Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 'Snapdragon S4 işlemcili fiyat/performans telefonu' video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
9.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla marketi illaki zamanla gelişir ve zenginleşir android de zamanında bu şekildeydi şimdi aldı başını gitti. Marketi bi yana bırakırsak sadece sunduğu navigasyon radyo ugulamları vs.. telefonu bu fiyat bazında almak için yeterli hepsini geçtim süper tarayıcı performansı ile bile almak için yeterli... bu fiyata bence süper bi telefon olmuş! inceleme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Appleın bu segmente cihaz çıkardığını hayal edip gözlerimi kapadım. Şaka bi yana iPhone 3Gs varken bu cihaz alınır mı ?

nerden alabiliriz 3gs yi . müzeyemi gidecez

3gs sıfır bile olsa bir lumia 620 değil.

3GS'teki oyunların birini dahi bırak 620'de, 920'de dahi oynayamazsın, çünkü yok.
    WP güzel, gelecek vadeden bir işletim sistemi ancak daha çok yol alması lazım.

oyun?

tamam...

• zamanında galaxy ace'e 590 tl verdiğimi hatırlayınca içim acıyor.
    bu uygulama olayı falan kişiden kişiye çok değişen şeyler. uygulamaya pek de ihtiyacı olmayan benim gibi birsürü adam var.
    zaten tabletim var. oyun oynasam küçücük ekranda değil gider tabletimde oynarım.
    telefona daha çok aksesuar / tel / ve mesajlaşma aygıtı olarak bakan biriyim. Hiç kamerası olmasa da olur bana.

Kapak olayı çok kafama yatan bir durum mesela...Kişiselleştirmeyi çok seviyorum. Pcmi, arabamı, odamı herşeyi..
    nokianın aksesuar desteğini de bilmeyen yoktur sanırım. Kafama göre alacağım kapaklarla; milletin hiç kullanmayacağı milyonlarca yazılımdan daha mutlu olurum ben.
  • quote:

quote:

quote:

Appleın bu segmente cihaz çıkardığını hayal edip gözlerimi kapadım. Şaka bi yana iPhone 3Gs varken bu cihaz alınır mı ?

kalkmış müzelik telefonla orta segment telefonu karışaltırıosun . insanları yanıltma birbirine rakip ve tarihleri yakın aşetleri karşılaşdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

biraz reklam kokuyor sanki. 750 liraya android cihaz bulunamıyor bulunsa da aynı donanımda olmuyor demişsiniz ama s3 mini 800 liraya satılır oldu heryerde.
    ikisini yanyana koysanız zaten android market bile 620'yi alt etmeye yeter. kaldı ki s3 mininin ekranı daha standart (4") ayrıca incelik açısından da tasarım açısından da 620'den çok iyi gözüküyor. s3 mini incelemesinde kendiniz göstermiştiniz most wanted bile akıcı oynanırken bu telefona donanımı için 750 lira iyi demek saçma geldi. kaldı ki donanımı kullanacak uygulama yok. wp platformunu merak ediyorum ama şu haliyle asla tercihim olamaz bu telefon. kalınlığı ilk telefonum motorola c350'ye yakın sanırım.

S3 Mini'nin artılarını saymakta haklısınız ancak benim gördüğüm şu an o telefon 800'e değil en az 899'a satılıyor, kaldı ki piyasaya 999'dan girdi. Ha ben yanlış biliyorsam fiyat hakkında yine de o zaman L620'nin 550 liraya kadar düşeceğini düşünmek gerek zamanla ki bu özellikteki bir telefona göre gayet uygun bir rakam hatta kampanyayla Kanyon'da verilen hediye kulaklıkla aynı fiyat ediyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kalkmış müzelik telefonla orta segment telefonu karışaltırıosun . insanları yanıltma birbirine rakip ve tarihleri yakın aşetleri karşılaşdır.

o karşılaştırmayı yapan ben değilim. karşılaştırılabilir olsa bile lumia 620nin daha iyi bir cihaz olduğunu vurguluyorum.yanılttığım nokta neresidir merak ettim.

• Zaten 1 Gb RAM koysa oluyor 820 (sanırım )

• quote:

quote:

quote:

2'sini alsana bi eline

• arc s alacaktım kafamı karıştırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

quote:

quote:

2'sini alsana bi eline

komik olan nedir?

