Şimdi Ara

odea bank tan 2500tl ye kadar Vatan bilgisyaradan masrafsız kredi.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
17
Favori
136.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cvp için teşekkürler

Benim bulundugum yerde vatan yok internet alışveriş imkanı yokmu dur
  • senpaituyun kullanıcısına yanıt
    Malesef sadece odeabank şubesi olan vatan bilgisayar mağazalarında geçerli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryan cohen

Malesef sadece odeabank şubesi olan vatan bilgisayar mağazalarında geçerli .

öğrenciye veriyorlar mı hocam ? şimdi mesaj attım ek bilgi lazım falan şubeye gelin diye cevap geldide..
    şuan 3 tane kredi kartım var herhangi bir sorun yok zaten henüz çok olmadı kartları alalı.. belgeleyebileceğim gelir yok dediim gibi öğrenciyim vermezlerse ugrasmıyım bosuna ??
  • varmı kampanya zira yarın cuma da yarın ugrasakmı ??
  • Ek bilgi falan yazısı geldiyse bu krediyi kullanamıyorsunuz hocam malesef ...
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Yarın sevgililer günü olması münasebetiyle indirim olmasını bekliyoruz ...
  • 5s almayın bekleyin 6 yı patlatırsınız :D

Herifler krediyle iphone alıyor. git ihtiyacını karşılayan bişey al krediyle hava atma. Motora binip teyp taktıranlar gibi durdugunuzu düşünüyorum
  • ryan cohen R kullanıcısına yanıt
    eywallah hocam :)
  • Ben de bilgisayar toplayacaktım ama bonus kartım olmadığı için başka kartların kampanyasını bekliyordum. Bu kampanyayı gördüm ama detaylı bir açıklama görmemiştim.

2.500,00 TL ye kadar hiçbir ekstra ücret ödemiyoruz değil mi? Hala emin olamıyorum... Yani dosya masrafı falan da mı yok?... 2.500,00 TL yi 12 taksitte ödeyecek şekilde alıyoruz ve toplamda yine 2.500,00 TL ödüyoruz öyle mi?
  • öğrenci adama vermezler di mi? adıma hiç bir şey yok devlet kredisi hariç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Ben de bilgisayar toplayacaktım ama bonus kartım olmadığı için başka kartların kampanyasını bekliyordum. Bu kampanyayı gördüm ama detaylı bir açıklama görmemiştim.

2.500,00 TL ye kadar hiçbir ekstra ücret ödemiyoruz değil mi? Hala emin olamıyorum... Yani dosya masrafı falan da mı yok?... 2.500,00 TL yi 12 taksitte ödeyecek şekilde alıyoruz ve toplamda yine 2.500,00 TL ödüyoruz öyle mi?

Aynen bütün soruların cevabını vermişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryan cohen R kullanıcısına yanıt
    Şimdi benden ek bilgi istediler, çalışıyorum aile şirketinde, bonus kredi kartım banka hesabım var, kimlikle başvurursam muhakkak vermeleri lazım...

• bende tablet almayı planlıyordum. iyi fiyatlı alabileceğimiz ürün varmı arkadaşlar. hemde parasını kullanmış oluruz ?
  • Ben vatandan alıveriş yapmak istemiyorum ama nakit lazım o yüzden başvuracağım. 750 liralık alışveriş yapmak isteyen olursa 625 liraya yaparım. geri kalanı da nakit olarak ben kullanacağım.
  • Aylık yaklaşık 2.000 TL maaş alan bir çalışan ve üniversite öğrencisiyim.2 kredi kartım var ve toplam limiti yaklaşık 4.000TL + üstü... Kredi çekecektim , bunu gördüm ve az önce mesaj attım Yine olumsuz , yine olumsuz
  • çok mantıksızlar bence..
    bedava para satmaya çalışacaklarına, k.kartına vatanda 500 -1000tl vb alışverişe 50-100 tl puan deseler alırdık kartlarını indirim için.
  • açıkçası durum neyi gösteriyor bilinmiyor oturduğum il de odeabank olsa halledicem istanbula gittiğimde denerim artık bende.
  • Yanliş anlatilmiş... Açiklim

Hemen Hemen Herkese 3 bin Tl onayliyorlar ... İstedikleri dosya masrafi ve faiz uygulamak 36 ay vade ile 3900 liraya geliyor..Ben faiz ve dosya masrafi ödemek istemiyorum derseniz vadesiz kullanabilceginiz bir limit veriyorlar bana 1400 TL Tanimladilar vadesiz 12 taksit..

1700 TL Kullansam 36 Aya böluyorlar vade farki ve faiz aliyorlar işin kurnazligida burda başliyor zaten...

Özetle : 3000 BİN Tl onaylandi gidip 2500 TL Sini faizsiz kullanayim diye birşey yok. Size bir limit tanimliyorlar genelde 1400 1200 TL Arasi Onu faizsiz kullaniyorsunuz

Dedikleri limit üstüne cıkarsaniz dosya masrafi ve faiz masraflari ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 15 Şubat 2014; 3:34:09 >
  • FurkanKizi. Sagolasin uyarı için bugün gidelim bakalım ama bu kampanya ile.ilgilimi bilmiyorumda vatanın sitesinde bu hafta bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Yanliş anlatilmiş... Açiklim

Hemen Hemen Herkese 3 bin Tl onayliyorlar ... İstedikleri dosya masrafi ve faiz uygulamak 36 ay vade ile 3900 liraya geliyor..Ben faiz ve dosya masrafi ödemek istemiyorum derseniz vadesiz kullanabilceginiz bir limit veriyorlar bana 1400 TL Tanimladilar vadesiz 12 taksit..

1700 TL Kullansam 36 Aya böluyorlar vade farki ve faiz aliyorlar işin kurnazligida burda başliyor zaten...

Özetle : 3000 BİN Tl onaylandi gidip 2500 TL Sini faizsiz kullanayim diye birşey yok. Size bir limit tanimliyorlar genelde 1400 1200 TL Arasi Onu faizsiz kullaniyorsunuz

Dedikleri limit üstüne cıkarsaniz dosya masrafi ve faiz masraflari ekleniyor.

O kadar müşteriye bu şekilde satış yapıldı. Hepside 2500 tl ye kadar sıfır faiz ve masraf ile kullandılar.

Zaten ilk başta mesaj atarken ne kadar kredi istediğinizide belirtiyorsunuz.

Kurnazlık bunun neresinde?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.