Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 'Snapdragon S4 işlemcili fiyat/performans telefonu' video inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiya'nin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokia'yı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97'sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!

sen ne saçmalıyorsun telefonu geniş kitlelere ulaştıran marka NOKIA'dır... Apple dahil tüm markalar NOKIA'ya patent ücreti öder + APPLE denen kurtlu elma telefon işine 2007 yılında girdi fason ürettiriyor... alık Çin'liler olmasa iPHONE olmazdı... tüm özellikleri kısıtlı olurdu olsa bile... adamlar maliyeti düşürünce istedikleri özelliği maliyet endişesi olmadan koyabiliyor... diğer markalar maliyete göre tasarlıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiyanin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokiayı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!
    Ne demek istiyorsunuz Nokia yokken Apple mı vardı ya da Nokiadan önce Apple mı hakimdi piyasaya?

Ben küçükken bile Apple vardı, nokia yeni yeni telefon satmaya başladı. Zaten dedelerimizin elinde bile Apple var dikkat edersen. Şüphesiz ki o (Apple); yaratılan şirketlerin en yücesidir. Cenabahak her daim onu yüceltecek ve saygınlığını yükseltecektir.

Ne içtiysen istiyorum

DH misafirine sesleniyorum öncelikle git ilk önce Fethullah Hocadan veya başka bir hocadan ders al, İslam ve Kur'an ile dalga gecilmeyeceğini öğren. Daha sonra Mesut Çevik'in hazırladığı "Efsane 10 Telefon" videosunu izle bak bakalım hiç Apple var mı? Daha sonrada git Mesut Çevik'ten biraz "Telefonların Tarihi" hakkında ders al. Ve son olarak ben hiç dedemin Apple kullandığını görmedim. Eğer 3310 ve 1110 Apple değilse. Dedeme sorsam Apple ne diye "O ne lan? Ne bileyim ben." der. Mümkünse bu siteye bir daha girme!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebrigiryan -- 29 Ocak 2013; 11:35:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Marjinal takılıp ilgi çekmeye çalışanların tuzağına düşmeyin.
  • quote:

Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiyanin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokiayı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!

http://inciswf.com/bitmediniz.swf

• adam şaka yapmış anlamamışsınız yuh

• quote:

Orijinalden alıntı: mobi

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiyanin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokiayı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!
    Ne demek istiyorsunuz Nokia yokken Apple mı vardı ya da Nokiadan önce Apple mı hakimdi piyasaya?

Ben küçükken bile Apple vardı, nokia yeni yeni telefon satmaya başladı. Zaten dedelerimizin elinde bile Apple var dikkat edersen. Şüphesiz ki o (Apple); yaratılan şirketlerin en yücesidir. Cenabahak her daim onu yüceltecek ve saygınlığını yükseltecektir.

Ne içtiysen istiyorum

DH misafirine sesleniyorum öncelikle git ilk önce Fethullah Hocadan veya başka bir hocadan ders al, İslam ve Kur'an ile dalga gecilmeyeceğini öğren. Daha sonra Mesut Çevik'in hazırladığı "Efsane 10 Telefon" videosunu izle bak bakalım hiç Apple var mı? Daha sonrada git Mesut Çevik'ten biraz "Telefonların Tarihi" hakkında ders al. Ve son olarak ben hiç dedemin Apple kullandığını görmedim. Eğer 3310 ve 1110 Apple değilse. Dedeme sorsam Apple ne diye "O ne lan? Ne bileyim ben." der. Mümkünse bu siteye bir daha girme!