3gs nokia 610 kullandım.nokia 610 o donanımla beni tatmin ettiyse nokia 620 yi düşünemiyorum.

ios ayrı bir bela zaten de 3gs ile tam bir kara bela

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow93

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

biraz reklam kokuyor sanki. 750 liraya android cihaz bulunamıyor bulunsa da aynı donanımda olmuyor demişsiniz ama s3 mini 800 liraya satılır oldu heryerde.
    ikisini yanyana koysanız zaten android market bile 620'yi alt etmeye yeter. kaldı ki s3 mininin ekranı daha standart (4") ayrıca incelik açısından da tasarım açısından da 620'den çok iyi gözüküyor. s3 mini incelemesinde kendiniz göstermiştiniz most wanted bile akıcı oynanırken bu telefona donanımı için 750 lira iyi demek saçma geldi. kaldı ki donanımı kullanacak uygulama yok. wp platformunu merak ediyorum ama şu haliyle asla tercihim olamaz bu telefon. kalınlığı ilk telefonum motorola c350'ye yakın sanırım.

S3 Mini'nin artılarını saymakta haklısınız ancak benim gördüğüm şu an o telefon 800'e değil en az 899'a satılıyor, kaldı ki piyasaya 999'dan girdi. Ha ben yanlış biliyorsam fiyat hakkında yine de o zaman L620'nin 550 liraya kadar düşeceğini düşünmek gerek zamanla ki bu özellikteki bir telefona göre gayet uygun bir rakam hatta kampanyayla Kanyon'da verilen hediye kulaklıkla aynı fiyat ediyor.

dediğiniz doğru hocam zamanla fiyatı düşecektir o zaman daha alınır olabilir. s3 mini fiyatını sıcak fırsatlardan takip edebilirsiniz orada 724'e alan arkadaşlar bile olmuştu kuponlarla

• arkadaşlar vidyo oynatma desteği hakkında bilgisi olan var mı?

"3GPP formats (H.263), ASF, H.264/AVC, M4V, MPEG-4, VC-1, WMV 9"

yazıyor sadece. divx (avi) vidyoları oynatmıyor mu acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2'sini alsana bi eline

komik olan nedir?

3gs nokia 610 kullandım.nokia 610 o donanımla beni tatmin ettiyse nokia 620 yi düşünemiyorum.

ios ayrı bir bela zaten de 3gs ile tam bir kara bela

Ios'a bela demişsin neyse muhattap alınacak karakterde değilsin

Kişisel yorumunu yapmış. Bence de öyle. Hele de itunes varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Apple gibi tapılacak bir şirket varken, kimse Finlandiyanin o basit hiç bir zaman başarılı olmamış Nokiayı almaz. Zaten istatistikler ortada. Apple hala akıllı cihaz pazararının yüzde 97sine hakim. Bundan dolayı özellikle o çalan çırpan Samsung ve bu basit Firma Nokia asla konuşmasın!

hesap açmayı düşünmüyorsun değil mi ?

• tasarimi da olmamis bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Nokia kullanan ve Nokiayı pek sevmeyen biri olarak ben bile bu telefona sıcak bakıyorum. Ama fiyatı 100TL daha düşük olsa daha hoş olurmuş, kampanya vs... takip etmek lazım yaza kadar.

Nokia Türkiye, Lumia 620'yi 749 TL şeklinde fiyatlandırmış. Şu an Turkcell Mağaza'ları üzerinden akıllı telefonu satın alabilmek mümkün. Önümüzdeki günlerde operatörlerin avantajlarına dair bilgiler de yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

800 MHz islemcili ve 256 mb ramli Samsung Galaxy Ace hala 550 TLden alici bulabiliyorsa (bulabiliyor ki fiyati 500 TLnin altina dusmuyor bircok yerde) bu telefon da su icinde 750 TL eder bana gore.

Nokia Türkiye, Lumia 620'yi 749 TL şeklinde fiyatlandırmış. Şu an Turkcell Mağaza'ları üzerinden akıllı telefonu satın alabilmek mümkün. Önümüzdeki günlerde operatörlerin avantajlarına dair bilgiler de yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır.

• Nokia Türkiye, Lumia 620'yi 749 TL şeklinde fiyatlandırmış. Şu an Turkcell Mağaza'ları üzerinden akıllı telefonu satın alabilmek mümkün. Önümüzdeki günlerde operatörlerin avantajlarına dair bilgiler de yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır.

• Apple'a ayet de yazıldı sonunda, bravo dinci gençlik,

tanımını buldum CASUAL DİNCİ ;)

• zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış derler atalarımız.. yorumları okudum ve halimize üzüldüm..biz ülke olarak işin züğürt kısmında olmamız çok üzücü bir durum..inş..bizm ürettiğimiz bir telefonada züğürtlük yapan birileri çıkar..:)))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.