Şimdi Ara

Pasaport Kaydı Yapıldıktan Kaç Gün Sonra Telefon Kullanıma Açılır? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
5
Favori
178.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende bugun 4 gibi e devlet üzerinden kaydımı yaptım. Sorgulatinca kayıtlı diyo. Hattim Avea ne zaman açılır. Baska bi hat denemeli miyim. Kendi hattımı deneyince servis yok diyo geldi daha 2 saat oldu ama yarın icin Turkcelle denemeli miyim ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akın_akın

Arkadaslar bende bugun 4 gibi e devlet üzerinden kaydımı yaptım. Sorgulatinca kayıtlı diyo. Hattim Avea ne zaman açılır. Baska bi hat denemeli miyim. Kendi hattımı deneyince servis yok diyo geldi daha 2 saat oldu ama yarın icin Turkcelle denemeli miyim ??

hocam normalde açılması 48 saati buluyor 48 saat sonra açılmazsa başka hat takıp denersin
  • Suan 24 saat olucak açılmadı neyse yarına artık :) sagolun

• 20 gün önce türkcell de pasaport kaydı yaptırdım mcks de imei sorgulattığımda hala geçici olarak kayıt altına alınmış olup evraklar kontrol aşamasında diyor. Cihaz açılır mı. Benzer durumla karşılaşanlar veya bilgisi olanlar lütfen bilgilendirebilir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredesway -- 28 Ağustos 2013; 12:14:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredesway

20 gün önce türkcell de pasaport kaydı yaptırdım mcks de imei sorgulattığımda hala geçici olarak kayıt altına alınmış olup evraklar kontrol aşamasında diyor. Cihaz açılır mı. Benzer durumla karşılaşanlar veya bilgisi olanlar lütfen bilgilendirebilir mi.

kaydı kendi pasaportunla veya bizzat bı yakınınınkiyle mi yaptırdın yoksa bu net uzerınden satıs yapanlarla mı?
  • Arkadaşlar acil yardım...
    2 ağustos ta pasaport kaydını yaptırdım ama hala şebeke gelmedi. BTK dan sorguladığımda bayi tarafından geçici kayıt yapılmış BTK tarafından inceleme aşamasında yazıyor.
    Osmaniye nın bahçe ilçesinde çalışıyorum, Osmaniye de çekiyor ama başka ilçelerde çekmiyor sadece il merkezinde çekiyor o da sürekli gidip geliyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: gedik.31

Arkadaşlar acil yardım...
    2 ağustos ta pasaport kaydını yaptırdım ama hala şebeke gelmedi. BTK dan sorguladığımda bayi tarafından geçici kayıt yapılmış BTK tarafından inceleme aşamasında yazıyor.
    Osmaniye nın bahçe ilçesinde çalışıyorum, Osmaniye de çekiyor ama başka ilçelerde çekmiyor sadece il merkezinde çekiyor o da sürekli gidip geliyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi şimdiden teşekkürler...

AVEA'lıysan olur böyle şeyler

Ben dün (2 eylül)de pasaporta kayıt yaptırdım hala telefonum açılmadı. Biraz önce Turkcell hattımı taktım telefon açık sonra Hay avea senin diye türkü söylemeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JookerTurk

quote:

Arkadaşlar acil yardım...

AVEA'lıysan olur böyle şeyler

Ben dün (2 eylül)de pasaporta kayıt yaptırdım hala telefonum açılmadı. Biraz önce Turkcell hattımı taktım telefon açık sonra Hay avea senin diye türkü söylemeye başladım.

Hocam bende 4 eylülde yaptırdım hattım avea. Sizinki kaç güne açıldı?
    Hattım başka telefonda çalıştı ama, kendi telefonumda başka sim deneyemedim.

Edit: Başka bir avea hattı denedim gene servis yok dedi.
    Benim sim kartım diğer telefonda düzgün çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 6 Eylül 2013; 14:01:40 >

• HOCAM BEN AVEA İLE VODAFONE DENEDİM AMA ACABA TURKCELL ÇEKER Mİ HİÇ DENEMEDİM AÇIKCASI. ONU Bİ DENERİM PEKİ BU NORMAL Mİ SİZCE YANİ TEKNİK SERVİSE VERMEK İSTEMİYORUM SIFIR TELEFON GÜVENEMİYORUM HERKESE
  • quote:

HOCAM BEN AVEA İLE VODAFONE DENEDİM AMA ACABA TURKCELL ÇEKER Mİ HİÇ DENEMEDİM AÇIKCASI. ONU Bİ DENERİM PEKİ BU NORMAL Mİ SİZCE YANİ TEKNİK SERVİSE VERMEK İSTEMİYORUM SIFIR TELEFON GÜVENEMİYORUM HERKESE

Baska bir konuda yazılmıs . Bende aynı şekilde aveaya imei ve tel numarası iceren bir talep actirdim , telefonu kaydettirdigimi vb anlattım 1 gune duzeldi.

• peki sizce ben ne yapmalıyım vodafone u arıyorum bizden yana bi sıkıntı yopk diorlar
  • quote:

peki sizce ben ne yapmalıyım vodafone u arıyorum bizden yana bi sıkıntı yopk diorlar

sorununuz düzeldi mi?
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    cevap 24 gün geçti sanırım böyle bi sorunun kalmadı

ertesi gün açılmıştı.
  • quote:

ertesi gün açılmıştı.

süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

ertesi gün açılmıştı.

süper

• infest06 kullanıcısına yanıt
    yaaa hayır açılmıyo bu telefon en sonun da parçalayacağım sinir oldum bu telefona haa 3. aya girdik hala açılmadı telefon
  • arkadaslar kolay gelsın yurtdısından ıphone 5s aldım ama tel 1 ay sonra kapandı bugun pasaport onayı yaptırttım bı arkadasa ama btk ımeı sorgulama yaptıgımda kayıt dısı oldugu nelırlenen ımeı yazıyor sonradan duzelır mı ne zaman acılır
  • e devletten btk ya girip imei kaydını kendim oluşturdum.
    başvurunuz başarıyla oluşturulmuştur diyor tahminen ne zamana açılır ?
  • akın_akın A kullanıcısına yanıt
    dostum senin telefon kayıttan ne kadar sonra açıldı ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.