Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
11
Favori
21.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuan yurtdışındayım ve burda saçma bir kampanyayla watch3 lte modeli bluetoothlu modelden daha ucuza geliyor. Lte modeli alırsak Türkiye'de kullanımda herhangi bir sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • executive44 kullanıcısına yanıt

valla ben bidaha cesaret edip almam sensör hatalari yüzünden kafayı yedirdi bana

• cumur C kullanıcısına yanıt

Samsung galaxy watch tan mi bahsediyorsunuz? Ne gibi sensör hataları aldiniz sorun neydi ? Ben 3 yil kadar gear s3 frontier kullandım herhangi bir sensör sorunu yaşamadım.

evet frontier i bilmem 2 kez anakart değişti 3. ye kabul etmedim.

• Bence paranın alabileceği en iyi akıllı saat olmuş. Şu an 1400 tl lik akılsız huawei gt2 kullanıyorum. Neymiş batarya çok gidiyormuş. Hiç bir özellik yokki batarya gitsin. 28 dolarlık mibanddan farkı yok gt2 nin.

• Arkadaşlar bende saat konusunda arada kaldım bu aralar. Uzun süredir Galaxy watch 46mm kullanıyorum, ama şu sıralar bir alternatif belirdi gibi.

Oppo Watch geliyor. Siz ne diyorsunuz bu konuda. Var mı Wear OS denemeyi düşünen. Oppo Watch epey iddialı duruyor incelemelerde. Donanım olarak çok kaygım yok, ama Wear OS konusunda tereddütlerim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick0

Arkadaşlar şuan yurtdışındayım ve burda saçma bir kampanyayla watch3 lte modeli bluetoothlu modelden daha ucuza geliyor. Lte modeli alırsak Türkiye'de kullanımda herhangi bir sorun yaşar mıyım?

1830 TL verip IMEI kaydı yaptirirsan sorun olmadan kullanırsın hocam :)

• Piyasada akıllı saat dendiğinde bunun hakkını verebilen birkaç platform var. Samsung'un akıllı saat platformu da bunlardan biri. Ancak saatin 3. nesli gelmiş, alt modelleri ile birçok model üretilmiş. Son seride hâlâ ciddi sıkıntılar mevcut. Saatine birkaç günlük kullanım süresinde sana muazzam fayda getirmeyen ve telefondan bağımsızlaştıramaayan fonksiyonlar katamıyorsan, saatinin tek şarjda kullanım süresini arttıracaksın. Tamam ölçüleri sınırlı tutmak istiyor olabilir ama, batarya ömrü konusunda rahatlık sunan bir tık daha büyük bir model de üretebilir. Garmin mesela 42mm, 47mm ve 51mm saatlerini üretiyor Fenix modellerinini. Hepsi aynı işi görüyor ama ekran çözünürlükleri, boyutları ve batarya kapasiteleri farklı. Bu şekilde bir şey yapılarak, en azından şarj düşmanlarına daha rahat kullanım sağlayacakları bir ömür verilebilir.

Ayrıca işletim sistemini bir miktar hafifletme yoluna gidip daha düşük güç tüketen bir işlemci ile iyi şeyler yapabilir.

Bir de uygulama ekosisteminin de desteklenmesi gerek. Kullanıcının gerçekten işine yarayacak uygulama sayısının artması lazım. Yoksa işine yarayacak bir uygulama bulamadığın bir platforma akıllı demek de şüpheli...

• anl_clk A kullanıcısına yanıt

Bu durumda çok saçma bir tercih olur tabi . Aslında sormak istediğim Lteli modeli normal bluetoothlu gibi kullanabilir miyiz di. Ama her şekilde Tr fiyatından sadece 250 tl ucuza gelmiş olacak ve mantıklı gelmedi

• Geçen sene active 2 alırken kampanya vardı. Wireles powerbank hediyesi vardı. Watch 3 almak istiyorum ama bu sene kampanya göremedim.
    Ben mi gözden kaçırıyorum yokmu kampanya acaba

• İnşallah tansiyon, ekg kısa sürede aktif hale gelir.
    Bide tanıtım videolarında bişey gördüm. Mesajlara cevap verme seçeneklerinde, ekranı touchpad gibi kullanarak harfleri yazıyorlar. Saat onları merin haline getiriyor. Watch 2 de veya axtive 2 de böyle bir özellik varmıydı hatırlayamadım

• keremalp kullanıcısına yanıt

Active 2'de var hocam. El yazısı ile yazmayı diyorsun sanırım.

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Evet onu dedim. Valla hiç farketmemiştim.

• Arayüz takıntısı yoksa indirimde bunu da düşünün alternatif olarak..

watch3 e

https://www.hepsiburada.com/garmin-instinct-akilli-saat-grafit-siyah-p-HBV00000M9EF9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 26 Ağustos 2020; 23:58:8 >
  • ironman kullanıcısına yanıt

Garmin üst düzey askeri kullanım ve profesyonel sporcular için ideal bir saat. Ancak toplumun genel kesimini yani normal vatandaşı tatmin etmez maalesef. Hiç eğlenceli değil, görev ağırlıklı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 27 Ağustos 2020; 22:29:25 >
  • Henüz alan yok galiba saati

• keremalp kullanıcısına yanıt

en erken 5 eylülden itibaren satışa çıkacağı yazıyor. dolayısıyla saat henüz daha piyasaya satışa çıkmadı

Hepsiburada' da Pazar gününden bu yana satışta.

• ekomeko E kullanıcısına yanıt

Az once samsung satış temsilcisi ile görüştüm internet alımlarında Eylülün 3 ünden itibaren gönderimler başlayacak dedi. Aynı zamanda samsung mağazalarda da 3 ünden itibaren satışlar başlayacakmış.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.