Şimdi Ara

odea bank tan 2500tl ye kadar Vatan bilgisyaradan masrafsız kredi.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
17
Favori
136.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Yanliş anlatilmiş... Açiklim

Hemen Hemen Herkese 3 bin Tl onayliyorlar ... İstedikleri dosya masrafi ve faiz uygulamak 36 ay vade ile 3900 liraya geliyor..Ben faiz ve dosya masrafi ödemek istemiyorum derseniz vadesiz kullanabilceginiz bir limit veriyorlar bana 1400 TL Tanimladilar vadesiz 12 taksit..

1700 TL Kullansam 36 Aya böluyorlar vade farki ve faiz aliyorlar işin kurnazligida burda başliyor zaten...

Özetle : 3000 BİN Tl onaylandi gidip 2500 TL Sini faizsiz kullanayim diye birşey yok. Size bir limit tanimliyorlar genelde 1400 1200 TL Arasi Onu faizsiz kullaniyorsunuz

Dedikleri limit üstüne cıkarsaniz dosya masrafi ve faiz masraflari ekleniyor.

Mesela ben bugün Avcılar'da bulunan VatanBilgisayar şubesine , saat 20.00 gibi gitsem kimlik ile.Bana direkt kredi onaylanır mı ? 3 Bin TL çok işime yarayacak para bu aralar...

Kredi kartı borclarıyla boğuşuyorum.Babam biraz ders almam için harçlığı kesti - maaşta alıyorum diye -. Bana sorumluluk duygusu aşılamak mı istiyor , nedir bilmiyorum ama annemin kartını da hep asgari yatırmaya başladı parası olmasına rağmen.

Birazda suç bende , 10 Bin tL'Den fazla para harcamışım kredi kartlarından bir senede...Bunu 3-4 ay önce öğrendi...Aramızı düzelttik ama para kullanmayı öğrenene kadar sana benden para yok dedi...

Ne yapsam bilmiyorum

Sigorta primlerim 1800 - 2000 TL arası yatıyor.Primlerle filan maaşım 2000 TL' civarı oluyor.Acaba ODEABANK bana kredi verir mi

• Şimdi ben bugün gidip duruma bağlı olarak 2500-3000 arası alışveriş yapıcam.

1- Vatanın sitesinde yazan %30 indirim, kredi kartına (axess) geçerli mi?
    2- Geçerli değilse de insiyatif kullanıp, kredi kartıyla %30 indirim yapma şansları var mı ?
    3- Odea bank kredisiyle 2500 TL kredi çekip geri kalan tutarı nakit olarak ödeyebilir miyim ? (%30 indirimli)
  • ARKADASLAR YAZIYORUM HERSEYI..

MESAJ ATIP NE KADAR ISTEDIGIMIZI BELIRTMIYORUZ O IHTIYAC KREDISI YANLIS BILIYORSUNUZ.

KIMLIKLE GIDIP MLSF CEKIYORSUNUZ MESAJDAN SONRA ARANACAKSINIZ 444 8 444. ONLAR ON ONAYI ALDIKDAN SONRA GIDIP KULLANABILIRSINIZ EGER ARAMADARSA SIZ ARAYIP ONAYLAYIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.440 tl Cıktı bana

Ben 750 tl sını kullanadım 4 TB HARDISK felan aldım ıste tamamladık 750
    dıger kalan tutar ıse hesapta

gayet mantıklı bence IHTIYACI OLAN kacırmasın derım hıc degılse nakıt para gecıyor elınıze
  • babamın adına başvuruda bulunabilir miyim ?

kimliğini alıp sadece ben gidebilirim çünkü babam felç hastası.
  • Ken B. kullanıcısına yanıt
    babanıza geçmiş olsun...

maalesef yapamazsınız, kendisinin imzası gerekli... ama vekaleti varsa sizde o zaman olabilir.
  • Banada mesajda 3000 tl ön onay mesajı geldi.. Bundan sonra tam olarak ne yapıyoruz aşamayı kısaca anlatır mısınız ?
  • Vatanda beyaz eşya var idi bir zamanlar şimdi yok heralde değil mi???

• quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

Banada mesajda 3000 tl ön onay mesajı geldi.. Bundan sonra tam olarak ne yapıyoruz aşamayı kısaca anlatır mısınız ?

vatana gidiyorsunuz eger onay mesajından sonra tekrar aranmadıysanız vatandakı odea bank yetkılısının yanında tekrar mesaj atıp 2 dk ıcerısınde aranıyorsunuz,
    kaç lıra tanımladıklarını soyluyor yetkılı sıze soruyorlar ne kadar gerekıyor sizde atıyorum 1600 tl tanımladılara 1600 hepsını kullanamk ıstıyorum dıyorsunuz 750 tlsını vatanda kullanıp dıger kalan tutar hesaba yatıyor...
  • herhangi bir belge maaş bordro vs gibi şeylere gerek varmı sadece kimlik yeter mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

herhangi bir belge maaş bordro vs gibi şeylere gerek varmı sadece kimlik yeter mi ?

Kimlik yeterli ama riskli olarak goruyorsa seni maas bodrosu isteyebiliyor

• ryan cohen R kullanıcısına yanıt
    hocam hafta sonuna tekrar %30 gelir mi ?
  • arkadaşlar ben 2500 tl kullandım şimdi kart verdiler bu kartla parayı nereden çekeyim. odebank şubesi çok az etrafımda da yok bilen var mı acaba ?
  • Ben az önce aradim, Mesaj içeriği;

Kredi basvurunuzun degerlendirilebilmesi icin ek bilgilere ihtiyac duyulmaktadir. Nufus cuzdaniniz ile birlikte subemize bekliyoruz.

Geldiyse eger , bostancidaki banka görevlisi kredi cikmaz dedi.. Boşuna gitmeyin.

• Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    min. vatandan 750 TL alışveriş yapmanız lazım. Birde mesajlamı 2500 verdiler?
  • Peki kalan parayı hangi atmden cekcegiz :) ykb akbank denedim olmadı tamamını cekemiyorum deli oldun yaa

• Besiktas barbaros bulvarinda var atm si

• Antalyada geçerli mi değil mi arkadaşlar ? Bir acıklık getirebilirsek sevinirim 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

hocam hafta sonuna tekrar %30 gelir mi ?

Odeabank a %30 olur çok yüksek ihtimal

• Bana 2500 verdiler 208 tl taksitle haftasonunu bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.