat. Valla watch da ben hiç 4 günü görmedim maksimum 1.5 gün

• sametbaggio kullanıcısına yanıt

valla biz kullanan çoğunluk grup olarak 46mm modelinde 4-4.5 günü hatta 5 gunu gören arkadaşlar vardı ben yoğun kullanan biriydim 4 günden aşağı şarja koyduğumu bilmem en kötü 3.5 gün, sizin saat 46mm modeli ise kesin sıkıntı vardı büyük ihtimal, tabi ben samsung telefonla kullandım. 1.5 gün gitmesi imkansız gibi bişey, yani nasil kullandığınız da önemli ekran ful açık mi kullandınız bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 14 Ağustos 2020; 23:25:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.