Şimdi Ara

Microsoft Mülakat Tecrübem (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
99
Favori
32.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @OnurJAM abi öncelikle tebrik ederim.Çok güzel bir iş bulmuşsun :) Darısı bizim başımıza :) Ben bu sene sınava girdim ve Yeditepe Bilgisayar Müh. burslu bir şekilde kazandım.Hayırlısıyla bende bu mesleğe başlayacağım :) İleride bende microsoftta çalışmak ve staj yapmak istiyorum bunun için benim üniversitede ne gibi stajlara başvurmam lazım ilk etapta?Bir de hangi yazılım dillerini erkenden öğrenirsem benim için avantaj olur?Sorunun cevabı için şimdiden teşekkür ederim :) İyi çalışmalar :)
  • Napiyorsun su sıralar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.

• Canı gönülden tebrik ederim. Çok zor bir yolda başarıyla ilerlemişsiniz.
    Ben de bu sene ODTÜ Bilgisayar'a başlıyorum hayırlısıyla. Ama önceliğim Apple olacak
    Rakip olmak işten bile değil
  • OnurJAM kullanıcısına yanıt
    Allah daha üst mertebeleri nasip etsin. Azim edince olmuycak iş degil tabi. Gurur duydum orada bir Türk olmasından.
  • Valla hocam bu konuya 2 şey söylenebilir.1-Helal olsun 2-Darısı bizim başımıza :D
  • Yazıyı 2 yıl kadar geç gördüm ama okurken heyecanlandım :) Tebrik etmek istiyorum 2 yıl geçmiş olsada zararın neresinden dönersek kardır :)
  • Üstünden 2 sene geçmiş olsa da konu ile ilgili bu sene bilgisayar mühendisliği 1. sınıfa başlayacağım belki ODTÜ değil ama ne yapalım :) Tamamını okudum teşekkürler böylesine bir yazı yazdığın için.
  • OnurJAM sana ulaşmaya çalışıyorum ama email,pm,site hiç biri olmuyor.Özel konuşmam lazım.Microsoft hakkında.Bende istiyorumda.
  • Öncelikle iyi akşamlar ,

Seneye üniversiteye gidecem senin yazını okudum bu arada ve benim de senin gibi hayallerim var ancak bilgisayar mühendisi mi olsam yoksa elektrik elektronik mühendisi mi olsam karar veremedim elektrik elektronik mühendisi olursam iyi yerlere almazlar mı ?Bide diyelim odtüyü kazanamadım ama itü veya yıldız tekniği kazandım bu yüzden microsoft gibi iyi yerlerde işe girememe olasılığım artar mı ?Cevap verirsen minnettar kalacam ve son olarakda bana algoritma için kitap önerebilir misin ?Bende Vasif Vagifoğlu'nun kitabı var ama içinde bilmediğim çok terim var ve bu terimleri açıklamamış, yardımların için şimdiden teşekkürler.

• hocam genel olarak maaş durumun nasıl acaba. Özelden soramadım.
  • Hocam napıyorsun bu sıralar , işler nasıl gidiyor ?
  • Üniversite hayatında da yaptığınız çalışmalardan bahsedebilir misiniz?
  • Konuyu favorilere eklemiştim detaylı okuyabilmek için. Gerçekten mükemmel bir kariyer olmuş. Tebrikler
  • bölümden kaç kişi alınıyor o tip yerlere ?
    aynı bölümdeyiz
  • Konu sahibi üyenin isteği üzerine konu kilitlidir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.