Şimdi Ara

<| Piranha Galileo 5.0 inç + 2 GB Dahili Hafıza + Bluetooth + Video In + Amigo (Yeni!!!) |> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
42.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

güzel kardeşim anlamadığın şeyler var ve inatla hayır ben anlamak istemiyorum diyorsun.Mantıklı düşün yerini bulabilirsen elini vicdanına koy...

ben sana diyorum ki

- yazılımı sebebiyle "navigasyon yazılımı sebebiyle" ben bu cihazdan memnun değilim ! ve bana yazılımı seçme hakkı verilmedi! yeni bu deyip dayatıldı.2 sene öncesinin cihazlarını mı alsaydım ?
    - illagal birşey yapmaya çalışmıyorum sadece araştırıyorum ve diyorum ki "çözümünün maliyeti neyse katlanacağım ama cihazımı değiştirmeyeceğim" cihazı değiştirip fiziksel özelliklerden feragat etmek saçmalık.

müsadenle bir sorum olacak.

kendine ait bilgisayarındaki windows dahil lisanslı kullandığın kaç program var ? mesela evdeki bilgisayarın hani şu masaüstü olan windowsu lisanslı mı mesela ?

saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: skrc

@imkansız

güzel kardeşim anlamadığın şeyler var ve inatla hayır ben anlamak istemiyorum diyorsun.Mantıklı düşün yerini bulabilirsen elini vicdanına koy...

ben sana diyorum ki

- yazılımı sebebiyle "navigasyon yazılımı sebebiyle" ben bu cihazdan memnun değilim ! ve bana yazılımı seçme hakkı verilmedi! yeni bu deyip dayatıldı.2 sene öncesinin cihazlarını mı alsaydım ?
    - illagal birşey yapmaya çalışmıyorum sadece araştırıyorum ve diyorum ki "çözümünün maliyeti neyse katlanacağım ama cihazımı değiştirmeyeceğim" cihazı değiştirip fiziksel özelliklerden feragat etmek saçmalık.

müsadenle bir sorum olacak.

kendine ait bilgisayarındaki windows dahil lisanslı kullandığın kaç program var ? mesela evdeki bilgisayarın hani şu masaüstü olan windowsu lisanslı mı mesela ?

saygılarımla..

çok güzel sormuşsun 1999 yılından beri pc var.. hiç birzaman kırık işletim sistemi kullanmadım şu anda kullandıgım 3 adet pc var ikisi masa üstü crea marka birinde vista starter yüklü geldi öyle kullanıyorum digerinde vista home basic yüklü neetbok da ise win7 starter yüklü bunların hepsi oem geldi ve oşekilde kullanıyorum virüsprogramı biri adsl kullanıyorum onların aylık 3 tl yanılmıyorsam ödüyorum trend micro virüs programı yüklü pclerimde ofis programları yok deneme süreleri bitti ve bende kurmadım bunlara inanmayacagınızı bildiğim halde yazdım yukarda allah var gerisi size kalmış
    gelelim navigasyon meselesine malesef firma cihaza hangi yazılımı koyarsa onu kullanmak zorundayız bunun şimdilik ben ıgo amigo yu begenmedim gidip ıgo8 satın alıp yükleyeyim demek gibi bir seçenegimiz yok he şunu da hatırlatayım ben kesinlikle pc den korsan olarak mp3 bile indirmem çocuklarımada sıkı sıkı tembikh ederim ve anlatırım ha bunun birinin cebinden görmeden parasını çalmışsınız ha bu lisanslı puragramları lisansları kırılmış olarak kullanmışsınız ikiside hırsızlıktır diye anlatırım .

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 22 Temmuz 2010; 11:21:08 >

• işte bravo tebrik ederim.

bende size diyorum ki bir çözümü olmalı.ve ben bunu parasını ödeyerek yapmalıyım."yapamazsınız" demenin bir sağlam sebebi olmalı.

sizinle anlaşamadığımız konu bu.
  • quote:

işte bravo tebrik ederim.

bende size diyorum ki bir çözümü olmalı.ve ben bunu parasını ödeyerek yapmalıyım."yapamazsınız" demenin bir sağlam sebebi olmalı.

sizinle anlaşamadığımız konu bu.

