Şimdi Ara

***Peugeot 504 klubü*** (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
40.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün köprüde gördüm bende birtane, yanılmıyorsam 5 kişi torun torba seyahat ediyorlardı, hiç fena da gitmiyordu ne motor var bunlarda
  • biz 9 kişi binmiştik birkez. Abimde üniversitedeyken rekor denemesi yapmışlar 15 kişi binip halı saha maçına gitmişler
  • quote:

Orjinalden alıntı: BySerkan

504 cc benimde ilgimi çekti biraz araştırdım bu siteyi buldum;

http://www.504cc.com/

***Peugeot 504 klubü***

Site güzelmiş sağolasın, 504 coupe'ye tam olarak 'hakkını alamamış bir klasik' diyebiliriz sanırım, çizgileri gerçekten muhteşem bir araç ve eminim bir pininfarina coupesi olduğu için de sportif altyapısı da çok sağlam bir araçtır. Türkiye ye geldi mi şu an faal durumda olan varmı acaba

• Arka sinyaller katletmiş bütün tasarımı :(
  • Arkadaşlar bugün bizim 504 ü sürdüm biraz inanırmısınız onca zamandır çalışmayan araba 3 saniyede tek marşda çalıştı ben bile bu kadarını beklemiyordum. Biraz turladım araçla biraz kirlenmiş yıkamaya gittim ama talihsizlikten su kesintisi varmış neyse bayağı bi fotoğraf çektim biraz kirli ama kusura bakmazsınız artık. Fotoğrafları birazdan ekliyorum
  •  ***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRHaN50 -- 25 Haziran 2008; 20:02:06 >

***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRHaN50 -- 25 Haziran 2008; 20:25:57 >
  • Kontak sol tarafta, far ve silecek kolu aynı koldan sol tarafta, sinyal sağ tarafta, sinyal kolunu kendinize çekince korna çalıyor.
     ***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***
  • arka ve on koltuklarda ayağınızı gerin yatar gibi uzanın yinede sığarsınız, arkaya oturdugunuzda makam arabası gibi diz mesafesi var.
    hava ızgaraları hareketli.
     ***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***
  • km göstergesi 99.999 da kendiliğinden sıfırlandı ve şu an 18.000 yani toplamda 76 model bir araç olmasına rağmen 117.000 kmde :)
     ***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***
  • fotoğraflar için çok sağol, 117 bin km de olması sizin için büyük bir şans, araç gördüğüm kadarıyla gayet diri, tabi motorun sesini duymak isterdim nasıl çalıştığına dair, yanılmıyorsam birkaç yerinde pas mevcut bunlardan kurtulup, alt aksamı da pastan korursanız aracınızla daha çok uzun seneler geçirebilirsiniz. Şimdi merak ettiğim şu; benim gördüğüm 504 lerin bazılarında koldan vites vardı bu opsyonel bir özellik miydi yoksa donanım paketi ile mi geliyordu, bir de aracın teknik verileri nedir, motor hacmi
  • 1970cc motor hacmi var ama beygirini felan bilmiyorum 504 GL modeli belki buradan internetten bulabiliriz. Bizimki fransadan ilk geldiğinde normal vitesmiş 4 ileri vites koldan vites hakkında bilgim yok. Ayrıca ewet araçta bazı noktalarda pas var ve Araç park halindeyken acemi bir şöforun çarpması nedeniyle sol ön farın orda çok hafif ezik vardı şimdilik basta ile duruyor bir kaç yeri daha pastan kurutulunca o bölümler boyanacak.
  • Videoda çekecektim aklımdaydı ama arabayla ilgileneyim süreyim derken unutmuşum :D Birkaç gün sonra videoda eklerim, motor sesi bayağı tok ve güçlü bir ses
  • gaz pedalı yeter ya aynı BMW lerdeki gibi. şahane zevk sürüş zevki verir.. 504 süper... bundan 2 hafta önce ankara demetevlerde bi işim vardı park halinde 3-4 defa gördüm. aklıma düşmüştü. süper araba fln die. burda topik açmışsınız üstüne. iyi bi tesadüf.
  • Yok mu artıran?
  • bunun yeni modelini çıkarsalar, çok güzel olur..
  • bir tane almayı düşünüyorum, alırken nelere dikkat etmem gerekir acaba bir bilgisi olan var mı. bir de piyasası nedir bunların?
  • 3 milyar civarı satıldıgını duydum ama araştırmak lazım tabi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.