Şimdi Ara

odea bank tan 2500tl ye kadar Vatan bilgisyaradan masrafsız kredi.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
17
Favori
136.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben kendi çektiğim krediden bahsediyorum diğerlerini bilemem

ha şuda var ben 3 ay önce çektim belki yeni prosödür değişmişdir
  • Nakit Bedava Topkapı, Bostancı, İzmir Bornova, Ankara Söğütözü ve Bursa Nilüfer Vatan Mağazaları'ndan alınan 750 TL ve üzerindeki ürünler için geçerlidir. En düşük Nakit Bedava tutarı 750 TL olup, vade farksız satış 2.500 TL'ye kadardır.

sadece mağazadan alışverenler için faizsiz kredi.
  • 2500 nakit mi veriyorlar yoksa alışveriş mi yaptırıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar okudum bişey anlayamadım,şimdi her önüne gelene veriyorlar mı ? kredi puanım yüksek ama normal kredi alırken istenilen gelir belgesi falan getirin diyorlar mı ?
    artı para mı veriyorlar yoksa mağazaya gidip alışveriş mi yapıyoruz biri aydınlatabilir mi ? gidip bi tane 5s alıp nakite çevirmek istiyorum,öğrenci adama verirler mi bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaduran06

Nakit Bedava Topkapı, Bostancı, İzmir Bornova, Ankara Söğütözü ve Bursa Nilüfer Vatan Mağazaları'ndan alınan 750 TL ve üzerindeki ürünler için geçerlidir. En düşük Nakit Bedava tutarı 750 TL olup, vade farksız satış 2.500 TL'ye kadardır.

sadece mağazadan alışverenler için faizsiz kredi.

Arkadaşlar sadece saydığınız mağazalarda geçerli değil bu uygulama.

Mesela Antalya (Konyaaltı) mağazasında da mevcut banka personeli.

Her önüne gelene vermiyorlar.
  • 3000 TL verdi bana ön onay olarak gidip alsammi bise ya of nerden actiniz konuyu

• Kredi basvurunuzun degerlendirilebilmesi icin ek bilgilere ihtiyac duyulmaktadir. Nufus cuzdaniniz ile birlikte subemize bekliyoruz.

Bıze vermedıler

• quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

2500 nakit mi veriyorlar yoksa alışveriş mi yaptırıyorlar

yanıt bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fds14 F kullanıcısına yanıt
    Şimdi aradılar beni alt limit 750 tl vatandan en az 750 tl bişe alman gerekiyor geri kalan tutarı sanırım karta yatırıyorlar ben öyle anladım
    Nerden aradıysam kadın kaç kere aradı 5 dk içinde kredi onaylandı hemen gidip ürünü alabilirsiniz dedi sanki yangından mal kaçırıyoruz ben krediyi tanımlıyorum filan dedi dur bi saniye dedim o anda ağzımdan donanımhaberden gördüm dedim kampanyayı o ne diyor kapatın ben sonra arayın dedim öyle kaçtım şimdi ne alsam diye düşünüyorum en iyisi iphone almak lazım sıkışırsak ilerde sattıgımızda çok zarara girmeyiz hiç değilse
  • Arkadaslar ben 3000 tl tanımlattım biraz nakit ihtiyacım vardı aylık 107 tl 2100 tl ye iphone 5S alıcam geri kalanda kredi kartının borcunu kapatırım aylık 100 lira güzel güzel öderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Şimdi aradılar beni alt limit 750 tl vatandan en az 750 tl bişe alman gerekiyor geri kalan tutarı sanırım karta yatırıyorlar ben öyle anladım
    Nerden aradıysam kadın kaç kere aradı 5 dk içinde kredi onaylandı hemen gidip ürünü alabilirsiniz dedi sanki yangından mal kaçırıyoruz ben krediyi tanımlıyorum filan dedi dur bi saniye dedim o anda ağzımdan donanımhaberden gördüm dedim kampanyayı o ne diyor kapatın ben sonra arayın dedim öyle kaçtım şimdi ne alsam diye düşünüyorum en iyisi iphone almak lazım sıkışırsak ilerde sattıgımızda çok zarara girmeyiz hiç değilse

