Şimdi Ara

odea bank tan 2500tl ye kadar Vatan bilgisyaradan masrafsız kredi.. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
17
Favori
136.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Oktaymese

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan 08

beyler ben şimdi başvuru yaptım 2000 TL 36 ay ön onay çıktı. vadesini düşüremiyoruz diyorlar. yeni yasa mı ne çıkmış gelir gider durumunuza göre belirleniyor diyorlar. bunlar ne biliyo benim giderimi ben 12 ayda da 9 ayda da öderim sıkıntı olmaz ama vade düşüremiyoruz diyorlar. sizde de oluyor mu yeni başvuranlar var mı?

MMKREDI TC 3280 e gonderın bide, orda vade seceneklerı daha uygun. Denızbank, medıa mark işbirliği

bulunduğum il de medıa markt yok. bu aralar bir işim doğru gitmiyo yaw

• 2500 lik kredim var onun 1500 harcayip 1000 lira bankamatikten çekebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    600 tl harcayip Geri kalanini cekersin ben 600 harcadim 4400 cektim.

• mehdrive kullanıcısına yanıt
    Çok iyi hocam , alt limit 600 mü yoksa 40 lik alışveriş yapsam gerisini çekmek istesem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 2 Mart 2016; 12:39:42 >
  • tüm şubelerde olsa bende iohone 5s alacaktım telefon ihtiyacım oluştu. faiz gerçekten yok ise .
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    12 ay için 120 lira gibi bir faiz var, eger odea bank 9 ay faizsiz veriyor mesaj atarsanız işleminiz vatan şube de gerçekleşir

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

12 ay için 120 lira gibi bir faiz var, eger odea bank 9 ay faizsiz veriyor mesaj atarsanız işleminiz vatan şube de gerçekleşir

12 ay 120 tl , 9 ay faizsiz ise 9 ay almak mantıklı hocam. hala devam ediyor mu bu kampanya? bir de limit 2500 mü? iphone 6s düsünüyorum.
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    Evet 2500 e kadarbu faiz ve ya faizsiz alabiliyorsunuz . Üstüne faiz değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

600 tl harcayip Geri kalanini cekersin ben 600 harcadim 4400 cektim.

Hocam odeabank MH aradı ve harcamam bana çıkan krediden daha az olursa, kalan tutarı nakit alamayacağımı söyledi.
    Sadece vatan bilgisayar harcamalarında geçerli olduğunu söyledi.
    Olayın bu kısmını nasıl aşıyoruz ?.
  • vatanı aradım 125 tlfaiz var dediler. sıfır faiz yok mu dedim. o olayda banka kredi kartı çıkartıyormuş borçlu bir şekilde onu ödüyormuşuz. o zamanda kart kullanım ücreti fln çıkartırlar aynı hesaba gelir diye düsünüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 4 Mart 2016; 10:46:26 >
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    Orasını müşteri temsilcisine sor hocam 1 mesaj atıp alicaksiniz bilgileri bu kadar hazirci olmayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ryan cohen

Adana Seyhan Vatan Bilgisayarda olduğum için sorularınızı kısaca cevaplamaya çalışayım . Kredi kullandırma durumu şu şekilde :

Vatan boşluk TC Kimlik no yazıp 8444 e mesaj atıyorsunuz . Size gelen onay mesajından sonra , en az 750 tlsini vatan bilgisayarda kullanmak kaydı ile 2500 tl ye kadar 12 ay vadeli 0 faiz , 0 dosya masrafı ile kredi kullanıyorsunuz.

Soru : 3000 tl onaylandı . 0 faiz ile kullanabilir miyim ?
    Cevap : Hayır . 2500 tl ye kadar 0 faiz ile kullanırsınız. 2500 tl nin üzerinde ki tutarlarda kredi kullanırsanız dosya masrafı ve faiz ödersiniz .

Soru : 2500 tl onaylandı. Hepsiyle alışveriş yapmak zorunda mıyım ?
    Cevap : Hayır. Örnek veriyorum 1500 tl sini kullanıp 12 taksitte ödeyebilirsiniz. Dilerseniz diğer kısmı nakit olarak bankadan alabilirsiniz . Dilersenizde sadece 1500 tl kullanırısınız.

Soru : Odeabanka özek indirimler var mı?
    Cevap : Evet sadece Odeabanka özel indirimlerimizde oluyor . Mesela bazı cihazlarda %25 iken indirim oranı , Aynı ürüne ödemeyi Odeabank ile yaptığınız zaman %30 oluyor . Tabii ki her üründe olmuyor ama çoğu üründe oluyor.

Bazı arkadaşlar kredili mevduat hesabı açıyorlar falan demişler. Yok öyle birşey . Size anında hazır kredi yazan bir kart veriyorlar onunla pos cihazından parayı çektiyorsunuz. Tek çekim olarak gerçekleşiyor işlem siz bankaya 12 ay taksitle ödüyorsunuz.

Sormak istediğiniz birşey varsa yarın ben bankacı arkadaşlara bizzat sorarım .

iyi günler. ya ben de akıllı tel almak istiyorum 700 tl' ye kdr. mesaj attım odeabank' tan aradılar, ama çalışmıyorum deyince kredi veremeyiz dediler. ama 1 ay önce mesaja olumlu cvp gelmişti, 5000 tl kredinizin önonayı olumludur diye. o zmn da çalışmıyordum. annem de çalışmıyor ama o mediamarkt+denizbank' tan almıştı kredi. acaba vatan' a gidip stantdan başvursam kredi çıkar mı ya da çıkması için napmam lazım? kendi adıam işyerim var ama ailemden gizli çekeceğim krediyi, öğrenmelerini istemiyorum. enpara.com da reddetti başvurumu.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.