Mesut Çevik'in hazırladığı "Efsane 10 Telefon" videosunu izle bak bakalım hiç Apple var mı? demişsinde yine Mesut Çeviğin hazırladığı 2012'nin en iyi telefonları videosunda neden 2.sırada iphone5 var? zaten 1.sırada telefon olmadığı için biz şuna en iyi sırada diyelim. Arkadaşlar hepiniz birbirinizle çelişiyorsunuz biri der nokia yokken apple vardı. Birider apple dünki bebe bişe yapamaz nokia daha iyi. Şöyle birşey varki evet nokia çok telefon satmış bir firma. Ancak günümüzde gelin görinki iphone fiyatına ragmen daha cok satılmakta cünkü nedeni daha hızlı calısması. Ha bu nokianın kötü oldugu anlamına gelmez örneğin lumia920 gerek donanımı,gerek kamerası, gerek saglamlıgı,gerek hassas ekranıyla gerçekten iyi bir telefon, lumia620 de iyi bir telefon orta seviye telefonlara göre ancak bunu apple karşılaştırmak yanlış, çünkü apple'ın orta segment diye bir şeyi yok yılda bir telefon çıkarır oda en iyisi olmak içindir, 3gs ile kıyaslamış birisi 3gs orta segment bir telefonmu? bu telefonla kıyaslamak yanlış kaç sene öncesinin teknolojisini. Oyüzden bence bırakın böyle saçma tartışmaları.

• iyide misafir arkadaş ironi yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsons

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne içtiysen istiyorum

Mesut Çevik'in hazırladığı "Efsane 10 Telefon" videosunu izle bak bakalım hiç Apple var mı? demişsinde yine Mesut Çeviğin hazırladığı 2012'nin en iyi telefonları videosunda neden 2.sırada iphone5 var? zaten 1.sırada telefon olmadığı için biz şuna en iyi sırada diyelim. Arkadaşlar hepiniz birbirinizle çelişiyorsunuz biri der nokia yokken apple vardı. Birider apple dünki bebe bişe yapamaz nokia daha iyi. Şöyle birşey varki evet nokia çok telefon satmış bir firma. Ancak günümüzde gelin görinki iphone fiyatına ragmen daha cok satılmakta cünkü nedeni daha hızlı calısması. Ha bu nokianın kötü oldugu anlamına gelmez örneğin lumia920 gerek donanımı,gerek kamerası, gerek saglamlıgı,gerek hassas ekranıyla gerçekten iyi bir telefon, lumia620 de iyi bir telefon orta seviye telefonlara göre ancak bunu apple karşılaştırmak yanlış, çünkü apple'ın orta segment diye bir şeyi yok yılda bir telefon çıkarır oda en iyisi olmak içindir, 3gs ile kıyaslamış birisi 3gs orta segment bir telefonmu? bu telefonla kıyaslamak yanlış kaç sene öncesinin teknolojisini. Oyüzden bence bırakın böyle saçma tartışmaları.

arıza mısın? telefon denince... efsane markalar denince NOKIA, MOTOLROLA, ERICSSON markası dışında fazla seçenek olmaz... Apple hiç bir zaman efsane telefon üretmedi... ürettiremedi... ne içiyorsan söyle yasaklatalım... 90'ların ve 2000'lerin efsane markaları belli... Apple asla o listeye giremez...

• Anlamak istememişsin galiba ben zaten efsane telefonlarda iphone var felan demedim:) en iyi telefonlarda var dedim. iyi oku saçmalamadan cevap ver
  • quote:

Forum sakin(?)leri bu arkadaşın dalga geçtiğinin farkındasınız değil mi? Hayır çok ilginç cevaplar gelmiş adamı iPhone'a iman ediyor falan sanmışsınız atarlanmışsınız hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow93 -- 29 Ocak 2013; 13:35:40 >
  • quote:

Anlamak istememişsin galiba ben zaten efsane telefonlarda iphone var felan demedim:) en iyi telefonlarda var dedim. iyi oku saçmalamadan cevap ver

saçmalayan sensin efsane = en iyi demek iyi olmasa efsane olmaz... 4s'teki ses sorununu hatırla 4'te anten sorununu hatırla 5 ise tamamen farklı olay... Çin versiyonunda bükülme sorunu var... ancak youtube araması Amerika'dada olduğu izlenimi veriyor... Apple = pişmanlık... en iyi asla Apple değildir...

