Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 'Snapdragon S4 işlemcili fiyat/performans telefonu' video inceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında hemen alınacak bir telefon değil. Fiyat çok çok iyi fakat Android gibi ram'i şişirmese de uygulamalarda 512mb ile Ram sıkıntısı yaşayan çok kullanıcı var. Sadece mail,internet vb. işler için kullanmak isterseniz sizin için oldukça idealdir.

Dün Windows 8 Phone inceledim, daha önce Android kullandım uzun süre, ve kesinlikle gelecek vadediyor. Uygulama konusu: Teşvik için paneller düzenleniyor. Mesela geçen ay olsa gerek, Marmara'da bir panel vardı,özellikle bilgisayar müh.nin katıldığı. Bence gelişecektir ve Nokia f/p ürünleri çıkarıp her segmente ideal ürünleri tutturabilirse kendini toparlar. Şu ana kadar beklenmedik derecede iyiler. Reklama odaklanmaları gerek.

HD video vb. şeyler deneme fırsatım olmadı, bu telefon bu konuda beklentilere ne kadar cevap verir emin değilim. Umarım Nokia yeniliklerine yenilik katmaya devam eder.
  • Stradale kullanıcısına yanıt
    Bir dipnot, grafik işlemcisi Adreno 305, Mali-400MPden de daha güçlü diye biliyorum.
  • Merhabalar, bu telefonda veya wp larda telefon ve sms icin blacklist olusturulabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia isminden kaybediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.