Şimdi Ara

***Peugeot 504 klubü*** (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
40.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski mahallede vardı ama adam fazla çıkarmazdı arabayı .
  • coupe si çok hoş türkiyede var mıdır ki acep
  • Ben hiç görmedim ama Büyük şehirlerde olabilir belki
  • slm arkadaşlar peugeot 504 77 model dizel yedek parçalarını nerden bulabilirim kaporta ve mekanik aksamları yardımcı olursanız sevinirim elinde 504 dün yedek parçası olan arkadaşlarda yardımcı olabilir saygılar
    yasin koşulan 542 317 31 56- 535 254 71 51
  • Bana araba sevdasını aşılayan otomobil. 1974 modeli ilk aracımdı. Gidişi mükemmeldi. Bu araçlarda dikkat edilecek en önemli yerler şanjman ve diferansiyel sorunsuz olmalı. Bir de ön amortisör kuleleri zamanla metal yorgunluğu vs şişiyor ve araç öne doğru çöküyor. Zaten duruşu belli eder hemen. Yine de bugün bile temizini bulsam alabileceğim bir modeldir. Motor üzmezseniz 500 bini devirir. Sorunsuz hizmet eder.

Peugeot ne yazık ki yeni modellerde aynı kaliteyi koruyamadı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccumali -- 3 Ağustos 2009; 23:52:07 >
  • babamın ben doğduğum zaman (1980'de) 1972 model peugeot 504'ü varmış...hala fotoları durur...lacivertmiş...ardından ford vs başka arabalardan sonra 1989'da 1976 model metalik gri renk 504 almıştı yine;hatırlıyorum çok bakımlı tertemizdi...1992'de beyaz şahin modasında satıldı...gerçi şahine de 6 ay binebildi ya(alışmış adam avrupa arabaya,hatırlıyorum kazık gibi bu araba derdi:)ford taunus 2000gts'ye döndü kuştan sonra...

başlığı görünce içim cız etti...çocukluğum gözümün önüne geldi...hatta bir keresinde bir akrabamıza ödünç vermişti babam biryere gitsin diye,dönüşte anahtarı babama verirken arabayı nasıl beğendiyse çok rahat kullanımı falan 2 saat övmüştü arabayı...babam ben 407 alırken de çok sevindi..."çok rahat arabadır pejo,fransızlar kibar insanlar olduklarından arabaları da zariftir" dedi durdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 4 Ağustos 2009; 0:38:38 >

• selamlar arkadaşlar. 504 peugeot efsanesi olarak. ve cocuklugumun otomobili olarak bende hep yer etmıstır. naptım ettim .bir 504 buldum ve nostalji amaclı aldıgım aracı günümüz şartlarında bile keyifle sürebilmenın tadını cıkarıyorum. Tabii çok sıkıntı cekebılecegımı düşündüğüm konuda yedek parça ihtiyacı idi. fakat nette gezinirken. bir yedek parça sitesi buldum . çok ilgililer. Telefon açtım görüştüm. Aradıgım tüm parçaları 2 gün içinde bana ulaştırdılar.www.birdeburada.com .tanısmak için taksimdeki merkezlerine gittim. Peugeot ve citroen üzerine yedek parça ile ilgili çalışan bir firma. Siteye 504 ürünlerını henüz koymamıslar fakat kendileri ile tanısınca şimdi kafam parça bulma konusunda daha rahat. 504 hayranlarına belki faydası olur diye. paylaşmak istedim.

Saygılarımla ;

• Ortamı renklendirelim biraz 504 ün katır gibi bir araba olduğunu söylemeye gerek yok. Afrika, amerika ve arjantin versiyonları

***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***

• Bu araçların Avrupa ülkelerinde fiyatları bir hayli kabarık. Bizde ise malesef hurda parasına satılıyor. Yeni araç merakımızdan eskileri hemen bırakıveriyoruz.www.mobile.de sayfasından Almanya da 504 lerin fiyatları dudak uçuklatır cinsten. 10 - 15 yaşlarındaki daha yeni araçlar 300-500 euroya giderken 504 ler 2000- 3000 euro lardan başlayan fiyatlarda...
  • 504 ün devam modeli olan 505 ler için de bir sayfa açtım arkadaşlar,<buraya da görüşlerinizi bekliyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_34691586/tm.htm
  • dedemın yanlıs hatırlamıyorsam 1979 model station wagon direksiyondan vitesli 504 u vardı. kendısı galerıcı oldugu ıcın araba aşırı temız ve duzgundu.
    3. sıra koltuk vardı ve 7 kısı asırı rahat bı sekılde yolculuk edebılıyodu. keşke satılmasaydı. hala özlüyorum arabayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

coupe si çok hoş türkiyede var mıdır ki acep

coupesi gerçekten müthiş bir araç, bu başlıkta yazdığım günden beri araştırıyorum sadece 1 tane görebildim onu da hurdaya çıkarmışlar yarısı yoktu aracın yazık etmişler, kimdir nedir diye sordum soruşturdum zamanında bir Fransız büyükelçisinin aracıymış, artık görev süresi mi dolmuş vefat mı etmiş bilmiyorum araç ülkemizde kalmış, bizim öküzler de heba etmiş güzelim aracı bulursam alma projem sabit durmakta

• 504 lerde kullanılan aluminyum alaşım jantlardan arıyorum arkadaşlar, aracı hurdaya çıkan ya da elinde olan varsa pm den msj atsın. Teşekkürler.
  • bu da benim 504

***Peugeot 504 klubü***
  • güzel araç dostum kaç model
  • 1975 gl
  • Benim ilk aracım bu aracın aynısıydı 74 renk aynıydı, çok güzel kaçardı , daha sonra amerikan tampon filan yapmıştım ama sene 93 falandı parçaları çoktu piyasada o zaman.
  • arkadaşlar konuyu yeni gördüm :) bizdede açık mavi 504 var 2000motor ve cidden bu arabayı sürmenin keyfi çok başka hele o motor sesi insanı öldürüyo :) bu arabayla hiç unutmadığım bir anımda var bilirsiniz bu araba kemikli olduğu için kazaları kaldırır yani sert bir arabadır sanırım yarım direkli, arkadaşlarla mangala gittik ve arkadaşım arka bagajdan mangalı çıkartmak istemiş sonra yanıma geldi olm bagajı niye kitledin açta mangalı alalım dedi bagaj açıktı ama açamamış bagajı:D bagajı açmak için biraz sert yapmanız gerekir bu arabada öyle yeni arabalara benzemiyo hatta uzun süre bagajı açıp kapatırsanız kas bile yapabilirsiniz :D:D
  • soylukan'ın projesi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.