Şimdi Ara

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
7.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam da diyordum 100,200 liralık bir şey olursa kesin alırım diye fiyatı görünce dumur oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Çok beğendim. Enter tuşu büyük olsaydı ve virgül, enter'ın solunda i harfinin yanında olsaydı alırdım. Şu an tam klavye alma aşamasındayım. Standart dizilime sahip chiclet tuşlara sahip adam gibi klavye arıyorum. 200-300 lira bile olsa veririm ama bulamıyorum. Bir tek bunu buldum ama onun da tuş dizilimi standart dışı yine. Bunda da Enter'ın üzerinde virgül var ve Enter küçük:

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate

İstediğim ve olması gereken standart tuş dizilimi ise şu:

Razer, dokunmatik ekranlı yeni oyuncu klavyesini tanıttı: DeathStalker Ultimate

Şahane işte ya. Enter ı büyük, Shift uzun, yön tuşlarının üzerinde boşluk var. Her şey tam olması gerektiği gibi. Bunu da beğenmiştim ama bunun kablosuzu olsa alırdım. Bunda da ışıklandırma var diye fiyat pahalı. Şimdi diyeceksiniz tabi 200-300 lira verebiliyorsun ama bu 50 liralık klavyeye pahalı diyorsun. Neye göre para verdiğime göre değişir. Aydınlatma benim ihtiyacım olmayan bir özellik. Zaten tuşlara bakmadan yazıyorum. Fakat yukarıdaki gibi tuşları chiclet şeklinde bir klavye olursa ve dediğim Standart tuş dizilimi olursa ve çok kaliteli olursa 200 lira veririm.

alttaki klavye benimkinin ışıklı olanı heralda benimda marka a4tech ama ben 15 milyona aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 99Lu Ergen -- 16 Ağustos 2012; 16:47:56 >

• Tasarım güzel görünüyo.
  • Razer yine yapmış yapacağını :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Orijinalden alıntı: cohener

gereksizlikte son nokta.
    über gereksiz

bunu profesyonel derecede oyun oynamıyan birinin söylemesi çok doğal hatta ülkemizde oyun desteğinin 0 olduğunu düşünürsek bunu aldığımzda milletin gözünde afadersiniz keriz gözükürüz çok iyi seviyede dota oynıyan birisiyim türkiye ligini bırakmış durumdayım ama oynadığım kişilerde son model donanımlar bulunuyor iken ben ise burda plastik klavyelerle çaba vermekteyim bunda hep ülke farkı etkili tabikide

Hocam, bence burada biraz yaniliyorsunuz. Bende bir profesyonel DotA oyuncusuyum. DotA gibi oyunlarda klavye ve mouse her zaman ikinci plandadir. APM'niz yuksekse biraz daha klavye ve mouse on planda olabilir ama kolay kolay oyunu etkilemez. CS, CoD vb. oyunlarda donanim her zaman on plandadir. Son model donanim kullanmiyorum, kullanmak istemiyorum, elimin alistigi mouse ve klavye'yi yaklasik 6 senedir kullaniyorum, degistirmedim, degistirmeyi de dusunmuyorum.(Bozuldugu zaman, aynisini almisimdir her seferinde.) Onemli olan, elin yatkin olmasidir, marka veya model pek onemli degildir.

söyle bi durum var hocam eski klavyem 20 liralık klasik klavyelerdendi ve geo ench chen tarzı herolarda 270-280 apm yapardım gel gelelim combatda tuşu görmediği olurdu ben orda biterdim mesela şimdi çok şükür ekonimimin yettiği kadarıyla biraz kaliteli bir şey alabildim de adam gibi elimi zorlamadan basıp halledebiliyorum

• o paraya oyun kasasi toplar ustunede klavye alirin breh!

• YALARIN
  • Dokunmatik panelde oyun skilleri var. Uygulama desteğini de aldı mı pvp manyağı olunur bununla:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cohener

gereksizlikte son nokta.
    über gereksiz

bunu profesyonel derecede oyun oynamıyan birinin söylemesi çok doğal hatta ülkemizde oyun desteğinin 0 olduğunu düşünürsek bunu aldığımzda milletin gözünde afadersiniz keriz gözükürüz çok iyi seviyede dota oynıyan birisiyim türkiye ligini bırakmış durumdayım ama oynadığım kişilerde son model donanımlar bulunuyor iken ben ise burda plastik klavyelerle çaba vermekteyim bunda hep ülke farkı etkili tabikide

Hocam, bence burada biraz yaniliyorsunuz. Bende bir profesyonel DotA oyuncusuyum. DotA gibi oyunlarda klavye ve mouse her zaman ikinci plandadir. APM'niz yuksekse biraz daha klavye ve mouse on planda olabilir ama kolay kolay oyunu etkilemez. CS, CoD vb. oyunlarda donanim her zaman on plandadir. Son model donanim kullanmiyorum, kullanmak istemiyorum, elimin alistigi mouse ve klavye'yi yaklasik 6 senedir kullaniyorum, degistirmedim, degistirmeyi de dusunmuyorum.(Bozuldugu zaman, aynisini almisimdir her seferinde.) Onemli olan, elin yatkin olmasidir, marka veya model pek onemli degildir.

söyle bi durum var hocam eski klavyem 20 liralık klasik klavyelerdendi ve geo ench chen tarzı herolarda 270-280 apm yapardım gel gelelim combatda tuşu görmediği olurdu ben orda biterdim mesela şimdi çok şükür ekonimimin yettiği kadarıyla biraz kaliteli bir şey alabildim de adam gibi elimi zorlamadan basıp halledebiliyorum

Haklisiniz hocam, o tarz herolarda etkili olabiliyor klavye ve mouse ama bunlar sadece istisna ornekler. Geri kalan cogu hero'da bunun eksikligini veya fazlasini yasamaniz pek kolay degildir.

• türkiyeye geldimi en a 600 tl olur bu
    parasına göre çok gereksiz..

• Muhteşem gözüküyor ama o fiyata değer mi tartışılır.
  • Razer klavye olayını aşmış mekanik klavyesi çok iyi ekranlı klavyesi fena durmuyor ama tuşladı hoşuma gitmedi bu tarz tuşlar notebook larda kullanıyor bildiğim ben daha belirgin daha yüksek tuşları seviyorum.

• Klavye çok güzel ama sırf küçük bir dokunmatik ekran için bu kadar para verilir mi tartışılır
  • Çok pahalı
  • Gereksiz de olsa Razer yapıyor be abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türklere haram böyle şeyler.

Logitech Wave devam.
  • Tam dokunmatik (var mı onu da bilmiyorum ama) o fiyata olsa neyse de küçücük bir bölümün dokunmatik olduğu klavyeye o para verilmez bence.
  • Bir firma çıkıp da elektronik klavye yapsa ne olur. Böylece klavyeyi istediğimiz dil ve kombinasyona göre ayarlayabilir, yok fe miydi, ku muydu diye aramak zorunda kalmazdık...

• tuşları hissetmem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

quote:

Orijinalden alıntı: Cashimist!

Dünkü Mad Catz'e 299 Dolar bayılacağıma buna basarım parayı, çok hoş olmuş. Razer'dan babam çıksa yerim.

valla strike 7, bu klavyeden kat kat iyi.

kesinlikle +1
    hatta strike 5 bile. Tabii ki bu kişisel gorusum. İnsanların farklı zevkleri vardır. Onlarda tartısılmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.