Şimdi Ara

<| Piranha Galileo 5.0 inç + 2 GB Dahili Hafıza + Bluetooth + Video In + Amigo (Yeni!!!) |> (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
42.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu cihazı yeni aldım.başarsoftun haritası ve kutu üstünde I-GO 8 Myway yazıyor.Yani amingo yazılımı değil.Ben cihazın içnde hangi yazılım yüklü olduğunu nasıl anlarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terran48

Arkadaşlar ben bu cihazı yeni aldım.başarsoftun haritası ve kutu üstünde I-GO 8 Myway yazıyor.Yani amingo yazılımı değil.Ben cihazın içnde hangi yazılım yüklü olduğunu nasıl anlarım?

Eğer yanlış bilmiyorsam son dönemde hep igo8 yüklü geliyor.
  • forumdaki yoğun araştırmam neticesinde, ciddi teknik servis sıkıntısına rağmen fiyat-performans açısından en uygun ürünün bu olduğuna karar verdim.
    (5 inch, BT, FM transmitter, video , AV-İN, Başarsoft, İGO 8, 1600 mAh pil vs gözönünde bulundurunca)

Fiyat 210 -250 arası.

http://www.pazarland.com/pinfo.asp?pid=48802 (212 TL)

http://www.hizlial.com/outdoor/gps-navigasyon-cihazlari/piranha-galileo-5-0-yeni-nesil-i-go-amigo-3d-yazilim-bluetooth-video-in-2-gb-dahili-hafiza-navigasyon-cihazi_22.012.4272.0007.htm (239 tl)

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-galileo-50-inc-navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme-/ProductDetails.aspx?productId=otpirgalileo&categoryId=257643 (248 TL)

http://www.darty.com.tr/e_commerce/GPS/P-RANHA/GALILEO-5-NAVIGASYON-p-41100-c-17.htm?ref=akakce&v=1.9.6 (249 TL)

Almalı mıyım?

• Galileo siparişini verdim.
  • Piranha Galileo 5.0 inç GPS Navigasyon Sistemi + 128 MB DDR2 RAM + 2 GB
    Dahili Hafıza + Bluetooth + Video-In + FM Transmitter + Yeni i-GO™ 8
    3D-City + 81 İl Başarsoft™ Harita
    • Ömür Boyu Ücretsiz Harita Güncelleme
    • 1 Ay Ücretsiz Sigorta Hediye - Piranha navigasyon sistemleriaraçtançalınmaya ve diğer tüm kullanıcı hatalarına karşı (sıvı teması, düşme,kırılma) 1 Ay ücretsiz sigortalanmıştır.
    • 5 Yıl Garanti İmkanı (2+3 Yıl Uzatılmış, Toplamda 5 Yıla varanGaranti imkanı)
    • En Fazla 7 İş Günlük Servis Süresi Garantisi (Servis süresi 7 İşgününü geçerse cihazınızı birebir yenisiyle değiştiriyoruz.)

