Şimdi Ara

***Peugeot 504 klubü*** (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
86
Cevap
3
Favori
40.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

1976 model Peugeot 504 L 1.8 araç aldım .Araç koldan vites dikdörtgen ekran, arabamın kaportası düzgün fakat kapı içleri ve koltuklarının yapılması gerekiyor ,

Ankara'da önerebileceğiniz döşemeci var mıdır ? yada çıkma koltuk kapı içi elinde olan varsa değerlendirebilirim
     ***Peugeot 504 klubü*** ***Peugeot 504 klubü***

• Merhabalar,
    504' ün stoplarını arıyorum fakat bir türlü bulamadım. Çıkma fln farketmez artık. Yardımcı olabilecek var mı ?
  • konuyu biraz hortlatalım :)

Merhaba,
    libya'da yaşıyorum,ve pejonun 504,404 gibi eski modelleri burada oldukça fazla kullanıyorlar,pickup olarak kullanılanları bile var.yedek parça konusunda Türkiye'de bulamadığınız parçaları buradan temin edebilirim,valizime sığdıgı sürece :)

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prop

konuyu biraz hortlatalım :)

Merhaba,
    libya'da yaşıyorum,ve pejonun 504,404 gibi eski modelleri burada oldukça fazla kullanıyorlar,pickup olarak kullanılanları bile var.yedek parça konusunda Türkiye'de bulamadığınız parçaları buradan temin edebilirim,valizime sığdıgı sürece :)

Saygılar.

Hocam merhaba,
    1976 model Peugeot aracım var resimlerinin bir kısmı da bu sayfada var zaten :),
    nikelajlı sağ sol yan ayna, arka stoplar, öne sinyal lambalarını ne kadara getirebilirsin?
    Eğer böyle bir iyilik yaparsan çok minnettar olurum :)
  • merhaba
    sanayiye bi uğrayım,nedir ne değildir bilgisini veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prop

merhaba
    sanayiye bi uğrayım,nedir ne değildir bilgisini veririm.

Tamam hocam bilgi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.