Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 'Snapdragon S4 işlemcili fiyat/performans telefonu' video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiyanin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokiayı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!
    Ne demek istiyorsunuz Nokia yokken Apple mı vardı ya da Nokiadan önce Apple mı hakimdi piyasaya?

Ben küçükken bile Apple vardı, nokia yeni yeni telefon satmaya başladı. Zaten dedelerimizin elinde bile Apple var dikkat edersen. Şüphesiz ki o (Apple); yaratılan şirketlerin en yücesidir. Cenabahak her daim onu yüceltecek ve saygınlığını yükseltecektir.

Ne içtiysen istiyorum

• güzel falan ama mağaza konusu çok sıkıcı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiyanin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokiayı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!
    Ne demek istiyorsunuz Nokia yokken Apple mı vardı ya da Nokiadan önce Apple mı hakimdi piyasaya?

Ben küçükken bile Apple vardı, nokia yeni yeni telefon satmaya başladı. Zaten dedelerimizin elinde bile Apple var dikkat edersen. Şüphesiz ki o (Apple); yaratılan şirketlerin en yücesidir. Cenabahak her daim onu yüceltecek ve saygınlığını yükseltecektir.

ne içtiysen bende aynısından içmek istiyorum, torbacınızın numarasını pm atarsanız cok sevinirim

Bir buyugu ona "o yokkende apple in oldugunu soylesin" tarikata bagliligi artar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu yorumlara akıl dayanmaz :D

• ederi 450-500 liralık telefon. doğru düzgün uygulaması bile olmayan telfona o parayı vermek istemem doğrusu.
  • Kararım z den yana..
  • 800 MHz islemcili ve 256 mb ram'li Samsung Galaxy Ace hala 550 TL'den alici bulabiliyorsa (bulabiliyor ki fiyati 500 TL'nin altina dusmuyor bircok yerde) bu telefon da su icinde 750 TL eder bana gore.

• Aslında telefon fena değil ama uygulama sıkıntısı beni düşündürüyor

• Uygulama sıkıntısı çözülmedikçe işi zor.

• Fiyatı donanıma uygun olabilir ama Nokia'nın 3 Lumia serisinin en alt sınıf ürünü, yazılım desteği gelmez ve uygulama desteği kısıtlanırsa elimizde patlar diye çekiniyorum yoksa fiyatı fena değil.

• Kimse daha yeni bir marketten android gibi olmasını bekleyemez. Ama ben 2 sene android marketi kullanan birisi olarak marketini gayet yeterli buluyorum. 45i yakın oyunum var şu anda telefonda da. Ve bunların 10-15 tanesi 3 boyutlu ve iyi grafikli oyunlar. Milletten duyduğunuzla buralarda laf atmayın marketine. Çok hızlı gelişiyor.
  • Apple'ın bu segmente cihaz çıkardığını hayal edip gözlerimi kapadım.

Şaka bi yana iPhone 3Gs varken bu cihaz alınır mı ?

• biraz reklam kokuyor sanki. 750 liraya android cihaz bulunamıyor bulunsa da aynı donanımda olmuyor demişsiniz ama s3 mini 800 liraya satılır oldu heryerde.
    ikisini yanyana koysanız zaten android market bile 620'yi alt etmeye yeter. kaldı ki s3 mininin ekranı daha standart (4") ayrıca incelik açısından da tasarım açısından da 620'den çok iyi gözüküyor. s3 mini incelemesinde kendiniz göstermiştiniz most wanted bile akıcı oynanırken bu telefona donanımı için 750 lira iyi demek saçma geldi. kaldı ki donanımı kullanacak uygulama yok. wp platformunu merak ediyorum ama şu haliyle asla tercihim olamaz bu telefon. kalınlığı ilk telefonum motorola c350'ye yakın sanırım.
  • ne uygulamaymış birader ne istiyonuz dünyayı kurtaran uygulama çıktıda haberimmi yok
    whatsapp 3-5 de oyun olsun (da sonra adam liseli falan demeyin kimseye)
    haritanın hası var zaten kendi müzik kanalı da var sosyal ağ uygulamaları çoktan çıktı ...
  • Wp8 çok yeni olduğu için talep ne kadar fazla olacak Merak konusu

• erdi nin yanindaki bey: renkli kapak kalinlik hissini nasil azaltir bilemedim; ayrica her 5 saniyede bir tatmin oldugunu belirtsen de ben pek tatminkar bir tarafini goremedim. 2. el one x veya muadilleri ya da sıfır galaxy ace ve benzerleri varken bu oyuncakimsi seyi de.. alanlar olacaktir eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Appleın bu segmente cihaz çıkardığını hayal edip gözlerimi kapadım. Şaka bi yana iPhone 3Gs varken bu cihaz alınır mı ?

nerden alabiliriz 3gs yi . müzeyemi gidecez

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

Appleın bu segmente cihaz çıkardığını hayal edip gözlerimi kapadım. Şaka bi yana iPhone 3Gs varken bu cihaz alınır mı ?

3gs sıfır bile olsa bir lumia 620 değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

3gs sıfır bile olsa bir lumia 620 değil.

3GS'teki oyunların birini dahi bırak 620'de, 920'de dahi oynayamazsın, çünkü yok.
    WP güzel, gelecek vadeden bir işletim sistemi ancak daha çok yol alması lazım.

• guzel bir inceleme olmus ama ram kesinlikle az kalmis. ve biraz daha beklenmesi lazim bence. win8 suan 2 blgisayarimda mevcut ama memnun degilim. hem eskisinde hem yenisinde . yakindir donmem tekrardan win7 ye. tabi telefondaki hali nasildir kullanmadan bilinmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.