Şimdi Ara

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
7.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: League0fLegends

Tasarım olarak iyi hoş, güzel de kullanılabilirlik olarak nasıl olur önemli olan o. Sonuçta oyuncu klavyesi, oyun oynarken klavyeye bakmıyoruz. Hangi tuşa basıp basmadığımızı hissedebilmemiz gerekiyor.

Yalnız klavye tuşları dokunmatik değil, sadece köşede bir dokunmatik ekranı var.

Komple dokunmatik sandım. Fail oldum.

• quote:

quote:

quote:

Tasarım olarak iyi hoş, güzel de kullanılabilirlik olarak nasıl olur önemli olan o. Sonuçta oyuncu klavyesi, oyun oynarken klavyeye bakmıyoruz. Hangi tuşa basıp basmadığımızı hissedebilmemiz gerekiyor.

Yalnız klavye tuşları dokunmatik değil, sadece köşede bir dokunmatik ekranı var.

Problem yok hocam.

• Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate

Akar.
  • lycosa ile idare ediyoruz
  • Parası olan alır ne diyelim...

• Klavye çok hoş gözüküyor. Tasarım mükemmel. Tuş takımının mekanik olup olmadığı yazılmamış. Video ve resimlere göre tahminim mekanik klavye değil.

Şuan razer black widow expert Türkçe Q mekanik klavyesini kullanmaktayım. Klavye alacaklara tavsiyem birinci önceliğiniz mekanik klavye olmasıdır.

• Sonuçta oyuncu klavyesi, oyun oynarken klavyeye bakmıyoruz. Hangi tuşa basıp basmadığımızı hissedebilmemiz gerekiyor.

• İyi güzelde oyuncu, klavyesine mi para versin, mouse una mı, sistemine mi iyice kafamız karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinaTo

İyi güzelde oyuncu, klavyesine mi para versin, mouse una mı, sistemine mi iyice kafamız karıştı

Onu düşünecek adam bu tür 250 avroluk aletlerin yanından geçmez zaten. Ya parası olanlar alır ya da profesyonel oyunculuk yapan, bu işten para kazananlar alır.
  • Niye sadece parası olana gülüyor bu teknoloji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 15 Ağustos 2012; 5:35:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MinaTo

İyi güzelde oyuncu, klavyesine mi para versin, mouse una mı, sistemine mi iyice kafamız karıştı

Onu düşünecek adam bu tür 250 avroluk aletlerin yanından geçmez zaten. Ya parası olanlar alır ya da profesyonel oyunculuk yapan, bu işten para kazananlar alır.

Bu ve benzeri ürünler için söylemiştim. Klavyem lycosa fakat mouse um kaliteli olucak diye bir şey yok.

• quote:

quote:

quote:

allasen iyiguldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Razer bu fikrini klavye konseptine taşıması çok iyi olmuş tutar. Daha pro seviyelerinde yapılırsa yok satar.

• gereksizlikte son nokta.
    über gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohener

gereksizlikte son nokta.
    über gereksiz

bunu profesyonel derecede oyun oynamıyan birinin söylemesi çok doğal hatta ülkemizde oyun desteğinin 0 olduğunu düşünürsek bunu aldığımzda milletin gözünde afadersiniz keriz gözükürüz çok iyi seviyede dota oynıyan birisiyim türkiye ligini bırakmış durumdayım ama oynadığım kişilerde son model donanımlar bulunuyor iken ben ise burda plastik klavyelerle çaba vermekteyim bunda hep ülke farkı etkili tabikide
  • daha bu hafta gidip blackwidow ultimate aldım, bilseydim bunu beklerdim birkaç ay gerçi mekanik klavyenin ayrı güzelliği var.
  • Tasarımı ve ekranı güzel fakat tuş şekli oyuncuya göre değil. Bana pek gelmez. Yüksek tuşlu olcak bastığımı hissetmem lazım.
    Mekanik en güzeli aslında da çok ses yapıyor gece sıkıntı.
  • niye daha ince yapmamışlar şunu madem dokunmatik.

• quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Orijinalden alıntı: cohener

gereksizlikte son nokta.
    über gereksiz

bunu profesyonel derecede oyun oynamıyan birinin söylemesi çok doğal hatta ülkemizde oyun desteğinin 0 olduğunu düşünürsek bunu aldığımzda milletin gözünde afadersiniz keriz gözükürüz çok iyi seviyede dota oynıyan birisiyim türkiye ligini bırakmış durumdayım ama oynadığım kişilerde son model donanımlar bulunuyor iken ben ise burda plastik klavyelerle çaba vermekteyim bunda hep ülke farkı etkili tabikide

Hocam, bence burada biraz yaniliyorsunuz. Bende bir profesyonel DotA oyuncusuyum. DotA gibi oyunlarda klavye ve mouse her zaman ikinci plandadir. APM'niz yuksekse biraz daha klavye ve mouse on planda olabilir ama kolay kolay oyunu etkilemez. CS, CoD vb. oyunlarda donanim her zaman on plandadir. Son model donanim kullanmiyorum, kullanmak istemiyorum, elimin alistigi mouse ve klavye'yi yaklasik 6 senedir kullaniyorum, degistirmedim, degistirmeyi de dusunmuyorum.(Bozuldugu zaman, aynisini almisimdir her seferinde.) Onemli olan, elin yatkin olmasidir, marka veya model pek onemli degildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cashimist!

Dünkü Mad Catz'e 299 Dolar bayılacağıma buna basarım parayı, çok hoş olmuş. Razer'dan babam çıksa yerim.

Madcatz'in klavyesi bence de buna bin basar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.