vatan normal fiyatlarına bindirim yapmış, haliyle 750 liralık ne alırsanız alın o bindirim yüzünden pahalıya almış olcaksınız. vatanla odeabankta o normal fiyattan pahalıya aldığınız tutarı kırışcaklar.
    en kaba ve herkesin anlayabileceği şekilde yazdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün vatan Topkapı şubesinde aynı olayı İphone almak istediğimde öğrendim. Bazı arkadaşlar fiyatlara bindirme yapıldığını söylüyor ama İphone 5s i 2100 liraya satıyorlar ve en ucuz da piyasada o fiyat zaten. Aynı fiyata medimark ta var oraya gittim sonrasında onlarda da benzer uygulamayı dosya masrafsız deniz bank yapıyor ama 2000₺ 12 aya 240₺ vade farkı istiyor. Bilginize

• BDDK uyuyor mu şuna bir el atsın.
  • Bankanın kredi vermesi insanların ürün almasında size ... çıkan ne anlamıyorum. Millet market alışverişinden giyim alışverişine kadar karışacaksınız utanmasanız. İsteyen kredi çeker, isteyen 10 tane kredi kartı alır. Saçma sapan bilgi alma konusunun içine etmeyin. İnsanlar burada saçma sapan bir kanun karşısında nasıl %0 faiz ile ürün alabileceğini öğrenmeye çalışıyor. ben dahil odeabank'ın bu hizmeti sunmasını tebrik ediyorum. Bu hizmet olmasa bilgisayar alamayacağım gibi yapmak zorunda olduğum bir çok şeyi gerçekleştiremeyeceğim, gerek dersler gerek başka durumlar. Çoğu kesimin satıcı-alıcı insanında bu saçma yasa yüzünden sorun yaşadığını biliyoruz.
  • Asgari ücretliler iphone almasıncılar nerde bi kişi gördüm şimdilik.. Ben öğrenci halimle alasım tutu bu fırsat varken.
    Şimdi para harcamicak adam 750 den tel alcak sırf kredi için sonra o krediyide bi güzel yicek borçdu kumardı batacak.Taksit karşıtları milleti düşünürler de kına yakacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccguven -- 11 Şubat 2014; 4:09:39 >
  • Simdi benim 3000 tl nakite ihtiyacım vardi bu tam denk geldi.750 sine urun alacakmisim da ne alacagim ? Alip satmam lazim 750 ye ne alinir ki burda cabuk satılan
  • 2500 lira diyor 3000 lira almak için ne yapıyorsunuz?
  • Arkadaşlar benden gelir belgesi istediler telefonda sordular. Yok dedim. O zaman veremeyiz dediler.

Gelen mesaj ÖN ONAY Mesajı. Arayıp kişisel bilgilerinizi soruyorlar en sonda gelir belgesi soruyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Simdi benim 3000 tl nakite ihtiyacım vardi bu tam denk geldi.750 sine urun alacakmisim da ne alacagim ? Alip satmam lazim 750 ye ne alinir ki burda cabuk satılan

Hocam gönderdiğin mesajda ön onay geliyor bana 3000 tl gelmişti telefondan aradılar işte ne kadar kullanmak istiyorsunuz vs ben 3000 tl dedim sonra topkapı vatana gittim 2.katta standları var hemen işleme aldılar hiç bekletmeydi oydu buydu yok 10 dk içinde hesap kartına para yattı ordan size banka kartı veriyorlar şifresini alıp kullanıyorsunuz.
    Ben 3 bin tl için 36 ay taksit yaptım 5s aldım benim kredim ve kredi kartlarım fazla oldugu için 1000 lirada nakit lazımdı onuda halletmiş oldum..

3 bin lira için 99 tl dosya masrafı aldılar.3 Yıl içinde 740 TL Faiz aldılar yani yılda 246 lira faiz hiç bişey değil
    Aynı krediyi geçen yıl garantiden çekmiştim 1500 tl faiz almıslardı 3 yıl için

• Arkadaşlar ben de başvurdum, çalışan olduğum için yüksek miktarlı kredi onayladılar. fakat ben alacağım telefon fiyatı kadar (1.500 tl) kredi istedim. faiz yok, masraf yok, tek tek sordum görevli bayana.

akşam gidip vatan bilgisayardan teslim alacağım istediğim ürünü, eğer herhangi başka söylemedikleri bir şey çıkmazsa bu kampanya gayet güzel olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.