2009 Yılı En Çok Satan Başarsoft Haritalı Navigasyon Markası Ödülü
    2009 i-GO Top Seller Partner Award - Turkey
    Harita ve Yazılım Özellikleri:
    • 81 il, 548 ilçe tam detaylı güncel dijital Başarsoft™ haritası (% 100 Milli Harita)
    • Yaklaşık 500.000 civarında POI noktası desteği (Eczane, Hastane, Sinema, AVM, Otopark, Benzin İstasyonu, Tarihi ve Turistik yerler, mesire yerleri vb. adres bilgileri)
    • Yeni: Kaydet.com üzerindeki güncel POI noktalarını alabilme
    • Yeni: Yeni 3D-City İstanbul ve Konya harita desteği (İstanbul’daki yaklaşık 1.000.000 binanın 3D üç boyutlu görünümü) (Diğer şehirler yakında eklenecektir. Ankara, Bursa, İzmir, Adana…)
    Yeni: i-GO™ 8 3D-City Türkçe navigasyon yazılımı
    • Yeni: Yol tabelaları ve şerit bilgilerini gösterebilme özelliği
    • Yoldaki hız uyarılarını gösterebilme ve sesli ikaz
    • Türkçe sesli yol tarifi
    • Yoldan sapıldığında otomatik olarak yeni rota hesaplama
    Sirf Atlas IV 500 mHz ve DDR2 128 MB Ram ile bu işlemi rakiplerine göre çok daha kısa sürede yeni hesaplama
    • Gece ve gündüz ekran sürüş modları
    • Sık kullanılanlar, geçmişte gidilen yerler ve adres defteri
    • Kestirme (Kısa) veya ana yollardan (Kolay) gitme tercihine bağlı farklı rota çizebilme
    • Yaya, bisiklet, motorsiklet ve araba navigasyon kullanım modları
    • Similasyon desteği
    • Harita üzerinde 3D olarak arazileri gösterebilme (3D Landmark)
    • Pusula ve GPS konum bilgileri (Enlem, Boylam ve Yükseklik)
    • GPS uydusu üzerinden güncel tarih ve zamanı güncelleme
    • Yol bilgisayarı (Kalan mesafe, tahmini varış süresi vb bilgileri)
    • Yabancı ülkelerin haritalarını yükleyebilme
    Cihaz Özellikleri:
    • 5.0 inç Dokunmatik TFT LCD ekran (480x272 Pxl)
    FM Transmitter özelliği (Sesli yönlendirmeleri aracınızın FM radyosundan duyabilme)
    • Video-In (Arka park kamerası girişi)
    • Bluetooth özelliği
    • Gelişmiş multimedya özellikleri: Video, müzik, resim ve e-book dosyalarını açabilme
    • İnce tasarım (UltraSlim)
    • Rubber kaplama ile kullanıma bağlı oluşabilecek çiziklere karşı % 100 koruma ve şık görüntü
    • Yeni: 500 MHz Sirf Star Atlas IV işlemci (ARM11)
    • 2 GB Dahili Hafıza
    • 128 MB Dahili DDR2 Ram (Daha hızlı rota hesaplama ve uydu bağlantısı)
    • Yeni: Windows™ CE 6.0 tabanlı işletim sistemi
    • Sadece Piranha’da: SirfExpand™ Güçlendirilmiş dahili anteni ile daha hızlı ve güçlü uydu bağlantısı
    • 3.7V/ 1600 mAh Şarj edilebilir pil ile 3,5 saate varan uzun süreli navigasyon kullanımı
    Diğer Özellikler:
    • Araç içinde vidalama veya yapıştırma sorunu olmadan, cama monte için özel vakumlu ayak
    • Yüksek kaliteli dahili hoparlör
    • Ekstra kulaklık çıkışı

• cihaz geldi. Şarj işi bittikten sonra tüm özelliklerini deneyip izlenimlerimi, artıları ve eksileri yazacağım.
    1. fiyat 2. estetik 3. atlas 5 işlemci
  • quote:

Orijinalden alıntı: alketta

cihaz geldi. Şarj işi bittikten sonra tüm özelliklerini deneyip izlenimlerimi, artıları ve eksileri yazacağım.
    1. fiyat 2. estetik 3. atlas 5 işlemci

sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim çünkü forumda şimdiye kadar bahsedilen cihaz senin aldığın cihaz değildir i-go ve multimedia açısından tamamen farklı cihazlar
    hadi bakalım beğenirsen bende alabilirim
  • büyük ekranı pek sevmem ama genede güzel bir ürün...
  • Selamlar Ben bu ürünü yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum iş icabı pek fazla vakit ayıramıyorum fakat tam anlamıyla kullanmadığımı gördüm ürünü.

-Video formatını nasıl bulucam nasıl o boyutlara ceviricem nasıl formatını çeviricem bunları hiç bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

-Bir ikinci durumsa aldığım ürünün ise bir çok kulanıcı tarafından kötü bir ürün olduğunun söylenmesi baktığımda uyduya bağlanma durumu oldukça zayıf açıldıktan sonra yaklaşık 5 dakika geçmekte yön tarifini yapmak için diğer ürünlerdede böylemidir açıkcası bilmiorum.

-Ayrıca cafe,bar,eğlence mekanları,restaurantlar,gibi POI leri nasıl güncelleyebiliriz bunlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaiRongAo

Selamlar Ben bu ürünü yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum iş icabı pek fazla vakit ayıramıyorum fakat tam anlamıyla kullanmadığımı gördüm ürünü.

