Şimdi Ara

<| Piranha Galileo 5.0 inç + 2 GB Dahili Hafıza + Bluetooth + Video In + Amigo (Yeni!!!) |> (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
42.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adres ekranında Q klavyeyi nasıl seçiyoruz arkadaşlar...

ben güncellemeleri yaptım arkadaşlar ama

http://www.webdenal.com/piranha-infinitihdb-5inc-gpsbluetoothfm-navig-_356191.html

bu şekilde gözükmüyor yol. neden acaba? başka ayarı mı var?
  • Klavye açıldığında altta diğer menüsüne tıklayın oradan seçebilirsiniz.
    Bu kavşak görünümleri her yerde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Klavye açıldığında altta diğer menüsüne tıklayın oradan seçebilirsiniz.
    Bu kavşak görünümleri her yerde yok

hocam klavye ekranında;

aA------%/!------TÜRKÇE--------TÜMÜ

seçenekleri var.

abd 'nin q klavyesini seçince ş,ç,ğ, biri harfleri seçemiyoruz.

senin dediğin ''DİĞER'' nerede?

saolasın şimdiden...
  • merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var..

1- eskiden escalade modeli vardı bende piranha'Nın. onla POİ'den mesela ''koza evleri'' yazdığımda hemen buluyordu. ya da ''kemer sitesi'' yazdığımda buluyordu. şimdi GALİLEO aldım ama onda bulmuyor. sebebi ne olabilir.

2- mesela 2 şeritli yolda ben aşağıya doğru iniyorum. navigasyonu açıp adres giriyorum beni yukarı çıkıyormuş gibi görüyor. ona göre rotayı çiziyor.

yardımcı olursanız çok seviniirm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden track

merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var..

1- eskiden escalade modeli vardı bende piranha'Nın. onla POİ'den mesela ''koza evleri'' yazdığımda hemen buluyordu. ya da ''kemer sitesi'' yazdığımda buluyordu. şimdi GALİLEO aldım ama onda bulmuyor. sebebi ne olabilir.

2- mesela 2 şeritli yolda ben aşağıya doğru iniyorum. navigasyonu açıp adres giriyorum beni yukarı çıkıyormuş gibi görüyor. ona göre rotayı çiziyor.

piranha cihazlar Başarsoft harita datası kullanır diğerinde olan bundada vardır.Mesela koza evleri yazıyorum 34 adet sonuç çıkıyor
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var..

piranha cihazlar Başarsoft harita datası kullanır diğerinde olan bundada vardır.Mesela koza evleri yazıyorum 34 adet sonuç çıkıyor

ÜSTAD BEN YAZIYORUM BENDE SADECE ''KOZA EVLERİ İETT DURAĞI'' çıkıyor poi'den.

güncellemeyide yeni yaptım 4-5 gün oldu daha...

• Birde poilere degilde normal bul /adres bul/şehir kısmına koza evleri yazmayı denermisiniz?
  • üstad öyle 13 tane buldu:=)

senin ki poi'den 34 tane bulmuş. bende niye böyle sorun var sence hocam?
  • quote:

üstad öyle 13 tane buldu:=)

ben poi den bulmadımki
  • quote:

quote:

üstad öyle 13 tane buldu:=)

ben poi den bulmadımki

heheh neyse hocam çok saolasın sorunumu çözdüğün için:=)
  • Arkadaşlar 4 sayfayı da okudum, Igo kutulu hali yok denmiş ve bu sürekli tekrar edilmiş.

Bu durumda bende ki Başarsoft'tan aldığım orijinal iki igo sahte. Kazıklandım? Hiç sanmıyorum iki adet aldım (yıl 2010) ve istediğim cihaza yükleyip yoluma devam etmekteyim. Güncellemeler çıkınca da toolbox'a takıp güncelliyorum.

Bir arkadaşın vista alırım ama xp kullanırım dediği konuda, buna "Microsoft izin veriyor", mahkemeler veya farklı bir yasallık değil. Bir çok yazılım ürününde böyle bir "hak" yok.

Saygılarımla.
  • Konu ile ne alakası var anlamadım ama başarsoft'tan aldığınız kutulu ürün igo2006+ ve PDA 'lar için.Sahte olduğunu bende sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Konu ile ne alakası var anlamadım ama başarsoft'tan aldığınız kutulu ürün igo2006+ ve PDA 'lar için.Sahte olduğunu bende sanmam

selam, pda diyorsunuz ama bir tanesini farklı gps yazılımı gelen ürüne kurdum çalışmakta ve güncellenmekte. diğerini arabamdaki pioneer setin üzerine kurdum o da çalışmakta...
  • Ben tekrar yazayım "igo'nun kutulu hali yok" geçmişi anarak yazı yazamayız.Dolayısı ile yazdığımız tarihte olan veya olmayan şeyleri yazıyoruz bilgi olarak.Artık NNG firması bu tip kutulu ürün yapmıyor.Sizin aldığınız ürün zaten 3-4 sene öncesine ait bir yazılım ve ürün o yazılımda genelde application.dat dosyası .exe yapılarak çalıştırılırdı vs.vs Geçmişte aldığınız ürünü şu anda alamıyorsunuz zaten,o nedenle alıyordunuz! yapıyordunuz! diyerek kafa karıştırmaya gerek yok bence
  • Yaklaşık 3 aydır galileo kullanmaktayım. Fm transmitter özelliği yok kullanılamıyor denilmiş. Fm transmitter özelliği kutu içerisinden çıkan çakmaklık şarj aleti takılıyken çalışıyor. Ayarladığınız frekansta başka yayın yoksa parazitsiz çalışıyor. Sebebide bağlantı kablosunu anten olarak kullanması olabilir. Ben böyle Kullanıyorum. Dezavantaj ise navigasyon yazılımı çalışırken mp3 çalıştırılamaması. İnşallah bilen birileri bu sorunu çözecek bir yöntem geliştirip paylaşır.

Saygılarımla.
  • Ben cihazıma yeni harita yüklemek istiyorum ancak bilgisayara bağlayıp naviextras toolboxı açtığımda cihazı görmüyor. Kutudan çıkan orjinal kabloyu ek kullanmadan direk bilgisayara bağladım. Sorun nerede bilmiyorum ama mutlaka halletmem lazım.
  • Arkadaşlar merhaba yeni piranha galileo aldım, naviekstras a kayıt oldum ama sora türkçe seçeneği gitti, şimdi de cihazı açop navigasyon girince İNİTİALİZATİON ERROR: NO LANGUAGE FİLES WERE FOUND şeklinde hata veriyor, nasıl çözüp cihazımı tekrar türkçe kullanabilirim.

anladığım kadarı ile dil dosyası gitti ne yapabilrim yardımcı olurmusunuz
  • http://www.piranha.com.tr/support_faq.php Buradaki Nav 163 nolu başlık size yardımcı olabilir.
  • teşekkür ederim ama olmuyor o şekildede, sanırım bir dil dosyasını cihaza kaydetmem gerekiyor,
  • pc nizde yedek almışsanız oradan geri yükleme yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.