• kardeşim çok kalın bu telefon ya :S

• Bak dostum bize Mesut Çeviğin bir videosundan örnek verdin. Bende sana cevap olarak yine mesut çeviğin videosundan örnek verdim.

http://www.youtube.com/watch?v=FUVhtjMpOjQ bu senin bahsettiğin video
    http://www.youtube.com/watch?v=OmdjAQpauk0 bu benim bahsettiğim video

daha neyin kafasını yaşıyorsun merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

kardeşim çok kalın bu telefon ya :S

nesi kalın? kapak değişiyor batarya değişiyor... ışık efekti olsa tam olacakmış...

+
    iphone akıllı telefon değil internet telefonu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 29 Ocak 2013; 13:55:49 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne içtiysen istiyorum

Ben iPhone'un önceki senelerde çıkarttığı telefonlara bir şey demiyorum ki. Bu Apple'a tapın diyen arkadaş Nokia'dan önce Apple'ın piyasaya hakim olduğunu ve dedelerimizin bile Apple(!) kullandığını söylüyor. Sence de garip değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

quote:

nesi kalın? kapak değişiyor batarya değişiyor... ışık efekti olsa tam olacakmış...

+

saçmalama ayfon bir numara
  • @mobi dostum o arkadaş ironi yapmış anlamamış kimse:D yanlız günümüzde bazı dedeler gerçekten iphone kullanıyor:D 2elle tutuyor dokunmaya çalışıyor felan. Ben sadece şunu diyorum evet iphone bugün isteğe göre, uzun süre kullanım sağlayan en iyi cihaz olabilir, ancak nokiada wp8 ile kendisine bu pazardan pay çıkarmaya çalışıyor, lumia920 donanım olarak evet iyi ancak wp8 bu donanımı kullanacak kadar birşey sağlamıyor, sadece internet,kamera,navigasyon ve birkaç oyundan başka birşey sunmuyor kullanıcılara, e bunların hepsi (1gb ram istemeyen oyunlar,kamera performansı ve corning gorilla glass hariç) lumia620dede var azaltılmış şekilde olsada aradaki fiyat farkına bakılırsa bence 920 almak yerine 620 almak daha mantıklı. wp8 alıp birşey yapamadıktan sonra 1650lira verilmez
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

quote:

+

saçmalama ayfon bir numara

atma putperest Apple'a tapın diye yorum yazacak kadar embesil olan misafire uyup saçmalama... Apple hiçtir...
    sen kurtlu elmaya tapınmaya devam et...

• quote:

Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiya'nin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokia'yı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97'sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!

buraya teknoloji forumu tapinak degil.amerikaya kadar yolun var burada kalabalik yapma.

• quote:

@mobi dostum o arkadaş ironi yapmış anlamamış kimse:D yanlız günümüzde bazı dedeler gerçekten iphone kullanıyor:D 2elle tutuyor dokunmaya çalışıyor felan. Ben sadece şunu diyorum evet iphone bugün isteğe göre, uzun süre kullanım sağlayan en iyi cihaz olabilir, ancak nokiada wp8 ile kendisine bu pazardan pay çıkarmaya çalışıyor, lumia920 donanım olarak evet iyi ancak wp8 bu donanımı kullanacak kadar birşey sağlamıyor, sadece internet,kamera,navigasyon ve birkaç oyundan başka birşey sunmuyor kullanıcılara, e bunların hepsi (1gb ram istemeyen oyunlar,kamera performansı ve corning gorilla glass hariç) lumia620dede var azaltılmış şekilde olsada aradaki fiyat farkına bakılırsa bence 920 almak yerine 620 almak daha mantıklı. wp8 alıp birşey yapamadıktan sonra 1650lira verilmez

Bu konuda sen haklısın gelişmemiş bir işletim sistemine 1650 TL verilmez. Ben Lumia 920'yi savunmadım zaten kamerası, dayanıklılığı ve birkaç özelliği dışında fazla iyi değil bu da WP8'in gelişmiş bir işletim sistemi olmamasından kaynaklanıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.