-Video formatını nasıl bulucam nasıl o boyutlara ceviricem nasıl formatını çeviricem bunları hiç bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

-Bir ikinci durumsa aldığım ürünün ise bir çok kulanıcı tarafından kötü bir ürün olduğunun söylenmesi baktığımda uyduya bağlanma durumu oldukça zayıf açıldıktan sonra yaklaşık 5 dakika geçmekte yön tarifini yapmak için diğer ürünlerdede böylemidir açıkcası bilmiorum.

-Ayrıca cafe,bar,eğlence mekanları,restaurantlar,gibi POI leri nasıl güncelleyebiliriz bunlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

- Cevap şu linkte tıklayınız
    - Bende bu cihazı kullanıyorum ve hiçde söylediğiniz gibi 5 dakikada bağlanmıyor. Bendeki cihaz hava kapalı olursa ne fazla 40 saniyede falan buluyor uyduları. Normalde ise 10 saniyeyi geçmiyor uyduları bulması.
    - Benim bildiğim kadarı ile poiler harita güncellemeleri ile güncelleniyor zaten. Sizin ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok bence. Bu konuda benim bilmediğim bir şey varsa bilen arkadaşlar mutlaka cevap vereceklerdir size.

• Arkadaşlar bende galileo aldım fakat fm transmitter olayını çözemedim. Telefonumu bluetooth ile bağladım ama teyp hoparlöründen bir türlü ses alamıyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız çoook sevinirim..
  • Selam
    Piranha Galileoda izlemek için cihaza convert edip film attım.Sonra filmi sildim.Fakat şimdi Navigasyon ekranına dokununca hiçbir hareket yapmıyor.Galiba navigasyon dosyalarının olduğu klasörün içini boşaltmışım yalnışlıkla,şimdi tekra
    r nasıl ekleyebilirim??
  • Arkadaşlar acil yardım ...Ürünü alalı 1 hafta oldu ürünün çalışmayan hiçbir fonksiyonu yok.Ancak navigasyon ve menü geçişlerinde aracıma bağladığımda ses seviyesi araç hopörleründen yeterli geliyor.Ancak içine yüklediğim müzikleri dinlemek istediğim zaman 2-3 katı ses azalıyor.Örneğin aracımın ses seviyesi 9 iken her türlü uyarıyı ve navigasyon modunu rahat kullanıyorum. Ancak müzik dinlemek istediğim zaman 21 seviyesine almam gerekiyor.Hatta müzik çalarken bu seviyede ses hala az geliyor ama telefon geldimi (eşleştirme sonrası müzik dinlerken) telefon ikazı çok yüksek oluyor.Kısaca sorun sadece müzik ve video modunda.Bu sorun sizde de varmı nasıl düzeltirim.
  • selam arkadaşlar bir şey soracağım.

bu galileo'da yol aşağıda linkini verdiğim İNFİNİTİHDB modelindeki gibi görünüyor mu? yoksa İNFİNİTİHDB modelinde mi var sadece...

ona göre alacağım galileo'yu. teşekkürler şimdiden...

http://www.webdenal.com/piranha-infinitihdb-5inc-gpsbluetoothfm-navig-_356191.html
  • @hidden track
    Verdiğin linkteki görüntü cihazla değil içinde yüklü olan haritayla ilgili. Bu görüntü başarsoftun en son sürümü.Bende de 1 sene önce aldığım galileo var yeni harita yükleyince aynı görüntüyü aldım. Dolayısıyla hangi cihaz sana uyarsa onu al.
  • @arif

çok saolasın bilgi için;=)

haritayı yüklemek kolay mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden track

@arif

çok saolasın bilgi için;=)

haritayı yüklemek kolay mı?

BURADAN indireceğiniz programla yükleye bilirsiniz
  • Bu cihazın içerisinde amigo var bunu İgo8 nasıl çeviririm, Avrupa haritalarını yukledim desteklenmeyen harita diyor
    yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanselim

Bu cihazın içerisinde amigo var bunu İgo8 nasıl çeviririm, Avrupa haritalarını yukledim desteklenmeyen harita diyor
    yardımcı olurmusunuz

Bu yasal olarak yapılamıyor malesef.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.