Şimdi Ara

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
7.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Echoes

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate

Akar.

kesinlike
  • Asgari ucrete denk geliyor hatda geciyor. Luks bize bu markalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 16 Ağustos 2012; 9:59:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu klavyesi dediğin dokunmatik olmaz.Dokunmatik oyuncu klavyesi mi olur lan oyuncu klavyesi dediğin takır tukur daktilo gibi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Respawn| -- 16 Ağustos 2012; 10:03:12 >
  • Biz hala metalik
  • * Ocakbatıran yemin ediyorum bunlar ya.

* Tamam ürünler kaliteli de el-insaf yahu.

* Bunlar nasıl fiyatlar arkadaşım aklım, hafsalam almıyor.

* Klavye+mouse 1.000 TL.

* Valla alıp kullanan varsa helal olsun ne diyeyim ki. Ben parayı yoldan toplamıyorum şahsen.
  • Mad Catz'in urununu tercih ederim.
    Acikcasi gorsellik benim icin islevin yaninda 0 kaliyor. 50 dolar daha fazla koyar ortaya her parcasini ayiraibldigim bi klavyeyi alirim...
  • Turkiyedeki fiyatini soyluyorum 600 civari bisey gene en pahali biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

dokunmatik klavye ne kadar zevk verir ki. Şunu yazarkenki çıkan tak tuk sesini arıyor insan

kafasız ekran dokunmatik sadece.

• Klavye güzel, fiyat kabul edilemez.
  • Yorumların yarısında klavye tamamen dokunmatik olarak algılanmış. 2. paragrafın ilk satırında yazıyor chiclet tipi Mac klavyelerinden sonra laptoplarda yaygınlaşan tip mekanik tuş takımı olduğu. Numpad kısmı sadece dokunmatik, bu da gerçekten güzel düşünülmüş. Lüks seven, alım gücü olan bence kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark2055 -- 16 Ağustos 2012; 11:44:55 >
  • Türkiye satıs fiyatı tahminen asgari ücrete tekabül ediyor

• Ekransızı 80 dolar ekranı herhalde çok pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Echoes

Akar.

ben hayatımda bunun kadar mühendislik kazası olan bir klavye daha görmedim.

deli ediyor bunun tuşları beni.

logitech akar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris_55 -- 16 Ağustos 2012; 13:50:50 >

• Çok beğendim. Enter tuşu büyük olsaydı ve virgül, enter'ın solunda i harfinin yanında olsaydı alırdım. Şu an tam klavye alma aşamasındayım. Standart dizilime sahip chiclet tuşlara sahip adam gibi klavye arıyorum. 200-300 lira bile olsa veririm ama bulamıyorum. Bir tek bunu buldum ama onun da tuş dizilimi standart dışı yine. Bunda da Enter'ın üzerinde virgül var ve Enter küçük:

İstediğim ve olması gereken standart tuş dizilimi ise şu:

Şahane işte ya. Enter ı büyük, Shift uzun, yön tuşlarının üzerinde boşluk var. Her şey tam olması gerektiği gibi. Bunu da beğenmiştim ama bunun kablosuzu olsa alırdım. Bunda da ışıklandırma var diye fiyat pahalı. Şimdi diyeceksiniz tabi 200-300 lira verebiliyorsun ama bu 50 liralık klavyeye pahalı diyorsun. Neye göre para verdiğime göre değişir. Aydınlatma benim ihtiyacım olmayan bir özellik. Zaten tuşlara bakmadan yazıyorum. Fakat yukarıdaki gibi tuşları chiclet şeklinde bir klavye olursa ve dediğim Standart tuş dizilimi olursa ve çok kaliteli olursa 200 lira veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 16 Ağustos 2012; 14:31:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Çok beğendim. Enter tuşu büyük olsaydı ve virgül, enterın solunda i harfinin yanında olsaydı alırdım. Şu an tam klavye alma aşamasındayım. Standart dizilime sahip chiclet tuşlara sahip adam gibi klavye arıyorum. 200-300 lira bile olsa veririm ama bulamıyorum. Bir tek bunu buldum ama onun da tuş dizilimi standart dışı yine. Bunda da Enterın üzerinde virgül var ve Enter küçük: Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate İstediğim ve olması gereken standart tuş dizilimi ise şu: Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate Şahane işte ya. Enter ı büyük, Shift uzun, yön tuşlarının üzerinde boşluk var. Her şey tam olması gerektiği gibi. Bunu da beğenmiştim ama bunun kablosuzu olsa alırdım. Bunda da ışıklandırma var diye fiyat pahalı. Şimdi diyeceksiniz tabi 200-300 lira verebiliyorsun ama bu 50 liralık klavyeye pahalı diyorsun. Neye göre para verdiğime göre değişir. Aydınlatma benim ihtiyacım olmayan bir özellik. Zaten tuşlara bakmadan yazıyorum. Fakat yukarıdaki gibi tuşları chiclet şeklinde bir klavye olursa ve dediğim Standart tuş dizilimi olursa ve çok kaliteli olursa 200 lira veririm.

hocam o a4tech türkiye' de satılıyor mu ? modeli nedir ? kaç lira ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 16 Ağustos 2012; 14:46:03 >

• İyi de adamlar bize satmayı planlamıyor ki oyun takımlarına satacak kaldı ki bu para onlar için hiç bile.
  • adam biraz daha karizma bir şekil verir. hiç futuristik durmuyor, sıradan klavye gibi tasarım yapmışlar. klavye güzel ama tasarım sıfır.

• her şeyin dokunmatiğini çıkarın :S

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35
    hocam o a4tech türkiye' de satılıyor mu ? modeli nedir ? kaç lira ?

KD-600L
  • ucuzmuş...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.