şimdi bu yazılımlar neredeyse firmaların cihazlarına göre derlenir o cihaz üzerinde test edilir gerekli düzenlemeler yapılır ve kullanılır hale getirilir ve tüketiciye satışa cıkar şimdi diyelim bir cihaz aldınız ve bu yazılımı satın alıp yüklediniz yazılım düzgün çalışmadı ne olacak firma sizin cihazınıza özel güncelleme yapamaz ve sadece o cihaza özel yazılım geliştiremez onun için bu sektör böyle en azından şimdilik
  • ama şu an bunu bile bilmiyoruz

birkaç gün önce "belki çalışmayacak memnun kalmayacağım ama denemek istiyorum" demiştim.birkaç sayfa geride kayıtlıdır muhtemelen.

bunu resmi olarak yükleyebilecek bir kurum kuruluş varsa yükletmek ve çalışmasını görüp ücretini ödemek istiyorum.

anlaşılmayan birşey yok sanırım.
  • quote:

ama şu an bunu bile bilmiyoruz

birkaç gün önce "belki çalışmayacak memnun kalmayacağım ama denemek istiyorum" demiştim.birkaç sayfa geride kayıtlıdır muhtemelen.

bunu resmi olarak yükleyebilecek bir kurum kuruluş varsa yükletmek ve çalışmasını görüp ücretini ödemek istiyorum.

siz bu sorunu cihazı aldıgınız firma ile görüştünüzmü??? yada arayıp sorun deyinki ben parasını verecegim ve cihazıma şu yazılımı yükletmek istiyorum acaba cevapları ne olacak ama eminim benim söylediklerimi söyleyecekler size

• quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

siz bu sorunu cihazı aldıgınız firma ile görüştünüzmü??? yada arayıp sorun deyinki ben parasını verecegim ve cihazıma şu yazılımı yükletmek istiyorum acaba cevapları ne olacak ama eminim benim söylediklerimi söyleyecekler size

garantisi varken illegal birşey yapmak istemiyorum piranha dan da ses seda çıkmıyor bunun amigo yu beğenmedim ben igo 8 istiyorum şimdi nasıl olacak ?????????

• quote:

Orijinalden alıntı: adamistr

quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

garantisi varken illegal birşey yapmak istemiyorum piranha dan da ses seda çıkmıyor bunun amigo yu beğenmedim ben igo 8 istiyorum şimdi nasıl olacak ?????????

ıgo lu cihaz alacaksınız yada cihazınızı üzerindeki yazılımla kullanacak sınız yasal olarak başka yolu yok
    iyi akşamlar

• görüştüğüm kişiler var.

piranha müşteri hizmetlerinden bir kişi mesajıma cevap verdi ve kısacası şu biz öyle bir yükleme yapmıyoruz.

illegale teşvik var söylemedi demeyin :)
  • Biri beni mi andı :)
  • Değerli arkadaşlarım;

igo primolu cihazlar ne zaman piyasaya sürülecek bir bilgisi olan varmı acaba özellikle piranha fuga veya galileo.

birde primo için igo8 ve amigonun birleştirilmiş çok güzel bir yazılım olduğu söyleniyor acaba doğrumu dört gözle bekliyorum...
  • arkadaşşlar bişey sorucam bende de piranha neo var i-go amigo yüklü, haritada mesela navigasyon yaparken eczaneleri (E) , otoparkları (P) vesaire harita üzerinde göremiyorum, uyuz oldum iyice normalde araçla giderken bunlar güzergahda grünmüyormu?? cihaza baktım POİ leri aktive et falan filan diye bir seçenekte yok, sizin i-go amigo yüklü cihazlarınızda da böylemi? hani sorunu cihazdamı, haritada mı yoksa amigoda mı öğrenmek istiyorum.. cihazda POİ ler var gitmek istediğini gösteriyor ama bunu harita üzerinde göstermiyor..
  • amİgo kullanan arkadaşlar sorunuzun cevabı için BURAYA TIKLAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 27 Ekim 2010; 21:16:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

amİgo kullanan arkadaşlar sorunuzun cevabı için BURAYA TIKLAYIN.

Hocam çok teşekkürler. Verdiğiniz linkteki açıklamaları okudum ve o sayfada verdiğiniz linkten gerekli programları indirdim ve cihazıma kuurdum. Çok güzel oldu, hatta süper oldu. Elinize sağlık.
  • DJ setting ayarları ingilizce olduğundan google translate den bakıp i,stediğiniz ayarı yapabilirsiniz..
  • Şu an bu ürünü en uygun nereden temin edebilirim acaba..
  • BURADAN

PIRANHA FUGA

PIRANHA GALILEO

PIRANHA QUATRO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 10 Kasım 2010; 12:50:38 >

• Vatana baktım fakat daha ucuzu varmıdır diye sormak istedim..?

Teşekkürler..
  • Arkadaşlar birisi media oynatıcıların tam olarak nasıl kurulacağını anlatabilir mi?

kendi yazılımı çok kullanışlı değil. Ben bluetooth vasıtası ile sesi aracıma aktarıp ordan dinleyecem zaten. Yani ses seviyesi ile bi derdim yok. Ama şu kurulumu nasıl yapacaz onu bi anlatabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.