Şimdi Ara

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
7.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar mouse ve klavye alacağım rat9 + strıke 7 mi alıyım yoksa razer deathstalker veya blackwindow + razer ouroboros mu alıyım teşekkürler:D

• klavye on numara ve birde zevk meselesi
    canım klavyem :)

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate

• Bana gore degil. Ben o kocaman enter tusunu gorecem abi.Klavyede ilk baktigim seydir. Senelerdir alistik oyunun icinde yazi yazip sak diye enter a basmaya. Yazimi yazip sak diye bastigimda klavyeye o yazi ekrana gececek ben oyunuma donmus olcam. Virguldur noktadir sacma sapan karakterler cikmicak karsima, lan lan lan yazi gitmemis diye isyan etmicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

YALARIN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu klavye mekanik bir klavye mi acaba, klavyenin teknik bilgisi hakkında bilgiyi hiçbir yerde bulamadım. Chiclet deniyor ama o sanırım sadece tuş tasarımıyla alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: jogador

klavye on numara ve birde zevk meselesi
    canım klavyem :)

Mekanik olsa düşünmeden alacağım bir klavye.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.